poniedziałek, 28 stycznia 2013

Nowa Moja Tablica

Przedstawiamy nową zakładkę Moja Tablica, czyli osobisty panel do zarządzania ogłoszeniami, który zmieniliśmy specjalnie dla Was. Teraz zarządzanie ogłoszeniami będzie jeszcze wygodniejsze o czym zaraz się przekonacie!

Wszystkie potrzebne opcje do zarządzania ogłoszeniami znajdziecie bez trudu, ponieważ są widoczne od razu (bez klikania w Akcje jak to było w "starej" Mojej Tablicy). Podgląd ogłoszenia, edycja, zakończenie - dostępne są tuż pod tytułem. O nowych odpowiedziach będzie informował oddzielny, dobrze widoczny niebieski przycisk z licznikiem.Często pytaliście: gdzie są statystyki wyświetleń numeru telefonu, GG? W nowej Mojej Tablicy statystyki ogłoszeń widoczne są od razu na dolnej belce, nie trzeba już najeżdżać kursorem żeby się wyświetliły. Również na tej belce znajdują się przyciski do polecenia ogłoszenia na Facebooku lub Twitterze.Wszystkie Twoje ogłoszenia podzielone są obecnie na 4 zakładki:
 • Aktywne - to te, które są widoczne na stronie
 • Oczekujące - czekają moment na sprawdzenie przez nas
 • Zmoderowane - usunięte przez nas, po kliknięciu zobaczysz z jakiego powodu
 • Zakończone - ogłoszenia, które zostały zakończone przez Ciebie

Zakładki zobaczysz dopiero jak znajdzie się w nich jakieś ogłoszenie - bez ogłoszeń będą nieaktywne.

Zmieniliśmy także Odpowiedzi na ogłoszenia. Do tej pory odpowiedzi na ogłoszenia były podzielone na dwie zakładki: odpowiedzi na Twoje ogłoszenia i odpowiedzi wysłane przez Ciebie na ogłoszenia innych. Teraz podział będzie bardziej intuicyjny: odpowiedzi otrzymane i odpowiedzi wysłane, na podobnej zasadzie jak to działa w programie pocztowym.Dostępne są opcje oznaczenia odpowiedzi jako ważnej (gwiazdka) oraz jako nieważnej (wtedy odpowiedź zostanie skreślona). Oba zaznaczenia możesz w każdej chwili wycofać.

Chcemy aby zmiany ułatwiły Wam korzystanie z Tablicy i mamy nadzieję że tak się stanie :) Czekamy na Wasze opinie i komentarze.45 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję, jest zdecydowanie przyjemniej :-)
  Szczególnie miło obsługuje się teraz wiadomości, ale też podgląd ogłoszeń na jednej stronie jest zdecydowanie szybszy i bardziej wygodny. Dodana funkcjonalność również jest plusem.

  Przydało by się jeszcze:

  WYMAGANE
  - logowanie do bloga kontem Tablica.pl
  - powiadomienia e-mail o nowych ogłoszeniach spełniających kryteria wyszukiwania

  OPCJONALNE
  - forum tablica.pl (logowanie kontem Tablica.pl)
  - powiadomienia e-mail o zmianie treści obserwowanych ogłoszeń

  OdpowiedzUsuń
 2. Zmiany są na plus:) Przy Mapie kategorii powinna się wyświetlać ilość ogłoszeń - tak jak przy Mapie miejscowości. Pozdrawiam. Arek

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie irytuje fakt,że jednego dnia dodaję ogłoszenie wieczorowa porą,bez problemu ogłoszenie zostaje opublikowane przez moderatora więc płacę za wyróżnienie po kilkunastu minutach. Następnego dnia wchodzę na skrzynkę e-mail i widzę wiadomość, że ogłoszenie zostało usunięte z jakiegoś tam powodu. Pytam więc,dlaczego najpierw pozwolono by zawisło a po kilkunastu ogłoszeniach zostaje ściągnięte po opłaceniu wyróżnienia. Ani ogłoszenia ani zwrotu pieniędzy i to nie pierwszy raz! W/g mnie nie do przyjęcia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. miało być "po kilkunastu godzinach". Przepraszam za pomyłkę

   Usuń
  2. Natomiast jeżeli chodzi o nową szatę "moja tablica" Wygląda to bardzo przejrzyście

   Usuń
  3. Prosimy o kontakt przez nasz formularz: http://tablica.pl/kontakt/ Nie znając Twojego adresu e-mail nie mogę pomóc w wyjaśnieniu tej sprawy.

   Usuń
  4. wielokrotnie było alarmowane do Was w tej sprawie więc proszę nie piszcie, że można wyjaśnić tą sprawę poprzez formularz. Od dzisiaj nie wyróżnię już żadnego ogłoszenia a robię to od dawna! Dwa dni temu znów zostało ściągnięte moje ogłoszenie wyróżnione na miesiąc a dzień wcześniej zostało opublikowane bez problemu. Widzę, że przyszedł czes zmienić portal ogłoszeniowy i nie tracić ani czasu ani pieniędzy u Was

   Usuń
 4. Przydałoby się również, aby możliwe było ustawienie ogłoszeń po tytule, jak to było w starszej wersji, a nie tylko po dacie

  OdpowiedzUsuń
 5. Też tak uważam! Pisałem już kiedyś, że przydałoby się również sortowanie po tytule i cenie, a najlepiej zrobić po wszystkim. Programuje się to dość prosto, więc proszę zlecić informatykom;)

  Wreszcie statystyki i reszta jest widoczna bez zbędnego klikania, najeżdżania kursorem - brawo!

  Proponuję już po raz drugi powrócić do dawnej wersji wylogowywania jednym kliknięciem. Po co utrudniać życie - aby się wylogować użytkownik teraz musi:
  1) znaleźć gdzie jest przycisk wylogowywania....gdy już go znajdzie musi
  2) najpierw wykonać magiczne ruchy myszką i dopiero kliknać.
  W jakim celu owe utrudnienie zostało wprowadzone?
  Chyba dlatego, iż za pięknie by teraz było. Zrobiliście wszystkie przyciski, statystyki itd na wierzchu - i był to świetny pomysł, ale dla równowagi "zepsuliście" wylogowywanie:(

  OdpowiedzUsuń
 6. Obecne zmiany to naprawdę wielki +,sprawdzanie przez moderatora a i owszem jest Ok. ale kiedy zajmiecie się ogłoszeniami wszelkiego typu hurtowni ,sklepów,i firm które to umieszczają i oferują swoje artykuły lub usługi jako osoba prywatna.Jest to dziwne ,że moderator takich ogłoszeń nie usuwa przecież jak sprawdza ogłoszenie np. kolejne z rzędu 30 czy 40 ''Dywan -Dywany Nowe " to nie jest sprzedaż indywidualna lecz w 100% jakaś firma/sklep/ która to za darmochę umieszcza te artykuły w takich ilościach po 100 czy 200 nowych dywanów.Ogłoszenia takie, zaśmiecają listę ogłoszeń a filtrowanie nowe- używane nie wiele daje.Jeszcze trochę to zaraz apteki zaczną umieszczać po kilkaset leków lub suplementów tak jak w TV.to dopiero będzie fajne szukanie w gąszczu ogłoszeń.Tak więc kochani przenoście takie ogłoszenia tam gdzie ich miejsce.
  Pozdrawiam wszystkich,czytających .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem to jest ograniczenie odnośnie sprzedaży masowej, zdaje się że jeden użytkownik może mieć max 20 ogłoszeń jednocześnie jeśli dobrze pamiętam. 2) zdaje mi się że regulamin zabrania sprzedaży leków i artykułów spożywczych, ale tego pewny nie jestem. W pozostałych kwestiach rzeczywiście masz racje i zgodzę się z Tobą.

   Usuń
 7. Zmiany są porażką wszystko chodzi 4 razy wolniej. Ogłoszenia na stronie aby sobie przejżeć są bardzo niewidoczne, wczesniejszy obraz strony był bardzo dobry po co zmieniać jak coś było dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 8. Proszę wrócie do starego wyglądu wszystko było przejżyste a teraz przejżeć ogłoszenia to lipa jedno ogłoszenie płaskie drugie się nie mieści na stronie . Albo dajcie możliwość dla tych co chcą powrotu do starego wyglądu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Te nowe oglądanie ogłoszeń jest do bani... Nic nie widać poucinane tytuły widać górę zdjęcia albo tylko dół jedno zdjęcie wielki drugie małe . Stary widok był ok. A w tym nowym wszystko jest mało przejżyste.

  OdpowiedzUsuń
 10. No i zatkało kakao ! żaden z moderatorów nie chce wypowiedzieć się na ostatnich kilka wpisów . Ot nie odpowiadają publicznie, wolą indywidualnie.Zaraz zwiedzą się szroty samochodowe i dawaj zamieszczać zaczną części blachy i Bóg jedyny wie co można umieścić za darmochę.Przecież portal z tego co pamiętam został stworzony dla przeciętnych użytkowników, a instytucje i firmy w osobnej rubryce.
  Pozdrawiam moderatorów.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nowe wyświetlanie ogłoszeń całkowicie się nie sprawdziło kto to wymyślił nie czytelne strasznie zdjecia jak nie małe to brak to duże , Wróćcie do starego wyświetlania bo stracicie klientów..

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie działa wybieranie kategorii w Google Chrome przez co nie można dodać ogłoszenia :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za sygnał. Wybieranie kategorii w Chrome działa prawidłowo jeśli jednak nadal napotkasz na ten problem to skontaktuj się proszę z nami przez formularz: http://tablica.pl/kontakt/ opisując problem :)

   Usuń
 13. Nowy wygląd jest super! Wszystko przejrzyście i na wierzchu. Tytuły może i są poucinane, ale już i tak nie będzie można dawać tak długich tytułów jak kiedyś, więc tego ucięcia jest niewiele. Marudy niech sobie powiększą widok w przeglądarce jeśli niedowidzą - robi się to zazwyczaj Ctrl + i już będziecie wszystko widzieć. Jakoś ja widzę wszystko jak trzeba, więc nie czepiajcie się.

  OdpowiedzUsuń
 14. Kiedyś mozna było zobaczyć ogłoszenia widać było kilka na stronie i można było porównywać a teraz to jest porażka jedno się nie mieści i w dodatku poucinane... Apeluję o powrót do starego widoku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To mamy 1:1 bo ja apeluję, aby zostawić widok tak jak jest.

   Usuń
 15. Chciałbym wiedzieć, jak poznać swój adres URL tablicy.pl (nie chodzi o tablica.pl/mojatablica) tylko o URL, którzy widzą inni użytkownicy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chcesz poznać link do swoich ogłoszeń musisz kliknąć Ogłoszenia użytkownika na stronie swojego ogłoszenia. Wtedy zobaczysz wszystkie swoje ogłoszenia jak tu: http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/4R2r/

   Usuń
 16. Po zmianach niestety nie można wyświetlić wiadomości oznaczonych gwiazdką, co było możliwe w starej wersji serwisu. Mam pytanie dlaczego nie mogę odświeżyć ogłoszenia bez podania mojego numeru telefonu? Preferuję kontakt mailowy a nie telefoniczny i nie chcę, aby zainteresowani ogłoszeniem do mnie dzwonili.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadal istnieje możliwość odfiltrowania wiadomości oznaczonych gwiazdką.

   Jeżeli chodzi o konieczność podania numeru, to w niektórych kategoriach, ze względu na bezpieczeństwo kupujących wprowadziliśmy obowiązek podania numeru telefonu. Mamy nadzieję, że nie jest to dużym utrudnieniem.

   Usuń
  2. Jest to nie tylko utrudnienie,ale jet to upierdliwe gdyż na drugi dzień po umieszczeniu nowego ogłoszenia jest telefon z firmy WARTA proponującej jakieś ubezpieczenia ,pomimo odmowy dzwonią regularnie co trzy -cztery dni i zawracają tylną dolną część ciała. Tak więc możliwość formy komunikowania się pomiędzy kupującym a sprzedającym,powinna być pozostawiona do wyboru sprzedającemu,a ponadto to z drugiej strony czyli osoba dzwoniąca składa oferty różnego rodzaju których nie przystoi tu cytować. Oczywiście nie ma możliwości żeby cokolwiek z tym zrobić gdyż numer dzwoniącego jest ukryty.
   W związku z tym proszę moderatorów o wypowiedź co dalej robić?

   Usuń
  3. Bardzo mądra wypowiedź! Kolega narzeka, ale słusznie. Zgadza się, że nie każdy chce afiszować swój numer telefonu tylko z tego powodu, że musi coś sprzedać. Zgadzam się, aby możliwość wyboru formy kontaktu zostawić dającemu ogłoszenie, bo przecież to on najlepiej wie, jaki kontakt z nim będzie najlepszy, a nie pracownicy portalu:(
   Kolejnym słusznym argumentem jest nadużywanie numeru telefonu przez jakieś firmy, wróżki itp. Ja np dostaje czasem smsy pisane łamaną polszczyzną i staram się zgłaszać takie przypadki Tablicy, no ale co w tej kwestii Tablica zrobi?

   Usuń
  4. Zdarzyłem opisać poprzedni przypadek dostawania dziwnych smsów, a już wczoraj kilka minut po odświeżeniu ogłoszenia otrzymałem kolejnego.
   Przytaczam dokładną treść:
   +447722124602
   "I am Rosemary Edith, I have WILLED $14.258M to you, send my personal reference number BB/AMZ/900/2015/SWYI/316uk to my lawyer with Email, barrmlee@56788.com"

   Na co mi otrzymywać takie smsy? Co z tym zrobią pracownicy portalu Tablica.pl? Pewnie mogą zrobić tyle co i ja czyli nic. Proszę więc wziąć pod uwagę nasze przypadki.

   Usuń
  5. Prosimy o zgłaszanie każdego przypadku takiego naruszenia zasad przez nasz formularz kontaktowy: http://tablica.pl/kontakt/

   Usuń
  6. z wielko chencio mozemy wam pomuc w ustaleniu kim ta osoba jest i zrobimy to za darmo ale pod warunkiem jej dane zostano udostepnione w internecie i przez przypadek do interpolu
   wystarczy wasza zgoda
   ANONIMUS
   www.Anonimus press
   sultan3017@live.dk

   Usuń
 17. Popieram jak najbardziej i jestem za nie podawaniem numeru telefonu. Ułatwia to tylko łowcom zbieranie danych osobowych/ numer telefonu również się do tego zalicza/

  OdpowiedzUsuń
 18. W poprzedniej wersji tablicy ogłoszenia zakończone mogłam bez problemu uaktywnić. A teraz nie mogę. Zakończyłam jakies ogłoszenie, bo ktoś miał przyjechać po przedmiot, ale nieprzyjechał, więc chciałabym ponownie wystawić towar na sprzedaż. Jak to zrobić szybko jednym przyciskiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadal możesz szybko aktywować zakończone ogłoszenie, przejdź do zakładki "Zakończone" - to zakładka tuż obok zakładki "Aktywne". Możesz zaznaczyć ogłoszenie które chcesz aktywować albo kliknąć na przycisk "Aktywuj".

   Usuń
  2. Internet users beware
   Poland is the trickster is called tadeusz Iwanski cheated many people by offering them the computers and phones, for a low price or even for free, people paid the amount of money
   but never got the goods for which they paid.
   here's his address
   TADEUSZ IWANSKI
   BIELSKO-BIALA
   UL.Wladyslawa Orkana nr.6
   REPUBLIC OF POLAND
   Please everyone who can to sent this message to your friends so that honest people warn against such frauds as he
   Thank you all for your help
   I have documents on it that this is a fraud

   NR KONTO10102018110000090202151702

   Usuń
 19. Mam ten sam problem, który opisała Karolina, co robić?

  OdpowiedzUsuń
 20. super sprawa ta tablica a wszelkie ulepszenie jej jest mile widzane dzala jak narazie nie zawodnie wiec do przadu pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 21. Internet users beware
  Poland is the trickster is called tadeusz Iwanski cheated many people by offering them the computers and phones, for a low price or even for free, people paid the amount of money
  but never got the goods for which they paid.
  here's his address
  TADEUSZ IWANSKI
  BIELSKO-BIALA
  UL.Wladyslawa Orkana nr.6
  REPUBLIC OF POLAND
  Please everyone who can to sent this message to your friends so that honest people warn against such frauds as he
  Thank you all for your help
  I have documents on it that this is a fraud

  NR KONTO10102018110000090202151702

  OdpowiedzUsuń
 22. UWAGA OSZUST
  TA OSOBA MNIE OSZUKAŁA NA TABLICY PL
  POBRAŁA ODEMKNIE PIENIĄDZE NA PRZESŁANIE PACZKI POCZTOWEJ WYSOKOŚCI 30ZŁ APACZKI NIE OTRZYMAŁEM MIAŁ BYĆ TO LAPTOP ZA DARMO

  Stelmaszewski Marek
  22-302 Czarnoziem
  Nr domu: 52
  Rachunek:
  /////1090////0075//////////2310/////7039/////1873
  stealmasz@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 23. Ludzie komentarze to nie miejsce na skargi :/

  OdpowiedzUsuń
 24. Witam o co chodzi z telefon w statystykach na profilu??? o takie coś mi chodzi
  Statystyki:
  Wyświetleń: 3027
  Tel: 5
  GG: 0
  Skype: 0
  Z góry dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o to, że ktoś kliknął na Twój numer telefonu 5 razy - żeby go odsłonić :) Nie oznacza to, że ktoś faktycznie zadzwonił.

   Usuń
 25. Witam. Jak mogę wyzerować liczbę wyświetlen ogłoszenia i odsłon nr telefonu? Przy starej nazwie tablica.pl szło łatwo wyzerowac, a teraz nie wiem jak to zrobic?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opcja jest dostępna po zalogowaniu do Mój OLX. Musisz najechać kursorem na licznik wyświetleń, wtedy pokaże się opcja "Wyzeruj". Wyświetleń numeru telefonu nie można wyzerować.

   Usuń
 26. Zamieściłem ogłoszenie ,wyróżniłem, łącznie kilkadziesiąt złoty. "Zmoderowane" zabrano forsę, nie poproszono o edycję i ponowne dodanie. Mam wrażenie że działa to na zasadzie: duży z małym wszystko może

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosimy o kontakt w tej sprawie poprzez formularz http://olx.pl/kontakt/

   Usuń