wtorek, 6 marca 2012

Na rower!

Nadchodzi ulubiona pora rowerzystów - wiosna. Można już powoli wyciągać swoje zakurzone pojazdy i wyjeżdżać w co cieplejsze dni. Wiosna to również pora na zakupy rowerowe - można kupić nowy rower jeśli do tej pory nie mieliśmy albo zamienić ten, który już nam swoje wysłużył na lepszy model.

Dobrym miejscem na zakupy rowerowe jest Tablica - towar odbiera się osobiście i można wszystko sprawdzić na miejscu. Na Tablicy rowery znajdziecie w kategorii Sport. Dostępne są wszystkie rodzaje: od wyczynowych górskich, przeznaczonych na wymagające trasy, poprzez trekkingowe dobre na trasy turystyczne, bmx aż do klasycznych miejskich. Znajdą się także rowery dla najmłodszych. 

Ceny są tak różne jak modele i jakość użytego osprzętu. Można kupić rower już za kilkadziesiąt złotych. Są też modele dla najbardziej wymagających, których ceny sięgają kilku tysięcy. Niezależnie jednak od tego ile planujesz wydać na swoje 2 kółka liczy się przede wszystkim to, co uzyskasz jeżdżąc na rowerze: relaks, wypoczynek a przy okazji zdrowie. Więc na rower!  

6 komentarzy:

 1. Ja kupiłam treka marolin i nie mogę się doczekać kiedy będę mogła pojeździć na nim :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodałem 3 ogłoszenia jakieś 5 godzin temu i jeszcze ich nie ma na tablicy co jest ??? wcześniej nie było takie=ch problemów

  OdpowiedzUsuń
 3. naprawde sie zastanowcie nad zostawieniem tej strony i tego geniusza ktory wprowadzil te zmiany. polscy informatycy maja dobra opinie na swiecie dlatego znajduja dobra posade za granica a ten jeden mam sie zostal. kolego duzo pracy jest na budowie tam bedzie z ciebie wiecej pozytku.

  OdpowiedzUsuń
 4. MASAKRA TOTALNA TYP WZIETY Z GAMMTRY PL PORASZKA WRÓCCIE DO STAREGO SYSTEMU NIE WYPAL TOTALNY

  OdpowiedzUsuń
 5. chcialem wrzucic tez ogloszenie ale jezeli z ta strona po zmianach jest tak kiepsko nie ma sensu - jezeli wszyscy uwazaja ze jet tak zle dlaczego nie wrocice do poprzedniej wersji ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi już dziś tablica dobrze działa. Ogłoszenia pojawiają się od razu. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń