środa, 14 grudnia 2011

Karmimy i adoptujemy

To już dziewiąty dzień akcji. Na tę chwilę mamy 28 psów w pełni nakarmionych! Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i prosimy o dalsze pomaganie przez klikanie :) Tak, żeby żaden pies nie został bez karmy 19 grudnia.


Przypominamy, że każdy z psów biorących udział w akcji jest do wzięcia. Karma to tylko podstawowa potrzeba, łatwa do zaspokojenia. Trudniej znaleźć nowy, kochający dom - lepszy od poprzedniego. Mamy nadzieję, że dzięki akcji "Nakarm psa z Tablicą" znajdzie go choć kilka psów. Tego im życzymy z całego serca.

Jeżeli jesteście zainteresowani adopcją, to dane kontaktowe schronisk są tutaj. Możecie też wesprzeć schroniska finansowo lub przez dary, wszystko znajdziecie na tamtej stronie.

18 komentarzy:

 1. Karmię Buszkę,a wcześniej Kajtka:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja zbieram głosy dla Żaby (5 letniej suczki).
  http://tablica.pl/oferta/zaba-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxFQN.html
  Dziękuję w swoim imieniu i Żaby :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zmobilizowałam rodzinę i znajomych, sama klikam na wszystkich komputerach, które mam w pracy i domu. Napełnialiśmy miski: Brutusa, szakti, gryzoldy, Maliny a teraz karmimy Maksa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja patrze na rankingi i karmię zawsze tego na ostatnim miejscu

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również zawsze dokarmiam te na ostatnim miejscu.

  OdpowiedzUsuń
 6. dokarmiajcie te najbardziej dokarmiane by chociaz im wyslac worek karmy!

  OdpowiedzUsuń
 7. A dlaczego tylko niektóre psy biorą udział w tej akcji?

  OdpowiedzUsuń
 8. W akcji biorą udział psy ze schronisk, które zaprosiliśmy do udziału czyli z Bydgoszczy i Gdyni - nie możemy pomóc wszystkim, chociaż byśmy chcieli.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pomagam napełnić miskę Puszka z Gdyni ... Mam jednak nadzieję, że nie ma segregacji w czasie karmienia i ten piesek, który nie został wyklikany nie czeka żałośnie patrząc, jak jego koledzy jedzą ... ???

  OdpowiedzUsuń
 10. Oczywiście nie :) Psy występujące w akcji są przedstawicielami wszystkich psów ze schroniska i zdobyta przez nie karma zostanie sprawiedliwie podzielona :)

  OdpowiedzUsuń
 11. dobrze by bylo, zeby ta akcja niosla za soba jakies adopcje... tyle psiakow czeka na dom... a moze juz ktos zaadoptowal jakiegos zwierzaka dzieki tej akcji??? wiecie, cos???

  OdpowiedzUsuń
 12. mój dzień zaczyna się od nakarmienia psa z domowego komputera następnie w pracy dopiero potem sama zaczynam pałaszować śniadanko :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Kolejnym razem nakarmione pieski powinny znikać aby były widoczne tylko te, które są do nakarmienia, czasem się naszukałam któremu jeszcze 'dorzucić'. lub te nakarmione na ostatnią stronę wrzucić. to taka sugestia na przyszłość ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam, karmiłam Astrę z Bydgoszczy :) sunia emerytka, do akcji wciągnęłam znajomych oraz rodzinę, zrobiłam reklamy na portalach gdzie przebywam, gdzie wielu ludzi wchodzi typu ale gratka :) cieszę się, że udało się zapełnić kość . Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 15. czy taka akcja nie mogła by trwać przez cały rok ?? Myślę,że wielu z nas bardzo chętnie w ten sposób wspomoże schroniska .....nie każdy może realnie :) cieszę się ,że kość pieska którego wybrałam została napełniona :))

  OdpowiedzUsuń
 16. Chętnie prowadzilibyśmy taką akcję cały rok, jeśli tylko znalazłby się sponsor ;) Karma to realny koszt, ktoś musi tę kość wypełnić, nie tylko klikami :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Ekstra akcja! A Ja lepiej się czuję, że pomogłam tym słodziakom! Dziękuję z całego serca za tą akcję bo bez Was by tego nie było!

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie wiem kto jest sponsorem, ale Bóg zapłać w imieniu psiaków i internautów takich jak ja, którzy nie mieliby chyba serca wybrać jednego psiaka do nakarmienia osobiście, a dzięki tej akcji można karmić wszystkie po kolei - w przenośni i realnie ;D

  OdpowiedzUsuń