wtorek, 18 marca 2014

PrzyTARGaj Książki [fotorelacja]

Akcja Przytargaj Książki zgodnie z planem odbyła się w sobotę. Proste zasady akcji sprawdziły się i tym razem - poznaniacy przybyli tłumnie oferując część swojej domowej biblioteczki na wymianę. Nie zniechęciła ich wyjątkowo niesprzyjająca pogoda, wichura szalała nie tylko nad Poznaniem.

Łącznie w akcji wzięło udział 251 uczestników, którzy przyTARGali 3080 książek. Zapraszamy na małą fotorelację.

Impreza odbyła się na Zamku - miejscu, które tradycyjnie gości imprezy kulturalne Poznania:Tłumy uczestników były zgromadzone przed wejściem już na godzinę przed rozpoczęciem akcji:Uczestnicy byli sprawnie przyjmowani i zapisywani na listę wraz ze stanem przyniesionych książek:Zasady były takie jak zawsze: można było wynieść tyle książek ile zostało przyniesionych:Królowała beletrystyka, w tym wiele książek dla dzieci i młodzieży:

Książek było tyle, że trzeba było zarezerwować aż trzy pomieszczenia ze stołami:Najbardziej emocjonujący moment - polowanie na najciekawsze dla siebie pozycje:Na miejscu można było otrzymać płócienne torby Tablicy - bardzo praktyczny prezent dla książkowych "targaczy":Dziękujemy za liczne przybycie i gratulujemy wszystkim "zdobyczy". Do zobaczenia następnym razem - organizatorzy wspomnieli, że następna edycja już w maju!

2 komentarze:

  1. Było coś polskiego i już nie ma. Nie będę korzystać z OLX.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zmieniła sie tylko nazwa? Reklamy, reklamy, reklamy, reklamy i w końc dochodzimy do samego ogłoszenia! porażka! Wracaj stara Tablico!

    OdpowiedzUsuń