wtorek, 19 marca 2013

Tanio wyróżniamy Instrumenty

Gitary, perkusja, pianino, akordeon i keyboard. Wszystko na czym kiedyś grałaś (lub grałeś) a teraz chcesz sprzedać. Teraz możesz sprzedać szybciej dzięki naszej promocji na wyróżnienia! Tylko do czwartku wyróżnienie w kategorii Instrumenty 50% taniej!

W promocji wyróżnisz taniej: wyróżnienie na 7 dni 2,99 zł (zamiast 6,99) a na 30 dni 9,99 zł (zamiast 19,99). Tańsze również wyróżnienie przez SMS. 

Wejdź do zakładki Moja Tablica i wyróżnij swoje ogłoszenie już teraz! Możesz też dodać nowe ogłoszenie  a następnie je wyróżnić.Nie zwlekaj, bo promocja trwa tylko do 21 marca!

2 komentarze:

  1. Zmiencie moderatorów! usuwaja moje ogłoszenie bez podania przyczyny! Miło by było gdbyście napisali co jest przyczyną to postarałbym się to zmienić... Już zrobiłem 6 nowych kont aby dodać ogłoszenie o telefonie który jak leżał w moim domu tak leży, a ja pilnie potrzebuję gotówki ..

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przy usuwaniu ogłoszenia wysyłamy informację z jakiego powodu ogłoszenie zostało usunięte. Przypominamy, że zakładanie kolejnych kont jest niezgodne z regulaminem serwisu. Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji podaj ID ogłoszenia.

      Usuń