czwartek, 19 kwietnia 2012

Nowość - dodawanie zdjęć przez MMS

Ile razy zastanawiałeś się gdzie jest kabel od telefonu żeby przerzucić swoje zdjęcia na komputer? Teraz już nie będziesz musiał szukać, bo zdjęcia do ogłoszenia możesz wysłać od razu telefonem - przez MMS.

Jak to działa? Wchodzisz na zwykły formularz dodawania ogłoszenia. Uzupełniasz wszystkie potrzebne dane: tytuł ogłoszenia, kategoria, opis i dane kontaktowe itd. Pod opisem do ogłoszenia znajdziesz link Wyślij MMS. Przygotuj nową wiadomość MMS w telefonie ze zdjęciem, które chcesz umieścić w ogłoszeniu. Jako temat wiadomości wprowadź specjalny kod podany na naszej stronie, następnie dołącz zdjęcia, które chcesz dodać do swojego ogłoszenia. Na koniec wyślij wiadomość MMS na podany w formularzu numer. 

System sam rozpozna ogłoszenie, do którego mają trafić zdjęcia dlatego pamiętaj, żeby do każdego ogłoszenia użyć oddzielnego kodu-tytułu. Kod jest ważny przez tydzień, nie musisz więc dodawać zdjęć od razu, choć zalecamy jak najszybsze ich dodanie. Zdjęcia zdecydowanie podnoszą atrakcyjność Twojej oferty.

6 komentarzy:

 1. nowość na Tablica.pl, Sprzedajemy.pl już to miało rok temu, ciekawy tylko jestem jak to działa? czy dużo osób z tego korzysta? prosze o odp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za zainteresowanie jednak usługa działa na tyle krótko, że trudno jeszcze określić czy korzysta z niej dużo czy mało osób. W razie innych pytań prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy, chętnie odpowiemy.

   Przy okazji pozdrawiamy konkurencję :)

   Usuń
 2. Super. Napewno jest to udogodnienie dla ogłaszającego.
  Dziękujemy i prosimy o następne.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest super fajnie że jesteście.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy to jest udogodnienie? Raczej obejście problemu. Niestety wystawianie z telefonu jest dosyć skomplikowane. Powinna być do tego dedykowana aplikacja. A już zupełnie nie rozumiem dlaczego wystawiając 10 ogłoszeń muszę za każdym razem podawać imię, telefon, lokalizację itp. Zróbcie predefiniowane ustawienia - wtedy to będzie ułatwienie.

  OdpowiedzUsuń