środa, 28 sierpnia 2013

Wyprzedaż na Jazdowie (Warszawa)

Tablica już wiele razy brała udział w wyprzedażach garażowych. Tym razem jesteśmy partnerem wyprzedaży w unikalnym miejscu, a jest nim Jazdów - dzielnica Warszawy między Sejmem a Łazienkami, znana ze słynnych fińskich domków. Dlaczego domki są wyjątkowe? Dowiecie się tutaj.Wyprzedaż odbędzie się na Jazdowie już w najbliższą sobotę, 31 sierpnia, start o godz. 12.

Mieszkańcy domków fińskich wystawią ze swoich strychów, komórek i garaży skarby zbierane w nich przez prawie siedemdziesiąt lat istnienia osiedla. Również organizacje pozarządowe działające w ramach inicjatywy Otwarty Jazdów zaprezentują na swoich posesjach własną twórczość, wraz z przeglądem prywatnych piwnic. 

Dla wystawców spoza osiedla będzie wyznaczony teren pod targowisko. Każdy wystawca musi zadbać o swoje stoisko. 

Opłaty za udział kształtują się następująco:

10 PLN od osób, które wystawiają się z rzeczami używanymi
20 PLN od osób sprzedających rękodzieło oraz jedzenie i wypiek

Część dochodu ze stoisk zostanie przeznaczona na działania statutowe organizacji, które walczą o ocalenie Osiedla Jazdów.

Zgłoszenia udziału w wyprzedaży prosimy wysyłać na adreswyprzedaz@jazdow.pl

Jazdowisko to nie tylko wyprzedaż ale także idealna okazja do klimatycznego spaceru zielonymi alejkami i wnikliwego poznania tego urokliwego kawałka Warszawy do czego zachęcamy :)


4 komentarze:

 1. moim zdaniem ludzie pracujacy w tablica.pl no moze nie wszyscy powinni isc do szkoly.opisze sprawe.mialem dwa podobne ogloszenia jedno darmowe drugie platne okolo 10 zl,wiecie ktore mi usuneli?te za 10 zl typowo polskie zlodziejstwo.ciekawe czy teraz pokazecie ten komentarz innym uzytkownika?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podaj proszę swój adres e-mail, postaramy się wyjaśnić sprawę :) Jeśli nie chcesz podawać tutaj, możesz napisać do nas przez formularz kontaktowy.

   Usuń
 2. Dlaczego z powodu zmian na tablica.pl nie jestem w stanie odświeżyć swoich ogłoszeń? Obecnie wyskakuje komunikat, że muszę ponownie podać miejscowość a robiłem to już kiedy definiowałem te ogłoszenia. Z jakie powodu robicie takie dziwne zmiany? Kiedyś były też problemy z odświeżaniem ogłoszeń bo jednego dnia miały dobre tytuły a drugiego dnia miały za długie tytuły. Z jakiego powodu nie utrzymujecie kompatybilności wstecznej? Skoro raz coś było dozwolone to czego nie mogę odświeżyć mojego ogłoszenia które zdefiniowałem wtedy to coś było dozwolone? Czego muszę teraz edytować 15 ogłoszeń? W jakim celu to robicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konieczność podania miejscowości wynika ze zmian które wprowadzamy w naszym serwisie - pojawią się nowe miejscowości i będzie można znacznie dokładniej wskazać swoją lokalizację. Już wkrótce odczujesz zalety tego rozwiązania :) Bardzo przepraszamy za problemy pojawiające się podczas odświeżania i prosimy o wyrozumiałość.

   Usuń