poniedziałek, 10 października 2011

Kampania w TV

Pamiętacie spoty z fajną muzyką i zabawnym facetem jadącym na sofie? Możecie znowu oglądać nas w TV, ruszyła kolejna odsłona naszej kampanii!

Mamy nadzieję, że kampania przyciągnie do serwisu nowe osoby, które będą zainteresowane Waszymi ogłoszeniami na Tablica.pl.
Spoty obejrzycie w każdej chwili na naszym specjalnym kanale w YouTube.

10 komentarzy:

 1. Jestem bardzo zadowolona z Waszych usług i sympati.Jesteście z wielu portali najlepsi i wasi partnerzy również.Gratulacje.
  Grażyna Selbach

  OdpowiedzUsuń
 2. ja raczej nic nowego nie zauważam aczkolwiek ....
  wystawiam ogłoszenia mniej więcej z 3lata na płatnych i tych darmowych jak "ten" portalach i jakis obraz a zarazem odbiór też mam

  OdpowiedzUsuń
 3. Na prawdę dobry portal.

  OdpowiedzUsuń
 4. Portal w/g mnie b.dobry,chociaż może warto by było jakimś sposobem usuwać lub blokować nie uczciwe ogłoszenia np.typu "sprzedam za 1zł.a po telefonie okazuje się że cena jest 350zł.Fe- bardzo nie ładnie,może ci nieuczciwi się zastanowią i pójdą po rozum do głowy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Portal genialnie prosty w użytkowaniu a jednocześnie dający ogromne możliwości. Szybki! Rewelacyjny dla osób prywatnych, czyli dla tych, dla których portal został stworzony.
  Gratulacje dla twórców!

  OdpowiedzUsuń
 6. Oglądalność wzrosła od czasów Herlawego..ale
  No właśnie ta tym się kończy!

  Żadne hallo ;O

  Na SUKceSS trzeba pracować..dłuuuugo

  OdpowiedzUsuń
 7. a mi się ta reklama średnio podobała, ale to chyba tylko dlatego że dość często ją widziałem. Na początku może i była spoko - sam już nie wiem. Muzyczka była całkiem sympatyczna.

  OdpowiedzUsuń