poniedziałek, 26 września 2011

Osiedlowa Wyprzedaż Garażowa - Poznań [fotorelacja]

I po Wyprzedaży :) Czas więc na krótkie podsumowanie. Otrzymaliśmy prawie 150 zgłoszeń stoisk, uczestnicy dołączali również spontanicznie bez zgłoszeń i oceniamy że łącznie powstało ok. 200 stoisk. Do tego niezliczone rzesze mieszkańców osiedli: Kopernika, Sobieskiego, Śmiałego, Orła Białego, Piastowskiego i Rusa. Było sympatycznie, gwarno, dzieciaki malowały buzie i grały w zabawy a pogodę mieliśmy najlepszą jaką można było sobie wymarzyć. Dlatego handel sąsiedzki kwitnął co widać na zdjęciach :)A co można było kupić? Ubrania, książki, płyty, dekoracje: wazony, świeczniki itp. Zabawki i gry planszowe. No i mnóstwo okazji. Np. starsza pani nabyła zestaw kredek w gustownym drewnianym opakowaniu za jedyne 15 zł. Piękna szklana karafka za 10 zł. Płyty DVD z hitami kinowymi za 5 zł sztuka.

A jak oceniliście Wyprzedaż? Oto kilka opinii:

super akcja, pozbyłam się kilku ciuszków, bardzo fajna organizacja i prowadzący na Os. Sobieskiego!!!

Właśnie wracam z os. Orła Białego i znalazłam coś dla siebie :D nie mogę doczekać się kolejnej edycji :)

super, świetna impreza, super organizacja, każdy może znaleźć coś dla siebie, super zabawa dla dzieci!!!

Było bardzo fajnie!!!oby jak najczęściej udało się organizować takie akcje!

Było na prawdę super !!! przydało by się raz na miesiąc takie coś zorganizować,

I tylko ciągle powtarzające się pytanie: kiedy następna? Odpowiadamy: nie musicie czekać na nas, możecie sami zorganizować wyprzedaż na swoim osiedlu. Wystarczy wybrać miejsce i dogadać się z władzami osiedla. Poinformować mieszkańców no i trzymać kciuki za pogodę :)

Przemek
Tablica.pl


3 komentarze:

 1. a czy można coś takiego zorganizaować na śląsku ? super sprawa !!!! gratulacje dla pomysłodawców :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam ponawiam pytanie poprzednika. Czy byłaby możliwość zorganizowania takiego wydarzenia w swoim mieście?? Jeśli tak to w jaki sposób można wszystko załatwić.Potrzeba jakieś zgody z UM czy tylko powiadomienie o wydarzeniu?? I jak to wygląda z waszą pomocą?? Dzięki bardzo za odpowiedzi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko zależy od miejsca które upatrzysz sobie na zorganizowanie wyprzedaży. Jeżeli jest to teren osiedla, to trzeba uzgodnić imprezę z radą osiedla albo wspólnotą. Warto powiadomić Straż Miejską aby nie było nieporozumień co do charakteru imprezy (nie jest to regularny handel tylko jednorazowa wyprzedaż).

   My możemy wesprzeć akcję informacyjnie, zarówno w lokalnych mediach jak i na naszej stronie i Facebooku. Możemy też pojawić się osobiście - z naszymi banerami i gadżetami :)

   Usuń