czwartek, 23 maja 2013

PRL-u czar

Okres PRL-u jest różnie oceniany - część wspomina go jako nieprzyjemny czas represji, część chwali za życie bez pośpiechu i rywalizacji, gdzie każdy "miał niewiele ale równo". Jedno jest pewne - z czasów PRL-u zostało nam mnóstwo przedmiotów.

Jeśli macie takie przedmioty u siebie w domu albo w domu swoich rodziców możecie wziąć udział w naszym konkursie: Czar PRL-u. Wystarczy dodać ogłoszenie z przedmiotem, dołączyć zdjęcia i opisać w ciekawy sposób. 

Później pozostaje tylko zachęcać znajomych do głosowania, bo do kwalifikacji bierzemy 50 ogłoszeń które zdobyły najwięcej głosów! 

Do wygrania są: wycieczka do Bułgarii dla 2 osób, 5 ekskluzywnych wydań Kronik Filmowych w formie DVD oraz 10 słynnych kubków z barów mlecznych.

Dodaj swoje ogłoszenie i powalcz o nagrody!

3 komentarze:

 1. Do kiedy można dodawać ogłoszenia ?

  Czarów PRL prawdziwych skarbów jest cała masa, tylko przydała by się oddzielna kategoria produktów , które zostały wyprodukowane do 1989 roku.

  Bo teraz to starocie są wymieszane z produktami obecnej produkcji i czasem trudno coś znaleźć ciekawego nie znając dokładnej nazwy produktu z tamtych lat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogłoszenia można dodawać do 1 czerwca (sobota). Jeśli masz kłopot z odszukaniem takich przedmiotów możesz użyć słowa PRL w wyszukiwarce, np. w ten sposób.

   Usuń
 2. bezsens totalny

  OdpowiedzUsuń