środa, 3 lipca 2013

Wakacje czyli sezon na porzucanie

Przed nami czas wakacyjnych wyjazdów i urlopów. To niestety także sezon na porzucanie zwierząt domowych (głównie psów) z którymi nie ma co zrobić przez 2 czy 3 tygodnie urlopu. Widać to zwłaszcza po wzrastającej liczbie ogłoszeń dotyczących adopcji na Tablica.pl. W naszym serwisie mamy już ich ponad 13,5 tys. Czy rzeczywiście porzucenie to jedyne wyjście?

Jeśli nie można skorzystać z pomocy rodziny lub znajomych, dobrym wyjściem są hotele dla psów lub petsitterki, czyli psie opiekunki. Na Tablicy można znaleźć ponad 200 ogłoszeń z całej Polski, o tutaj.

Ceny kształtują się w zależności od standardu hotelu, od 15 do 45 zł za dobę. Cena uzależniona jest od tego czy właściciel dostarczy karmę czy nie. Najdroższy jest ogrzewany apartament z samodzielnym wyjściem na wybieg. Przed przyjęciem do hotelu zwierzak powinien być zaszczepiony przeciw wściekliźnie i chorobom wirusowym. Właściciel powinien go także zabezpieczyć przed kleszczami i pchłami.

Prowadzący hotele zachęcają do przyniesienia legowiska lub koca do którego pupil jest przyzwyczajony. A także zabawek, które umilą mu wolny czas bez swojego "Pana" lub "Pani".

Gorąco do tego zachęcamy, pies i kot to nie zabawki na jeden sezon, potrzebują nas przez cały rok!

  

5 komentarzy:

 1. Najlepszym rozwiązaniem dla psów hotel czy apartament dla psów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem czy najlepszym rozwiązaniem jest hotel czy apartament chyba lepszym rozwiązaniem jest jeśli jest taka możliwość opieka nad zwierzętami u kogoś z rodziny. www.spacer-wirtualny.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać ,że jest dużo kotów małych do oddania.Nie wszyscy wiedzą ,że Urzędy miasta i gminy sterylizują kocice za małą cenę.Jesli są to koty bezpańskie sterylizacja jest za darmo ,trzeba zgłosić to do inspektora d/s zwierząt w odpowiednim urzędzie tam gdzie się ma zameldowanie.koty domowe sterylizowane są za połowę ceny ok 50 zł.

  OdpowiedzUsuń
 4. SEBASTIAN BAGROWSKI NR KONTA 30109014470000000132397917 Oszust sprzedaje wózki Stokke i Quinny

  OdpowiedzUsuń