poniedziałek, 20 lutego 2012

Konkurs "Wystaw rogi" rozstrzygnięty!

Znamy już zwycięzcę konkursu "Wystaw rogi"! Wygrało ogłoszenie z rękawiczkami po "byłym", które to rękawiczki zostaną przez nas kupione za okrągłą sumę 1000 zł. To naszym zdaniem najciekawszy i najbardziej oryginalnie opisany przedmiot spośród tych, które brały udział w konkursie. Gratulujemy zwycięzcy! (a raczej zwyciężczyni ;)  

Marcelinę już wkrótce odwiedzi nasza ekipa z kamerą. Relację z tych odwiedzin umieścimy na profilu Tablicy w Facebooku oraz na stronie akcji - na początku marca.

Nagroda główna była jedna, ale ciekawych historii było znacznie więcej. Dlatego postanowiliśmy przyznać 3 nagrody pocieszenia, którymi są bony do empiku na 50 zł. Nagrody pocieszenia przyznaliśmy ogłoszeniom: pierścionek z brylantem, książce "od ukochanego" oraz "stekowi kłamstw". W sprawie przesłania nagród będziemy kontaktować się poprzez adres e-mail podany w Tablicy.

Gratulujemy zwycięzcom a wszystkim biorącym udział w zabawie dziękujemy! Mamy nadzieję, że dzięki akcji pozbyliście się nie tylko rzeczy, ale i zbędnych wspomnień :) Do zobaczenia przy kolejnej akcji!

1 komentarz:

  1. Jak zwykle ,na początku była to fajna strona .Niestety jak wszystko musieli spiepszyć .Przedtem można było szybko znaleść co się chciało ,a ta nowa strona jest do d... .spadam stąd .

    OdpowiedzUsuń