wtorek, 10 lipca 2012

Tydzień książki na Tablica.pl

Lubisz książki? To dobrze się składa, bo w lipcu przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowe atrakcje. Dzisiaj startuje na Facebooku konkurs Czytelnicy do Tablicy, w którym możesz pochwalić się ostatnio przeczytaną książką i napisać jej krótką recenzję. Najlepszą recenzję nagrodzimy 250 zł na specjalnej karcie PayU - do wydania na nowe książki. Przygotowaliśmy też 5 nagród pocieszenia, każda po 50 zł - również na karcie PayU.Konkurs trwa tydzień, do poniedziałku 16 lipca. Dodaj recenzję, zapraszaj znajomych do głosowania i wygraj! Konkurs znajdziesz tutaj.

To nie wszystko. W czasie konkursu będzie obowiązywać promocja na wyróżnienia ogłoszeń w kategorii Książki: 1 + 1 gratis. Każde wyróżnienie na 7 dni będziemy premiować zasileniem konta o taką samą kwotę, jak kwota wydana na wyróżnienie (czyli 1,99 zł). Otrzymane środki będzie można wydać na kolejne wyróżnienie ogłoszenia w kategorii "Książki" lub w innej, dowolnej kategorii.

Jeśli masz ogłoszenia w kategorii Książki to wyróżnij je już teraz, jeśli nie, to dodaj ogłoszenie.

6 komentarzy:

 1. www.dahlberg-krukowska.pl10 lipca 2012 15:31

  Album "Sopot w rysunkach" ...Sopot od Opery Leśnej do Molo,Perła Bałtyku w magicznym rysunku wirujących linii.Per Oscar Gustav Dahlberg przybył ze Szwecji do Polski do Sopotu. Secesyjne kamieniczki, każda z wieżą niby roztańczona czarownica w sterczącej czapie.Letniskowa zabudowa z filigranowymi werandami, maleńkie przydomowe ogródki, czujne, dzikie koty przycupnięte na rozchełstanych płotach, cwaniackie kundle na przykrótkich nogach,przemądrzałe kruki i...ptaki Sopotaki.Wszystko to pojawia się w rysunkach Pera Dahlberga, odzwierciedla w oknach, odbija w fasadach, maszkaronach, a czasem buja w obłokach . Tak jak On, Artysta.Sopocianie pozna-wali sztukę Pera Dahlberga podglądajc Mistrza zawieszonego wyobrażnią między niebem i ziemią .
  W oryginalnym,słynnym Krzywym Domu w Sopocie, niezmiennie kojarzącym się widzom z rysunkami Dahlberga można oglądać fresk - Aleja Niepodległości. Kawałek książki na ścianie!jedna z ostatnich atrakcji Sopotu. All of Sopot, from the Forest Opera to Molothe Pier. The Baltic Pearl Magically drawn in the swift artistic lines

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosimy o dodanie recenzji na stronie konkursu: https://apps.facebook.com/tablica_czytelnicy/ :)

   Usuń
  2. "Katedra Marii Panny w Paryżu" Wiktora Hugo to jedna z najciekawszych książek, jakie w życiu przeczytałam. Wiktor Hugo nie tylko doskonale oddaje klimat epoki średniowiecza, ale sprawia, że czytelnik staje się jakby uczestnikiem zdarzeń. Do jego uszu trafiają słowa moralitetu Pierre'a Gringoire'a. Przed jego oczyma dokonuje się przemarsz orszaku papieża błaznów. Autor dzieła jest doskonałym psycho...logiem. W swym dziele podejmuje kwestię piękna, którego uosobieniem jest Esmeralda i brzydoty, które przedstawia Quasimodo. Ta powieść sprawia, że inaczej zaczynamy postrzegać śreniowiecze. Dochodzimy do wniosku, że średniowiecze nie było tylko "epoką miecza i krzyża". Było w nim także miejsce na karnawał, szaleństwo i hultajskie wybryki. W powieści tej doszukać się można zarówno magiczności, jak też śmiechu i grozy. Ciekawa fabuła sprawia, że nie koncentrujemy się na objętości dzieła. Po prostu, przeżywając uczucia bohaterów, sami stajemy się po części elementem fabuły.
   Gabriela Berke.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. widzimy. że kolega ładnie nam się przedstawił :)

   Usuń