środa, 15 lutego 2012

Wystaw rogi - ostatnia szansa!

Dzisiaj ostatni dzień akcji i szansa na zgarnięcie 1000 zł w konkursie Wystaw rogi. Wystarczy wejść na stronę akcji i wystawić swoją rzecz po "eks". Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to pospieszcie się, bo akcja trwa tylko do końca dnia!

Jakie rzeczy po "byłych" pojawiły się do tej pory? Okazało się że mieliście schowane w domu prawdziwe skarby: zegarki, pierścionki i obrazy. Były też przedmioty bardziej nietypowe, jak chociażby bilet komunikacji, beczki po piwie czy stek kłamstw. Po "byłych" zostają Wam przeróżne rzeczy, i to całkiem praktyczne, np. golarki. Jednak najczęściej wśród ogłoszeń pojawia się biżuteria i pluszaki, są też książki i filmy. Bywają też przedmioty codziennego użytku: tapczan albo kapcie.

Najciekawiej opisany przedmiot odbierzemy osobiście, płacąc za niego 1000 zł - niezależnie do jego wartości. Dlatego warto dołączyć do akcji i wystawić cokolwiek po swoim "eks" - może to Ciebie odwiedzimy z kamerą?


3 komentarze:

 1. Mi również nie podoba się nowa Tablica niestety wolę Allegro

  OdpowiedzUsuń
 2. dlaczego mojego przedmiotu nie ma na liscie rzeczy konkursowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podaj proszę swój adres email, sprawdzimy na czym polega problem. Być może ogłoszenie nie spełniało wszystkich zasad konkursu, ale potwierdzimy to.

   Usuń