wtorek, 13 sierpnia 2013

Szkolna wyprawka za połowę ceny?

To możliwe, jeśli... zamiast nowych podręczników kupisz używane. Według sondażu CBOS, w ubiegłym roku polska rodzina na zakupy związane z pójściem dziecka do szkoły wydała średnio 725 złotych. Najwięcej pieniędzy przeznaczano na zakup podręczników – ok. 369 złotych. Przy kilku dzieciach jest to już pokaźna kwota, która może przyprawiać o ból głowy.

Nic w tym dziwnego, że staramy się te koszty ograniczyć i zamiast nowych książek, chętniej kupujemy używane. Ile można zaoszczędzić na podręcznikach? Przykładowo uczeń gimnazjum kupując używane podręczniki wyda 100 zł zamiast 450 zł na nowe. Oszczędność to aż 350 zł!

Jak wyglądają oszczędności w innych typach szkół? Sprawdź nasze zestawienie cen nowych i używanych podręczników i dowiedz się więcej.

Naszej Giełdzie Podręczników towarzyszy promocja na wyróżnienia w kategorii Podręczniki. Tylko do piątku, wyróżnienie na 7 dni za 1 zł!

1 komentarz:

  1. PROSZE UWAZAC NA PANA BOGDANA PALIKOWSKIEGO 46L Z SOSNOWCA.JEST TO OSZUST,KTORY OSZUKUJE KOBIETY Z PORTALI,CZATOW ITP.ZALEZY MU TYLKO NA MIESZKANIU I WYGODNYM ZYCIU.JEST KLAMCA I NACIAGACZEM TO CO O SOBIE OPOWIADA TO SAME KLAMSTWA WYSSANE Z PALCA.OSZUKAL JUZ PARE KOBIET,KTORE MU UWIEZYLY.POZNIEJ DOWIEDZIALA SIE KAZDA O SOBIE.NIE JEST SAM JAK TO WSZYSTKIM MOWI.SAMA JESTEM JEDNA Z NICH DLATEGO OSTRZEGAM WAS PANIE NIE UFAJCIE MU TO ZLY CZLOWIEK POKRZYWDZONA.

    OdpowiedzUsuń