wtorek, 20 sierpnia 2013

PrzyTARGaj KSIĄŻKI

PrzyTARGaj KSIĄŻKI – to cykliczna akcja wymiany książek, której celem jest danie im drugiego życia! Skierowana jest do wszystkich, którzy mają w swoim domu książki, do których nie żywią uczucia, sentymentu, miłości. Dajemy możliwość wymiany tych „niechcianych” na inne, których jeszcze nie były przez Was czytane, a może uda się również kogoś skusić na spróbowanie sił w zupełnie innym gatunku literackim? 

Miło nam poinformować o kolejnej edycji akcji - już w najbliższą niedzielę, 25 sierpnia w Centrum Kultury ZAMEK przy ulicy Święty Marcin. Wymieniamy się od godziny 15:30 do 17:30 przed schodami przy wejściu do odremontowanej części Zamku. Edycja sierpniowa odbywa się w ramach Niedzieli na Świętym Marcinie

Książki będą przyjmowane już od godziny 15:00!

Tablica.pl została partnerem tej edycji przyTARGaj KSIĄŻKI - na miejscu dostępne będą upominki od serwisu. Oprócz tego, dla 2 osób które przyniosą najwięcej książek przygotowaliśmy zestaw maskotek Sąsiadów.

Krótko o warunkach zabawy: jedynym warunkiem wzięcia udziału jest przyniesienie przynajmniej jednej książki na wymianę. Uczestnik rejestruje się na „liście obecności”, deklarując liczbę przyniesionych książek. Następnie zostają one podzielone pomiędzy stoły tematyczne. Każdą książkę można wziąć do ręki, obejrzeć, przeczytać jej fragment. Każdy uczestnik może wynieść tyle książek, ile przyniósł.

Jakimi książkami się wymieniamy? Odpowiedzi szukajcie tutaj.

7 komentarzy:

  1. tak, w tym roku na pewno będę! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. wymieniam książki, znajdziesz je na: http://www.finta.pl/ref/Sophie_86

    OdpowiedzUsuń
  3. Czy mozna tez przyjść i sprzedac książki...mam ich za dużo i nie chcę wymieniać..

    OdpowiedzUsuń