czwartek, 5 grudnia 2013

Nakarm Psa z Tablicą!

Pomaganie zwierzętom to nasz obowiązek - to bracia mniejsi którzy bez ludzi mogą sobie nie poradzić. A i zwykle to przez ludzi wpadają w tarapaty. Szczególnie trudną sytuację mają psy w schroniskach i nie jest to nowina.

Tablica w miarę swoich możliwości stara się pomagać zwierzakom. Co roku organizujemy akcję Nakarm Psa gdzie psy z 2 wybranych schronisk "zbierają" karmę dla swojego schroniska. Także w tym roku w ramach akcji psy mogą zebrać dla swojego schroniska nawet tonę karmy!

W naszej akcji nie chodzi tylko o karmę. Najważniejszy dla psa jest nowy dom z kochającymi właścicielami. Poprzez naszą akcję chcemy zwrócić uwagę na problem psów w schroniskach, na ich los na oddanie i poświęcenie które jest marnowane w schroniskowych boksach.

Wejdź na stronę akcji i wybierz psa którego chcesz nakarmić. Polecaj karmienie znajomym bo mamy czas tylko do 18 grudnia a psów jest 60!

Pomóżmy psom na zimę, jeśli masz zbędne rzeczy które możesz przekazać schroniskom (karmę, koce, psie zabawki) skontaktuj się ze schroniskami.


4 komentarze:

 1. Bardzo się cieszę, że są takie akcje! Klikam codziennie! Sama mam pieska ze schroniska i mam nadzieję, że jakiś piesiu z tej akcji też znajdzie swego kochającego Pana lub Panią. Mojego wzięłam, gdy był małym, zbyt szybko zabranym od matki szczeniaczkiem rasy Border Collie. Nie dawano mu zbyt wielkiej szansy na przeżycie. Chory na serce, zapalenie płuc, oskrzeli... Leczenie oparłam aż o psiego Profesora i proszę bardzo - jest ze mną już 15 lat! Wierny, wpatrzony we mnie jak w obraz, czekający na każde moje skinienie. Jest już po 2 operacjach, które miał w tym roku. Ze strachem patrzę, że kiedyś odejdzie, bo stracę największego i bezgranicznie wiernego kompana. Na starość też ogłuchł, ale błyskawicznie nauczył się "języka migowego" - takiego... opracowanego na nasze potrzeby. Póki co, jest wesołym, niemal uśmiechniętym zawadiaką, a szalone spacery zamienił na błogie lenistwo na mojej ulubionej kanapie. A niech tam! Niech staruszek ma!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za słowa wsparcia i w ogóle za udział w akcji :) Prosimy o polecanie znajomym!

   Usuń
 2. Ludzie, pomóżmy! Jeśli nie my się ulitujemy, to kto? Tylko mądry człowiek jest w stanie zadbać i zabezpieczyć byt zwierzakowi. Bez zwierzaka świat by nie istniał. Pomagamy sobie, pomóżmy i im, a klikanie to już całkiem nic nie kosztuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Popieram. Bardzo fajna akcja~!

  OdpowiedzUsuń