czwartek, 9 lutego 2012

Pozbądź się rzeczy po eks i zgarnij 1000 zł!


Walentynki się zbliżają a wraz z nimi okazja do okazania swoich uczuć. Nie dla wszystkich jednak jest to moment na świętowanie. Bo bywa że związki się kończą: raz w mniej, innym razem w bardziej gwałtownych okolicznościach. Prawie zawsze zostaje złamane serce i mnóstwo niepotrzebnych, często właśnie powalentynkowych prezentów, które przywołują przykre wspomnienia.  

Sposobów na pozbycie się rzeczy "byłego" (albo "byłej") jest wiele: można je oddać ubogim, wyrzucić do śmieci lub idąc śladem celebrytów, rozpalić nimi ognisko. Prezenty od swoich eks można też oddać do muzeum historii związków lub… na nich zarobić.  

My zachęcamy Cię do pozbycia się rzeczy (a przy okazji wspomnień) w naszej akcji Wystaw rogi. Zostały Ci pluszaki? Może płyta? Albo ubranie? Wszystkiego możesz się pozbyć i zarobić. Do tego możesz wygrać nagrodę - 1000 zł! 

Jeśli masz jakąś ciekawą historię związaną z byłym, koniecznie ją opisz! Jak Cię zostawiła? W jakich okolicznościach się rozstaliście? A może Ty mu podziękowałaś (-eś)? Czy zostawił (-a) tylko złe wspomnienia? Spośród 100 ogłoszeń, które zdobyły najwięcej głosów wybierzemy najciekawsze i przyznamy nagrodę: 1000 zł. Wygranego odwiedzimy osobiście z kamerą!

Do naszej akcji dołączyła Basia Kwarc, która wystawiła rogi po swoim byłym. Zobacz koniecznie jej historię!

7 komentarzy:

 1. Wszystko fajnie, pięknie, doceniam akcję.
  Ale zbyt dużo tutaj feminizmu...
  Cały czas "byłego". A może "byłej" ??? To w większości kobiety z kaprysu lub podejrzeń rzucają faceta.
  Dlatego należy ten tekst wymoderować.
  Na bank pisała to jakaś feministka ;))))
  I na kilometr bije tutaj "famme fatale...
  I założę się, że koment może nie zostać opublikowany :) Chyba, że się moderator zmieni na Men-a ;P

  OdpowiedzUsuń
 2. Akcja nie wyróżnia płci, chodzi zarówno o "byłego" jak i o "byłą". I nie wchodzimy w szczegóły: czy to on zostawił czy ona :) Chodzi tylko o pozbycie się rzeczy, które przywołują złe wspomnienia - i to wszystko. Dla uniknięcia nieporozumień dodaliśmy w tekście "byłą", niech ma za swoje ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak Cię zostawił?
  Czy zostawił tylko złe wspomnienia?
  Ehhh dalej to samo... Ja bynajmniej czuję się wrzucony do jednego wora...
  Kobiałka tym zarządza, kobiałka... Facet dawno by zmienił uczciwie...
  Wnikać nie musicie ale obiektywizm wskazany.
  Pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 4. oddam bielizne swojej byłej-sa to rzeczy kture sie nie zmiescily do taxówki jak musiala sie wyprowadzić

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy mi sie wydaje czy Tablica wprowadzila podczas usuwania ogłoszenia konieczność udzielenia odpowiedzi o przyczynę usunięcia?

  OdpowiedzUsuń
 6. Taki komunikat pojawia się już od dłuższego czasu, był jeszcze w serwisie poprzedzającym Tablicę (Szerlok). Poprzez te pytania chcemy się dowiedzieć, w jaki sposób zakończyło się ogłoszenie o sprzedaży w naszym serwisie.

  OdpowiedzUsuń