środa, 27 czerwca 2012

Tablica w zasięgu ręki


Jak mieć Tablicę zawsze przy sobie i do tego korzystać z niej jeszcze łatwiej niż do tej pory? Wystarczy pobrać naszą nową aplikację mobilną

Przygotowaliśmy dwie dedykowane wersje, na iPhone'a i Androida, obie do pobrania odpowiednio na App Store i Google Play. Od teraz będzie można w dowolnym miejscu i o dowolnej porze dodawać, przeglądać i edytować swoje ogłoszenia

Czym taka aplikacja różni się od "normalnej" Tablicy? 

Przede wszystkim jest ona dopasowana do Twojego urządzenia. Dzięki temu wszystko masz pod ręką, dokładnie tam gdzie powinno być. Nie musisz przewijać całej strony, żeby dotrzeć do poszukiwanej opcji. Łatwo też wpiszesz poszukiwaną frazę i znajdziesz przedmiot.

Nie tylko przeglądanie ogłoszeń jest prostsze. Używając aplikacji znacznie szybciej dodasz ogłoszenie. Zdjęcia możesz pobrać prosto z telefonu, nie trzeba już przerzucać zdjęć na komputer. Formularz dodawania jest idealnie dopasowany do Twojego urządzenia, umieszczenie ogłoszenia zajmie Ci mniej niż minutę.

Żadna odpowiedź na ogłoszenie Cię nie ominie - nawet jeśli aplikacja jest wyłączona, otrzymasz powiadomienie o odpowiedzi na pasku zadań. To tzw. powiadomienie Push.

Zachęcamy do pobrania aplikacji i korzystania z Tablicy na swoim urządzeniu mobilnym!


Aplikacja Tablicy to również odpowiedź na zmieniające się trendy w internecie. Jak wygląda przyszłość urządzeń mobilnych? Ilu użytkowników korzysta z mobilnych wersji Tablicy? Zobaczcie na naszej infografice, na końcu znajdziecie kody do pobrania aplikacji wprost na swój telefon:
6 komentarzy:

 1. ale są błędy niestety, czy jest to niebezpieczne dla danych w telefonie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi na temat naszej aplikacji, prosimy bardzo o więcej szczegółów na temat błędów, najlepiej przez nasz formularz kontaktowy.

   Usuń
 2. Witam. Było by dobrze, abyście państwo byli lepiej pozycjonowani w Googlach. Mam firmę sprzątającą. Ogłoszenia daje od Nowego Roku i cisza... Wiadomo, na usługi sprzątania biur i mieszkań nie ma widocznie klientów. Ale gdyby portal był bardziej pozycjonowany w Google, kto wie ,czy by firmy nie miały więcej klientów,. A państwu też chętniej firmy ogłaszające by płaciły za płatne ogłoszenia. Także proszę zastanowić się nad tym. Gumtree na przykład lepiej się pozycjonuje w Googlach.

  Firma Miotełka- Warszawa

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszy mnie, że coraz więcej serwisów przygotowuje wersje mobilne swoich stronek, w tym tablica. Sam coraz częściej korzystam z internetu w smartfonie - jest po prostu wygodniej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. powiadomienia nie działają u mnie od kilku dni
  Iphone 4s....

  ciągle błędna data przy przesyłanej wiadomości

  OdpowiedzUsuń