piątek, 5 października 2012

Poznaj Ulubione

Spotkałeś ogłoszenie, które chcesz zachować? Ważne dla Ciebie albo po prostu ciekawe? Skorzystaj z opcji Ulubione. Dzięki niej będziesz mógł zachować ogłoszenie i mieć do niego dostęp cały czas - po zalogowaniu na konto w Tablica. Jak dodać ogłoszenie do Ulubionych?

Są dwa sposoby: możesz dodać ogłoszenie z poziomu listy albo na stronie ogłoszenia. W obu przypadkach trzeba kliknąć w gwiazdkę:
Dodane w ten sposób ogłoszenie pojawi się w zakładce Ulubione. Zakładkę znajdzies z zawsze na górze strony, obok Moja Tablica:
Oprócz pojedynczych ogłoszeń możesz także zapisać swoje ulubione kryteria wyszukiwania. Jak to zrobić? Po wyświetleniu interesujących Cię ogłoszeń - np. z danej kategorii, miasta, z określonym parametrem, np. rokiem produkcji samochodu - kliknij w gwiazdkę Zapisz. Gwiazdka dostępna jest na górze i na dole listy:
Twoje kryteria zostaną zapisane i będziesz mógł je znaleźć w tej samej zakładce co pojedyncze ogłoszenia - Ulubione na górze strony. Od tej chwili będziesz miał stały dostęp do ogłoszeń, które spełniają Twoje kryteria.

1 komentarz:

  1. Szkoda, że zrezygnowaliście z opcji mailingu do ulubionych kategorii wyszukiwania lub słów kluczowych. Jeśli ma się sporą listę poszukiwanych dóbr - Tablica zupełnie się nie sprawdza. Na Allegro mam wykorzystane wszystkie dostępne sloty, na szczęście nadprogramowe wyszukiwania przeniosłem sobie do czytnika RSS. Oczywiście stało się to mniej wygodne, ale już od dawna mam zdanie, że Allegro przestaje być dla ludzi. No ale wracając do Tablicy... Nie dało by się zrobić powiadomień e-mail do ulubionych wyszukiwań? lub chociaż RSS'ów?

    OdpowiedzUsuń