wtorek, 8 października 2013

Nieaktualne? Usuń!

Czy wiesz że na Tablicy średnio w ciągu minuty wysyłanych jest 90 odpowiedzi na ogłoszenia? Tak duże zainteresowanie skutkuje tym że wiele ogłoszeń szybko staje się nieaktualne. Kolejne osoby zainteresowane ogłoszeniem pytają o przedmiot i niestety nie otrzymują odpowiedzi albo dowiadują się że nieaktualne co może odrobinę irytować.

Jest jednak na to rada - w każdej chwili możesz usunąć ogłoszenie. Jak to zrobić? Przejdź do zakładki Moja Tablica gdzie zawsze znajdziesz listę swoich aktywnych ogłoszeń. Tuż pod tytułem ogłoszenia znajdziesz kilka opcji, kliknij w link "zakończ":Po kliknięciu w link pojawi się okno z wyborem powodu:


Wybierz ten, który najbardziej pasuje do Twojej sytuacji :) I gotowe - ogłoszenie przechodzi do zakładki Zakończone.

Pamiętaj że w każdej chwili możesz je przywrócić więc nie obawiaj się - zakończenie ogłoszenia to nic strasznego a ułatwi życie innym przeglądającym Tablicę:)

16 komentarzy:

 1. Guzik prawda ze jest takie duze zainteresowanie. Ja mam wystawiona mase rzeczy w rozsadnych cenach i prawie nikt nie pisze, a jesli juz to albo chca obnizyc cene do zera, albo sie umawiaja i nie przychodza.

  OdpowiedzUsuń
 2. To zależy co wystawiasz. Jak próbowałem sprzedać telefon, to zainteresowanie było duże.
  Ale muszę się niestety zgodzić z tym, że ludzie są pazerni i nawet pomimo wystawienia przedmiotu w niskiej cenie jeszcze można dostać propozycję obniżki pomimo wyraźnego zaznaczenia, że cena nie podlega obniżeniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. to psychologicznie wystaw przedmiot za wyższą cenę niż chcesz sprzedać i po prostu powiedz, że klient może negocjować - oczywiście obniżysz do ceny, za którą chcesz sprzedać - i Ty i Klient będziecie zadowoleni :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najwidoczniej przedmioty wystawione przez Ciebie na sprzedaż - pomimo,że w atrakcyjnych cenach - nie znajdują zainteresowania w takim stopniu jak oczekujesz. To, że każdy stara się uszczknąć z ceny to chyba normalne w handlu na rynkach wtórnych. I nie powinny Cię dziwić słowa autora postu bloga o ogromie odpowiedzi na ogłoszenia. TABLICA to nie tylko treści o sprzedaży i nie tylko TWOJE treści. Popieram prośby właścicieli serwisu o szybkie zdejmowanie nieaktualnych ogłoszeń !!! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Trafiłem już kilka razy na ogłoszenie, które wisiało na olx, a po napisaniu z ofertą zakupu dostawałem informację, że już nieaktualne. Jak widać sprzedający mają w d.... kupujących i zostawiają wiszące ogłoszenia fantomy. Więc może warto byłoby zacząć edukować użytkowników bezpośrednio, a nie na blogu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za sugestię, weźmiemy to pod uwagę :)

   Usuń
 6. Niechcący trwale usunąłem ogłoszenie czy mogę je przywrócić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie ma takiej możliwości.

   Usuń
 7. jak ktoś usuną ogłoszenie to moge się dowiedzieć jego numer telefonu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie udostępniamy numeru telefonu jeśli oferta jest już nieaktualna.

   Usuń
 8. Jeżeli ogłoszenie jest już nieaktualne czy można w jakiś sposób skontaktować się ze sprzedającym? Mam wrażenie że nadal posiada on przedmiot na sprzedaż.

  OdpowiedzUsuń
 9. niemoge usunonc trwale konta z olx

  OdpowiedzUsuń
 10. usuwam według instrukcji i nadal moge sie nanie zalogować amam jeszcze inne i te mie konto drugie ogranicza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo prosimy o kontakt w tej sprawie przez nasz formularz na stronie: https://www.olx.pl/kontakt/

   Usuń
 11. Usunęłam niechcący ogłoszenie z zakładki zakończone. Chciałabym je odzyskać i z powrotem wystawić przedmiot na sprzedaż. Napisałam nowe ogłoszenie jednak dostaje wiadomość że moje ogłoszenie jest usunięte przez moderatora gdyz podobne się pojawiło. Kiedy chce je aktywować wyświetla mi się że ogłoszenie zostało usunięte. Co mam zrobić.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo prosimy o kontakt w tej sprawie przez nasz formularz na stronie: https://www.olx.pl/kontakt/

   Usuń