poniedziałek, 6 lutego 2012

Walentynki - masz już prezent?

Nadchodzi ulubiony dzień wszystkich zakochanych: Walentynki. Przejęty z Zachodu zwyczaj szybko upowszechnił się w Polsce jako dobra okazja do wyrażenia uczuć swojej drugiej połówce. Bo przecież to nie tylko święto zakochanych, to także okazja na przypomnienie o miłości dla tych, którym już minęło pierwsze zauroczenie.

Jak okazać miłość drugiej osobie? Najlepiej kupić jej coś, co sprawi miłą niespodziankę. Nie musi to być nic wielkiego, ot drobny gadżet jak miernik miłości (a konkretnie temperatury uczuć ;) Jeśli zależy Ci na bardziej praktycznym prezencie, to pomyśl o romantycznym pendrive. Nietrwały, ale za to przesłodki będzie specjalny tort walentynkowy. Chyba żadna kobieta nie obrazi się również na gustowną bieliznę czy perfumy.

Prezent nie musi być rzeczowy, zamiast tego można spędzić ten dzień w wyjątkowy sposób. Na przykład jedząc romantyczną kolację we dwoje. Można też spędzić ten dzień poza miastem, w pięknym zakątku Polski lub za granicą. Oryginalnym upominkiem będzie sesja zdjęciową lub zabieg kosmetyczny, spa - tylko dla niej (lub dla niego). Pomysłów tyle, ile ogłoszeń z okazji Walentynek.


Życzymy romantycznego świętowania!


2 komentarze:

  1. Nie mam jeszcze prezentu, ale już zaciekawił mnie ten miernik miłości :P To może być ciekawe.

    OdpowiedzUsuń
  2. taa tylko ludzie pobierają telefony i nic więcej

    OdpowiedzUsuń