środa, 26 czerwca 2013

Łatwiejsze wystawianie faktur

Przedstawiamy nową opcję: możliwość wnioskowania o fakturę bezpośrednio z Moja Tablica. Od teraz nie będzie konieczne pisanie do nas za każdym razem kiedy będziecie chcieli otrzymać fakturę za opłacone wyróżnienia. Uwaga: nowa funkcja dotyczy tylko nowych wyróżnień - dodanych od dzisiaj.

Jak wnioskować o fakturę poprzez Moja Tablica? Przejdź do zakładki Płatności a następnie wybierz Płatności do faktury. W tej zakładce znajduje się lista Twoich transakcji dla których możliwe jest wystawienie faktury (nie wystawiamy faktur dla płatności przez SMS).Teraz zaznacz transakcje, dla których chcesz otrzymać fakturę. Następnie kliknij w przycisk Wystaw fakturę który uaktywni się jak tylko zaznaczysz płatność. Po kliknięciu w przycisk pokaże się okno na wprowadzenie danych. Wprowadź poprawne dane swojej firmy i kliknij "Wyślij":Dane do faktury możesz w każdej chwili zmienić w zakładce "Ustawienia" a następnie Dane do faktury.

Pamiętaj, że w zakładce Płatności do faktury będą zawsze transakcje do których nie wystawiono jeszcze faktury. Pozostałe będą znikać od razu po zawnioskowaniu o fakturę.

Zachęcamy do korzystania z nowego, prostszego rozwiązania dla faktur.

Przypominamy, że funkcja dotyczy tylko płatności dla nowych wyróżnień - dodanych od dzisiaj. Jeśli masz starsze płatności, skontaktuj się z nami.


7 komentarzy:

 1. Witam i bardzo dobrze. Pozdrawiam Bączkowski

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam
  Napisałam do Was, ale nie odp, to może tutaj zapytam co się dzieje że mi wiadomości nie dochodzą od nikogo????????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podaj proszę swój adres e-mail, sprawdzimy na czym polega problem. Przy okazji sprawdzimy dlaczego nie otrzymałaś odpowiedzi na zadane pytanie.

   Usuń
 3. Bardzo fajna opcja, im łatwiej tym lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 4. witam ja tak samo pisałam i wogle mi wiadomosci nie dochodzą od nikogo
  wiolaaaxd4

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem, że chodzi o odpowiedzi na ogłoszenia? Podaj proszę swój adres email, sprawdzimy na czym polega problem.

   Usuń
 5. Zainteresowanych wystawianiem faktur w szerokim zakresie tego tematu odsyłam na stronę wystawianie faktur. Znajduję się tam wiele artykułów dogłębnie opisujących ten problem, napisanych przez ekspertów w swojej dziedzinie. Na stronie można też znaleźć dużo artykuł o prowadzeniu księgowości w ogóle.

  OdpowiedzUsuń