piątek, 20 kwietnia 2012

Dni Sąsiadów - ostatnie dni rejestracji

Gdańskie Dni Sąsiadów to okazja do spotkania i poznania swoich sąsiadów. W ramach święta każdy może zorganizować wspólną zabawę na świeżym powietrzu, spotkanie przy grillu czy wziąć udział w przemarszu i święcie ulicy, a także w wyprzedaży sąsiedzkiej. Impreza odbędzie się w dniach od 27 kwietnia do 20 maja.

Partnerem tegorocznej edycji Gdańskich Dni Sąsiadów została Tablica.pl. Z tej okazji w ramach "Dni" odbędą się wyprzedaże sąsiedzkie - nasza specjalność :) Jeśli chcesz zorganizować taką wyprzedaż na swoim osiedlu, to zgłoś się już teraz.

Zapraszamy rady osiedla, stowarzyszenia, instytucje i grupy nieformalne. Wystarczy przedstawić ciekawy pomysł na przeprowadzenie wyprzedaży sąsiedzkiej w swojej dzielnicy. Pod uwagę będzie brana przede wszystkim: lokalizacja, dodatkowe atrakcje ze strony organizatora, a także sposób promocji imprezy wśród mieszkańców.

Najlepsze pomysły mogą liczyć na wsparcie organizacyjne – profesjonalnych animatorów, promocję wydarzenia, nagrodę na najlepsze stoisko oraz transport niewyprzedanych przedmiotów do gdańskich organizacji dobroczynnych. Więcej o zasadach w regulaminie wyprzedaży.

Zgłoszenia można przesyłać e-mailem na adres pk@tablica.pl lub pocztą na adres: Przemysław Klemczak, Tablica Sp. z o. o., ul. Marcelińska 90, 60-324 Poznań z dopiskiem: Konkurs na organizację „Gdańsk- Wyprzedaż sąsiedzka z Tablica.pl” (decyduje data wpłynięcia korespondencji). Konkurs trwa do poniedziałku (23.04).

Rozstrzygnięcie konkursu, uroczyste ogłoszenie wyników i zawarcie umów obejmujących organizowanie wyprzedaży odbędzie się przed 9 maja br. Ogłoszenie ukaże się na stronie imprezy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz