piątek, 19 października 2012

Tablica w TV

Pamiętacie czeskich Sąsiadów? Wspólnie rozwiązywali codzienne problemy i zawsze było przy tym dużo śmiechu. Dzisiaj ruszyła nasza kampania, w której Sąsiedzi grają główne role i... sprzedają na Tablicy.

W pierwszym odcinku Mat zastanawia się co zrobić z komodą, która nie pasuje do reszty:


Sąsiedzi to znana w Polsce bajka ale mało kto wie, że jest nadal produkowana! Nowe odcinki powstają dla telewizji holenderskiej. Sami mieliśmy przyjemność odwiedzić studio nagraniowe położone w niepozornym mieszkaniu w bloku. Praca nad nowymi odcinkami jest bardzo żmudna, wyprodukowanie jednego trwa nawet 2 miesiące:


Już wkrótce drugi spot, w którym to Pat będzie wystawiał swoją rzecz na Tablicy.

Do zobaczenia w TV!

6 komentarzy:

 1. Bardzo fajny pomysł z tymi sąsiadami. Od razu przypomniało mi się jak oglądałem ich w dzieciństwie. Teraz czekam na drugi spot :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pytanie, w jaki sposób są tworzone animacje w tej bajce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Animacje tworzone są poprzez ustawianie figurek i tworzenie pojedynczych ujęć. Figurki są przytwierdzane do makiety, podobnie jak oświetlenie i kamery. To bardzo mozolna praca, dlatego tworzenie jednego odcinka trwa tyle czasu.

   Usuń
 3. lepiej przywrócicie kategorie POSZUKUJĘ !!!!!!!!!! a nie czeskich sąsiadów w telewizji puszczacie - żenada :((

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna reklama... aż gwizdać zaczynam jak ją widzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi się też podoba reklama i w sumie fajnie, że widać coraz więcej reklam internetu w tv. Widać ekspansję internetową i dobrze :)

  OdpowiedzUsuń