środa, 8 sierpnia 2012

Wyróżnienie w Podręcznikach za 1 zł

Wakacje jeszcze w pełni, ale wielu z nas przygotowuje się już do września, nowego roku szkolnego i... szuka podręczników. Dlatego jeśli masz podręczniki z zeszłego roku i chcesz się ich pozbyć, to jest dobra okazja. Tym bardziej, że do 14 sierpnia możesz wyróżnić swoje ogłoszenie już za 1 zł!


Cena 1 zł dotyczy wyróżnień na 7 dni przy płatności przelewem. Przy płatności SMS cena wyniesie 1,23 zł. Taniej o 50% jest również w pakiecie na 30 dni - 2,99 zł

Jeśli masz już ogłoszenie w kategorii Podręczniki, to wejdź do Moja Tablica. Jeśli nie, to dodaj nowe ogłoszenie, zajmie Ci to mniej niż minutę.

Sprawdź też zestawienie, które przygotowaliśmy na stronie http://tablica.pl/podreczniki/. To porównanie pokazuje ile można zaoszczędzić kupując podręczniki za pośrednictwem Tablicy.

5 komentarzy:

 1. Witam
  Szkoda że podręczniki do szkoły podstawowej od 1-3 nie da się sprzedać jako używane gdyż są wypełniane i po roku szkolnym są praktycznie do wyrzucenia. Wydawnictwa nie wydają osobno ćwiczeń i książek które to można by odsprzedać,tylko wypełnia się w jednych i drugich. Wydawnictwa właśnie w taki sposób wyciągają od nas pieniądze i zabezpieczają się przed handlem używanymi książkami.
  Liczy się tylko zysk a ludzie biedni zawsze wychodzą na tym najgorzej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. POPIERAM!!!W naszym kraju wszystko jest do dupy,wszystko zaprzecza sobie...a ponoc jest moda na ekologię,a drukuje się tyle książek nie potrzebnie porobione sa pakiety i jak tu zaoszczędzic jak trzeba kupic nowy pakiet a póżniej się wyrzuca...ahh szkoda gadac:)

   Usuń
 2. Witam!
  Zgadzam się ,że podręczników w klasach 1-3 nie da się odkupić....dzieciaki wklejają jakieś nalepki,dorysowują ,kolorują i potem w czerwcu prosto do smietnika.Tak jest z informatyką i językami....doją z nas ile się da....a Ty rodzicu płacz i płać!

  OdpowiedzUsuń
 3. A no właśnie na tym polega kapitalizm, do którego wszyscy za komuny tak tęsknili. A u nas do tego jest jeszcze dziki kapitalizm, taki jak z XIX i początków XX wieku.

  Czyli sprzedawca myśli tylko o swojej kieszeni i o niczym więcej.

  OdpowiedzUsuń