poniedziałek, 21 maja 2012

Gdańskie Dni Sąsiadów - fotorelacja

Wyprzedaże sąsiedzkie - to jest to co lubimy najbardziej :) Dlatego w tym roku włączyliśmy się do imprezy organizowanej cyklicznie przez Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku pod nazwą Gdańskie Dni Sąsiadów proponując nowy temat: wyprzedaże.

Pomysł się spodobał i zgłosiło się kilkanaście osiedli chętnych zorganizować wyprzedaż na swoim terenie. Jako wsparcie dla organizatorów Tablica zapewniła animatorów oraz nagrody za najciekawsze stoisko, przydzielane na miejscu podczas imprezy.

Wyprzedaże odbyły się w trzech turach, wszystkie w maju. Poniżej zamieszczamy relację z ostatniej edycji, która odbyła się 19 maja.

Na 5 lokalizacjach wystawiło się kilkadziesiąt osób ze stoiskami. Sprzedawano to, co każdy miał w mieszkaniu i co mogło przydać się innym: zabawki, książki, ubrania, płyty z muzyką i filmami. Dobra pogoda sprzyjała rodzinnym spotkaniom a najmłodsi nie mogli narzekać na brak atrakcji. Jedną z nich było sadzenie ziaren słonecznika - wspólnie ze Strażą Miejską. Zobaczcie sami!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz