czwartek, 5 lipca 2012

Tablica zwycięzcą testu Komputer Świat

W dodatku specjalnym Komputer Świat 8/12 ukazał się test najbardziej popularnych serwisów ogłoszeniowych. Miło nam poinformować, że Tablica.pl okazała się najlepszym spośród testowanych serwisów otrzymując ogólną ocenę bardzo dobrą i wynik 4,82. 

Test został podzielony na główne obszary. Najlepszą notę (6.0) Tablica otrzymała za przeglądanie ogłoszeń. Doceniono przejrzystość kategorii, sortowanie ogłoszeń i możliwość zarządzania nimi w panelu użytkownika. Kolejnym wysoko ocenionym obszarem była zawartość serwisu (5.48), rozumiana jako ogólna liczba ogłoszeń w serwisie oraz sprawnie działająca wyszukiwarka.

Bardzo wysokie noty dostaliśmy także za przyjazną użytkownikowi obsługę podstawowych funkcjonalności strony (nie uwzględniono niestety naszej aplikacji mobilnej, która wystartowała tydzień temu) oraz za łatwe dodawanie ogłoszeń (na szczególny plus zasłużyło sugerowanie wyboru kategorii).


Zwycięstwo w teście to dla nas ogromne wyróżnienie i zobowiązanie, żeby starać się dla Was jeszcze bardziej! 

6 komentarzy:

 1. Jak zapłaciliście za artykuł sponsorowany to macie pierwsze miejsce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Test nie był w żadnej mierze sponsorowany. O wyniku dowiedzieliśmy się już po jego zakończeniu.

   Usuń
 2. lipa że dalej ciężko was znaleźć w google

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że jeszcze nie mieliście aplikacji na Andka i iOS, Boście mieli 6.0 a tak macie 1.0, ale jedna ocena i tak by za wiele nie zmieniła, bo i tak wygraliście za co gratuluje, wg. mnie to najlepszy serwis ogłoszeniowy. Jak dla mnie gumtree to dno. Okropny interface i w ogóle

  OdpowiedzUsuń
 4. To teraz spadniecie na dalsza pozycje bo nie macie rubryki poszukuje

  OdpowiedzUsuń