czwartek, 7 lutego 2013

Wystaw rzeczy po "byłym" i wygraj

Walentynki to czas kiedy adorujemy nasze "miłości" albo rozpoczynamy nowe. Organizowane są konkursy dla zakochanych z romantycznymi nagrodami. Nie wszyscy jednak mają okazję do świętowania dlatego my proponujemy Walentynki na opak, czyli "wystaw swoje rzeczy po byłym". Tylko na Tablicy możesz wystawić rogi i rozpocząć nowe życie.

Jak wystawić? Wystarczy wejść na stronę www.tablica.pl/rogi, gdzie znajduje się specjalny formularz dodawania oferty i w ciekawy sposób opisać historię wystawianego przedmiotu. Na ogłoszenia można głosować przez cały czas trwania akcji. Autor najlepszej historii otrzyma od nas kupon na wycieczkę z oferty serwisu Citeam.pl o wartości 1 000 zł.

Dodatkowo mamy 5 nagród dodatkowych: zegarek damski lub męski marki Timex - do wyboru przez Zwycięzcę.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20 lutego. Wystaw swoje rogi już teraz!

4 komentarze:

 1. super to było pozbyłam się dość dużo rzeczy po moim byłym który odszedł na tamten świat chociaż że jestem sama moje serce jest dla mojego zmarłego męża.Zawsze będę go kochała i nigdy o nim nie zapomnę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, następna edycja tworzona przez feministkę/i Dlaczego znowu tytuł" Po byłym ? A może po byłej w końcu ? Żenada drugi raz z rzędu... I zaś zaraz się zacznie obrona...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznamy, że posłużyliśmy się skrótem biorąc pod uwagę że więcej będzie "uczestniczek" niż "uczestników". To przewidywanie się sprawdziło, zdecydowana większość ogłoszeń w konkursie (i wszystkie, które wygrały) to ogłoszenia Pań. W następnej edycji postaramy się poprawić :)

   Usuń
 3. No tak, większość. Ale musicie się uczulić, dlaczego tak się dzieje. Więcej jest "po byłym" bo to właśnie kobiałki do tego doprowadzają :))) To ich ewidentne sprawstwo ;)

  OdpowiedzUsuń