poniedziałek, 30 lipca 2012

Ulubione wyszukiwania

Masz swoje ulubione kryteria wyszukiwania ogłoszeń? Dodaj je do Ulubionych i miej do nich dostęp przez cały czas. Teraz także z parametrami wyszukiwania dla dokładniejszego doprecyzowania wyników. 

Jak zapisać ulubione wyszukiwanie? Wystarczy kliknąć w gwiazdkę:

na górze listy ogłoszeń, tuż pod filtrami:


lub na dole listy ogłoszeń:


Funkcjonalność Ulubione zastąpi dotychczasowe Powiadomienia. Czym Ulubione wyszukiwania różnią się od Powiadomień? Oto najważniejsze różnice:

 • Ulubione kryteria umożliwiają zapisanie bardziej szczegółowych wyników wyszukiwania, z uwzględnieniem parametrów (wcześniej możliwe było zapisanie tylko kategorii i regionu)
 • łatwiejsze zapisywanie - wystarczy kliknąć gwiazdkę na górze lub na dole listy ogłoszeń
 • kryteria jak i obserwowane ogłoszenia możesz teraz przypisać do konta - wystarczy, że zalogujesz się tuż po zapisaniu 

Zakładki z obserwowanymi ogłoszeniami i ulubionymi kryteriami będą dostępne po kliknięciu w Ulubione - zawsze na górze strony:
Nowa funkcjonalność zastąpi Powiadomienia, wysyłane do tej pory drogą e-mailową. Po zmianie nie będziemy już przesyłać e-maila, wszystkie Ulubione wyszukiwania będą dostępne na stałe w Moja Tablica.

24 komentarze:

 1. Fajna innowacja,dziękuję i pozdrawiam(:-)Jurek

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się że wysłuchano moich maili i zrobiono to w końcu tak jak być powinno:) Dziękuję ślicznie. Właśnie miałem zgłaszać że te "Powiadomienia" będą się myliły z "Powiadomieniami na telefon" , bo nazwa dwóch odrębnych opcji była jak dotąd taka sama, no ale miło że od razu ktoś o tym pomyślał, żeby jakoś zmienić nazwy tych opcji na odróżniające się. Dać premię załodze:)

  OdpowiedzUsuń
 3. bravo bravo!!!!!!! teraz starsi użytkownicy na pewno się połapią o co chodzi he he he ludzie co wy wyprawiacie ,z tego serwisu również korzystają osoby mniej obeznane które bedą mieć wielki z tym problem !!!!!!!!!! tragedia!!!!!!!! napisali dwa słowa i zadowoleni,udogodnienia zrobiliscie ale nie dla tych co trzeba, teraz to dopiero jest extra

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo przydatna funkcjonalność. Brakowało mi czegoś takiego, a zakładki bywały mało praktyczne i wygodne.

  OdpowiedzUsuń
 5. witam, i tak oto Tablica. Pl osiągneła swój cel, 90 procent poszukujących zmieniła portal,widać po ilości ogłoszeń , a z nimi spora część oferujących , kolejny krok w bagno, no ale tak już jest jak się ludzi nie słucha i ignoruje,dalej bedzię tylko gorzej takie są prawa rynku,jak nie ma chętnych to i sprzedający się przenoszą,z takim czymś się jeszcze nie spotkałem żeby samemu sobie kłaść kłody pod nogi, no ale u nas w Polsce wszystko może się zdarzyć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Żenujące to jest. Powiadomienia na e mail były lepsze.

  OdpowiedzUsuń
 7. WITAM!
  PROSZE O PRZYWROCENIA E-MAILOWE
  POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak ale czemu zostały usunięte wszystkie wcześniej zaznaczone przedmioty oznaczone jako ulubione ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie ustawione wcześniej kryteria (zapisane ogłoszenia i parametry wyszukiwania) zostały zachowane, jeśli były przypisane do konta. Dlatego po każdym dodaniu ogłoszenia do obserwowanych zalecamy logowanie na konto, żeby przypisać zapisane ogłoszenie do swojego konta. Inaczej będzie ono zachowane tylko na komputerze, na którym zostało zapisane.

   Usuń
 9. Coś jest nie tak loguje się na swoje konto , na swoim koncie miałam zaznaczonych około 97 ulubionych przedmiotów które obserwowałam . A wczoraj znikły wszystkie które zaznaczyłam , i z liczby 97 obserwowanych jest 0 . Czyli tak jakbym nie obserwowała ,żadnej aukcji. Ponadto zniknęły wszystkie wiadomości do sprzedających i odpowiedzi od nich . Ja tego nie zrobiłam i nikt z domowników , bo nie znają moich haseł. Więc nie powinno tak być .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosimy Cię o kontakt przez nasz formularz kontaktowy: http://tablica.pl/kontakt/ Będziemy mogli pomóc znając Twój adres e-mail w Tablica.pl

   Usuń
 10. tak to prawda że jak coś jest dobre to szybko trzeba to spieprzyć .Tablica staje się coraz bardziej licha ,te inowacje to utrudnienia i nic więcej

  OdpowiedzUsuń
 11. na e-maila wchodzę codziennie, a teraz dodatkowo muszę włączać tablica.pl żeby dowiedzieć się o nowych ogłoszeniach. Totalna kicha! powiadomienia na e-mail wróć! to była wygoda. Dlaczego nie można zrobić tak jak na Allegro, że kto chce to ma powiadomienia na maila, a kto chce to ma ulubione na koncie? Poza tym chyba wiele osób korzystało jednak z powiadomień na e-mail bo zainteresowanie przedmiotami sprzedawanymi zmalało.:((

  OdpowiedzUsuń
 12. UWAGA OSTRZEGAM PRZED OSZUSTAMI PODAJĄCYMI SIE JAKO BRACIA ,,A,, i ,,E,, MODRZEJEWSCY, KTÓRZY DZIAŁAJĄ NA TERENIE MIAŁKÓWKA I GOSTYNINA OBIECUJĄ ZATRUDNIENIE W BELGII ... GDZIE PO PRZEPRACOWANIU NIE OTRZYMASZ OD NICH ANI ZAPŁATY ANI ZATRUDNIENIA!!! CZUJĄ SIĘ BEZKARNI OPRÓCZ REGO ZMIENIAJĄ NUMERY TELEFONÓW ABY BYĆ NIEUCHWYTNI..

  OdpowiedzUsuń
 13. Myślę iż powiadomienia na e-meila były zdecydowanie lepsze i mniej kłopotliwe,może by wrócić do starej metody(łatwiejszej dla użytkownika).

  OdpowiedzUsuń
 14. Proszę o przywrócenie powiadomień na maila. Brak tej możliwości to coś niedorzecznego. Cały czas, od roku, korzystałem z powiadomień, miałem swój styl i tryb pracy, i nagle muszę przyzwyczajać się do nowości. To brak szacunku dla Waszych użytkowników!

  Myślę, że mieliście statystyki i wiecie, ile osób korzystało z powiadomień. I co, wszystkich trzeba wykreślić, udając, że to dla "ich dobra"????????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wykreśliliśmy użytkowników, wszystkie zapisane przez nich subskrypcje przenieśliśmy do nowego miejsca w Moja Tablica. Nowe Ulubione są dokładniejsze, pozwalają na zapisanie parametrów i łatwe wyświetlenie ogłoszeń spełniających kryteria.

   Usuń
 15. Dla mnie to beznadzieja.otwierajac rano poczte mialem powiadomienia.Teraz nie mam nic,dopuki nie zaloguje sie na tablicy tak do konca nie wiem czy jest sens sie logowac dopuki nie zmarnuje cennych porannym minut na nastepne logowanie.Wystarczylo zalogowac sie na poczte i juz wiedzialem ze cos na mnie czeka i w pozniejszym terminie moglem sie logowac na tablicy.A tak teraz w ogole nie wchodze na tablice,bo nie widze czy jest sens.

  OdpowiedzUsuń
 16. Mi bardziej odpowiadają powiadomienia na adres e-mail.

  OdpowiedzUsuń
 17. Dopisuję się do głosów na NIE - teraz tylko dodatkowe utrudnienie i brak przejrzystości, ale przede wszystkim kompletny brak poszanowania preferencji klienta. Widać, że Obsługa nie ma na uwadze wygody użytkowników (bo brałaby nasze uwagi na serio i ew. wprowadziła zmiany pilotażowo) tylko ktoś chce się wykazać wdrożonym projektem. Wszędzie to samo ... Nie wiadomo nawet czy tych marnych kilka komentarzy pozytywnych nie wpisał sam autor pomysłu. Z poważaniem,

  OdpowiedzUsuń
 18. Zdecydowanie powiadomienia na e-mail były lepsze! Teraz tzw. "ulepszenie" to krok wstecz, czyli porażka.

  OdpowiedzUsuń
 19. Powiadomienia come back!

  OdpowiedzUsuń
 20. Proszę o dodanie powiadomień e-mail do bieżącej funkcjonalności "Moja Tablica"

  OdpowiedzUsuń