wtorek, 17 czerwca 2014

Nakarm Psa z OLX

Nasz serwis zmienił nazwę ale nie zmieniają się nasze zwyczaje. Dlatego pamiętamy o psach ze schronisk i specjalnie dla nich przygotowaliśmy kolejną (już szóstą) edycję akcji "Nakarm Psa" - tym razem z OLX. 

Zasady akcji pozostają bez zmian. Tak jak zawsze trzeba wybrać jednego psa i karmić go klikając na przycisk w ogłoszeniu - codziennie raz. Akcja trwa tylko 10 dni dlatego warto polecać swojego psa znajomym - razem wykarmi się szybciej :)

Po napełnieniu wirtualnej kości wyślemy do schroniska tę "prawdziwą" czyli 20 kg karmy na każdego nakarmionego psa.

Termin akcji jest nieprzypadkowy - tuż przed wakacjami najwięcej psów traci swój dom. Mówi się o tym co rok ale nadal nie wszyscy rozumieją, że pies nie jest zabawką którą można oddać po kilku miesiącach. Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na ten problem. Może choć jeden właściciel przemyśli swoją postawę?

8 komentarzy:

 1. Skoro można oddać 1 głos dziennie a karmienie trwa 10 dni to możemy oddać 10 głosików. By nakarmić psa trzeba ich 5000. Sorrrry ale aż tylu znajomych to mało kto ma... Nie wiem czy chodzi tylko o nagonienie sobie wejść i reklamę portalu czy wysłanie paczki karmy psu za tyle wejść... :-/

  Ale sama akcja jak najbardziej potrzebna. Mam nadzieję że wyklikamy choć parę tych paczek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Generalnie wszystkie akcje polegające na klikaniu mają niewielką wartość. Można powiedzieć, że lepsze to niż nic, ale ma to tez taką wadę, że uspokaja sumienia ludzi, którzy myślą, że robią coś dobrego, a potem już nie muszą w żaden sposób pomagać bardziej realnie.

   Usuń
 2. wystarczy ustawić płatność na swoim koncie bankowym co miesiąc 10-20 zł,albo więcej i na pożywienie uzbiera się pokaźna sumka !

  OdpowiedzUsuń
 3. DZIĘKI za tą akcję. Jestem z Wami 3 raz. Ta akcja TO NIE TYLKO nakarmienie psa czy kota. TO NIE TYLKO karma dla zwierząt ale i nadzieja na znalezienie domu dla tych biednych zwierząt ze schroniska. Ja spotykając się po raz pierwszy z Wami zaadaptowałam cudowną, biedną, przestraszoną sunię z Elbląga a mieszkam w Warszawie. Teraz ona i domownicy jesteśmy szczęśliwi, że ją mamy a ona, że jest z nami. Choć miałam Pudelkę i nie sądziłam nigdy, że będę miała drugiego psa ale jak zobaczyłam ją na zdjęciu to wiedziałam, że muszę po nią jechać do Elbląga. Bała się wszystkiego i wszystkich ale teraz to już przeszłość. Jest kochana i radosna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy, piękna historia. Oby więcej takich szczęśliwych zakończeń dla "biduli".

   Usuń
 4. Jeśli chodzi o karmy, mogę polecić karmy mokre i suche marki OBT, są znakomite.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Również polecam Karmy Oven Baked Tradition. Znajdziecie je pod tym linkiem. : http://obtkarma.pl/sklep/pl/

  OdpowiedzUsuń
 6. Karmy OBT są jednymi z najlepszych na rynku, zarówno karmy mokre jak i suche.

  OdpowiedzUsuń