wtorek, 11 marca 2014

PrzyTARGaj Książki - na wiosnę!

Mieszkasz w Poznaniu? Masz plany na weekend? Mamy nadzieję, że nie bo w sobotę kolejna edycja akcji wymiany czyli PrzyTARGaj Książki

Tym razem spotykamy się na Zamku przy ul. Święty Marcin, w sobotę, 15 marca 2014 od godziny 16:00 do 18:00. Spotykamy się w salach 102,103,104.

Pogoda w weekend nie zapowiada się najlepiej dlatego tym bardziej zapraszamy na Zamek gdzie przygotowaliśmy dla Was miejsce na książkową wymianę "pod daszkiem" - niestraszna więc nam deszczowa aura.

Jedynym warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest przyniesienie przynajmniej jednej książki na wymianę. Uczestnik rejestruje się na „liście obecności”, deklarując liczbę przyniesionych książek.

Następnie zostają one podzielone pomiędzy stoły tematyczne. Każdą książkę można wziąć do ręki, obejrzeć, przeczytać jej fragment. Każdy uczestnik może wynieść tyle książek, ile przyniósł. Akcja potrwa dwie godziny.

Jakimi książkami się wymieniamy? Odpowiedzi szukajcie tutaj.

Zapraszamy i prosimy o przytarganie jak największej liczby książek!

A tutaj znajdziecie wydarzenie na Facebooku.

3 komentarze:

  1. ehh, szkoda, że nie można się wymieniać przewodnikami turystycznymi :-( z chęcią wymieniłabym moją fantastykę na coś bardziej przyziemnego szczególnie przy zbliżającym się sezonie urlopowym ;-)))

    OdpowiedzUsuń
  2. jeśli o fantastyce mowa mam całą serię Honor Harrington, ale to kilkadziesiąt kilogramów , wszystkich nie uniosę.

    OdpowiedzUsuń
  3. a mnie zasmuciło to iż nie można romansami się wymieniać. od czasu do czasu lubię poczytać...

    OdpowiedzUsuń