czwartek, 20 lutego 2014

Rogi wystawione!

Przez tydzień kilkaset osób pozbywało się pozostałości po swojej byłej miłości. Głosowaliście na ogłoszenia, polecaliście znajomym i dlatego ogłoszenia szybko zdobyły po kilkadziesiąt, a czasami nawet kilkaset głosów. 


Udało nam się wybrać 50 najciekawszych ogłoszeń spośród tych, które zdobyły najwięcej głosów. Po długich naradach i konsultacjach znamy już ostatecznych finalistów! Bon na wycieczkę o wartości 1500 zł zdobyli:

To tylko część z laureatów, wszystkich znajdziecie na stronie z podsumowaniem konkursu, czyli tutaj.

Gratulujemy zwycięzcom, a przy okazji wszystkim uczestnikom, którzy dzięki naszej akcji - taką mamy małą nadzieję - pozbyli się nie tylko przedmiotów, ale także uciążliwych wspomnień ;)

1 komentarz:

  1. UWAGA !!!!! Nie kupujcie sznaucerow miniaturowych od oszustki z Częstochowa środmiescie nazwa pseudohodowli DOGOS !!!! Mam Pieska od tej oszustki !!! Piesek jest bardzo chory, ma wady, choroby genetyczne stwierdzone przez lekarzy weterynarii. Jest po dwoch operacjach w tym jednej ratujacej zycie. Czeka Pieska jeszcze trzecia operacja. Kontaktowalismy sie z oszustka w sprawie chorob i zwrocenia kosztow leczenia, gdyz zataila choroby genetyczne. Szla w zaparte, ze dala zdrowego Psa i zero uczuc, empatii, zero zainteresowania Naszym Biedakiem. Pomimo zgloszenia przeze mnie chorob ta oszustka nadal sprzedaje Pieski.

    OdpowiedzUsuń