sobota, 1 czerwca 2013

Czar PRL-u - przedłużamy!

Czasem konkursy są przedłużane z braku zainteresowania ale na pewno nie dotyczy to Czar PRL-u! Dodaliście już ponad 1000 ogłoszeń i ciągle pokazują się nowe.

Dlatego zdecydowaliśmy o przedłużeniu konkursu o 2 dni czyli do końca 03.06. Macie więc jeszcze całe 2 dni żeby wziąć udział w zabawie i powalczyć o wczasy w Bułgarii!

Czekamy na Wasze ciekawe ogłoszenia na stronie konkursu Czar PRL-u

9 komentarzy:

 1. Kiedy ogłoszenie wyników?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z Regulaminem w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu ale postaramy się szybciej :)

   Usuń
  2. Dziękuję serdecznie za odpowiedz. POZDRAWIAM !

   Usuń
 2. Uważam, jest to niesprawiedliwe. Najwięcej głosów mają nie za ciekawe ogłoszenia a glosowali wszyscy np. z akademika czy znajomi z facebooka. a jeśli ktoś nie posiada profilu? Zauważyłam, ze jest sporo ciekawych ogłoszeń z fajnym opisem czy ładnym zdjęciem ale nie miały szansy przebić się w tłumie "nie uczciwych" uczestników konkursu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczba głosów nie decyduje bezpośrednio o wygranej, jest jedynie dodatkową informacją dla Komisji. Zwycięzcy są wybierani spośród 50 ogłoszeń, które zdobyły największą liczbę głosów. Decyduje oryginalność opisu i samego przedmiotu.

   Usuń
 3. w sumie racja to tylko komisja powinna wybrać zwycięzce jednak do 50 z pośród tysiąca zostaną wybrane ogłoszenia z face :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czas PRL, ach... kiedy to było, mam kilka pamiątek z tego okresu, oryginalne mydełka FOR-YOU , LOTOS, BAMBINO, oryginalne "syfony" do wody sodowej (szklane), WINA rocznik 83 - 86(ostatnie sztuki) i ostatnią butelkę OCTU który stał w sklepie na półce i nic więcej w sklepie nie było! Miałem jeszcze kartki na mięso i wódkę oraz papierosy "Sport" i "Popularne" ale poszły jako pierwsze. replayrex@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj mam duzo staroci z czasow PRL-u-/a co wplywa aby wygrac konkurs??????????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konkurs niestety już się zakończył. Prosimy pozostać z nami w kontakcie i obserwować nasz profil na Facebook - tam na pewno znajdą się informacje o kolejnych konkursach.

   Usuń