czwartek, 8 grudnia 2011

Pierwszy pies nakarmiony!

Miło nam poinformować, że pierwszy pies został już nakarmiony! To Szczypior ze schroniska w Gdyni :) Było mu łatwiej, bo jest pierwszy na liście.


W kolejce czekają następne a my mocno liczymy, że żaden pies nie zostanie bez worka karmy! Dlatego pamiętajcie o codziennym klikaniu swoich ulubionych piesków i polecaniu akcji znajomym. Polecać możecie korzystając z linków na tej stronie.

16 komentarzy:

 1. a,kto mnie nakarmi przy bardzo skromnum zyciu mam5.00złdziennie na swije i 2 koty kto moze mi pomóc? Zebranie, odpada!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nikt nie komentuje tej wspaniałej akcji???
  A co było jak do wygrania był aparat. Same obelgi i oszczerstwa. A miłego słowa już nikt nie napisze. Klikajcie klikajcie na kości niech pieski też coś maja na gwiazdkę.

  A Ty Paweł weź sie do roboty bo bez tego to i ja nic bym nie miał i kota pewnie bym już zjadl.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlatego ja zawsze klikam na pieski z drugiej strony listy, bo wiem, że nikomu się nie chce przewinąć i wybrać innego psiaka ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna akcja :)

  OdpowiedzUsuń
 5. suuuuuuuuuuuper, oby było więcej takich akcji i ludzi którzy są chętni pomoc tym biednym psiakom.

  OdpowiedzUsuń
 6. I super akcja :)
  Pozdrawiam, sam mam "znajdkę" i nie zamieniłbym na żadną inną

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak ...te ze schroniska są Najwspanialsze.....Byle by więcej ludzi znalazło się , którzy to zauwazą i przestaną kupować psy

  OdpowiedzUsuń
 8. W imieniu psiaków dziękuję tablica.pl za zorganizowanie tak wspaniałej akcji. Oby więcej i częściej :). Zima to najcięższy okres dla naszych czworonożnych przyjaciół. Wspierajmy ich, bo ich los niestety w dużej mierze zależy od człowieka!
  Tablica.pl - dziękujemy hau hau ;).

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo się cieszę, że tyle nam wszystkim się udało: tyle psiaków dostało karmę, a niektóre własne domy - kiedy następna taka akcja??? Będę klikać znów !

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękujemy za Wasze głosy poparcia. Kiedy następna akcja? Na pewno nie w tym roku :) Może w następnym? Zobaczymy ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam nadzieję na kontynuacje akcji,w końcu zima jeszcze się nie zaczęła a takich glodnych psów jest w schroniskach tysiące

  OdpowiedzUsuń
 12. Może warto byłoby powołać WOŚP dla zwierzaków. Z pewnością znalazłby się wiele osób, które chętnie by ją wsparły. Jest też wiele firm nastawionych na ten rynek zbytu, wiec chyba byłaby to dla nich niezła reklama, a przy okazji sypnęliby groszem, lub dobrami, którymi handlują na rzecz schronów.

  OdpowiedzUsuń
 13. Dziękuję, dziękuję, dziękuję serdecznie w imieniu psów, Drogi Serwisie Tablica.pl!!!
  Piękna akcja i wspaniały przykład dla innych portali.
  obiecuję, że odtąd będę u Was wykupować ogłoszenia wyróżnione :o)
  Dziękuję raz jeszcze - opiekunka psa adoptowanego ze schroniska.

  OdpowiedzUsuń
 14. Tablica.pl pisze...

  "Dziękujemy za Wasze głosy poparcia. Kiedy następna akcja? Na pewno nie w tym roku :) Może w następnym? Zobaczymy ;)"

  Szkoda, że nie w tym roku (chodzi mi oczywiście o 2011, bo ten i tak się wkrótce skończy), ale domyślam się, że pod pojęciem "tym" chodzi o 2012 rok (a może jednak nie ?). Szkoda więc, że trzeba będzie czekać aż rok i to też nie wiadomo, czy się uda, ale cuż.. Tak, czy inaczej jestem przeszczęśliwy, że wszystkim psiakom się udało - sam klikałem codziennie (czasem udawało się nawet więcej niż raz dziennie, innym razem nie - nie wiem, jak to działało). Poza tym, że była to fajna zabawa to nawet nie zdajecie sobie sprawy, jaka radość napełniała serducho, jak patrzyło się na zapełniające się kości, czy w końcu zdjęcie ślicznego Szczypiora z informacją, że został nakarmiony. Mimo, iż jestem facetem to jestem tak diabelnie wzruszony tym, że nam (Wam i mnie też, bo też miałem w tym swój skromny udział) się udało, że nie jestem w stanie tego opisać. Mam ogromną nadzieję, że jednak tablica jednak zdecyduje się na ponowienie akcji - więcej niż 1000% będę w niej brał udział. Nie jest to jedyna tego typu akcja, w której uczestniczę, ale każdą tego typu akcję chcę popierać ! Oczywiście najlepiej było by adoptować do serca takiego psiaczka, bo tego i tak nic nie zastąpi, ale skoro już nie mogę to chcę pomagać choćby w każdy inny możliwy sposób. Całym serduchem serwisowi Tablica.pl (i klikającym osobom również) z całego serducha dziękuję. Fajnie jest wiedzieć, że są świetni ludzie na świecie, którym, jak mnie, leży na sercu dobro zwierzaczków !

  OdpowiedzUsuń
 15. Właśnie dzięki takim zwisom, jak Paweł (nie tylko z resztą) nigdy nie będę pomagał ludziom ! Niech żebrzą i głodują - wisi mi to. Jestem w stanie oddać ostatni grosik, ostatni kęs od ust sobie odjąć, żeby pomóc potrzebującym zwierzakom, ale ludziom nie pomogę ANI ODROBINĘ i NIGDY ! Ludzie, choćby się skichali na moją pomoc nie zasługują !

  OdpowiedzUsuń
 16. PS. Oba komentarze (ten z 01:46 i 01:53) należą do mnie - jednej i tej samej osoby !

  OdpowiedzUsuń