środa, 30 listopada 2011

Prezenty na Tablica.pl

Listopad minął, wreszcie grudzień i Święta! Cały rok czekamy na wspaniałą atmosferę rodzinnych spotkań, gdzie każdy dobrze sobie życzy i ... obdarowuje drugą osobę. I tutaj odwieczny problem - co kupić, żeby trafić w gust? Poznajcie kilka pomysłów Tablicy na prezenty, może któryś z nich wykorzystacie by sprawić niespodziankę komuś bliskiemu. A okazji u nas mnóstwo.


Dla Pań

Na początek prezenty dla płci pięknej. Tutaj musimy poszperać w kategorii Moda. Co udało się znaleźć? Np. gustowną torbę - ich nigdy za wiele w damskiej garderobie. Do torby nieodzowne są buty, idealny będzie szykowny import prosto z Londynu. Przydałby się jeszcze gustowny dodatek, jakaś bransoletka albo naszyjnik z prawdziwych pereł. Dopełnieniem będzie piękny zapach wody perfumowanej albo zestaw kosmetyków. Panie dbają nie tylko o siebie, równie ważne jest otoczenie. W kategorii dom i ogród można znaleźć prawdziwe perełki, które pozytywnie wpłyną na klimat mieszkania, np. taki aniołek. Każda Pani ucieszy się też z przepięknego zestawu porcelany.


Dla Panów

Z Panami sytuacja przedstawia się nieco inaczej. Panowie lubią gadżety. Idealnie jeśli, mogą się nimi pochwalić przed innymi znajomymi facetami ;) Dlatego Paniom polecamy kategorię elektronika. Wybór jest ogromny a ceny... no cóż, tutaj dużo zależy od tego jak wypasiony ma to być gadżet. Najtańsze będą odtwarzacze mp3, np. taki tani ipod. Jeśli chcielibyśmy kupić coś lepszego, np. telefon to koniecznie smartfona, nowy już za 750. Bardziej majętne Panie mogą sobie pozwolić na droższy ale jakże modny ostatnio tablet. Czy jednak tylko elektronika? Świetnym prezentem dla Pana będzie też zegarek, byle był gustowny i elegancki. A przy okazji można sprawić prezent sobie ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz