poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Podręczniki mogą być tańsze!

Wakacje w pełni i trudno myśleć o szkole. Niestety czas płynie nieubłaganie i już za trzy tygodnie zabrzmią dzwonki wzywające na lekcje. Do szkoły trzeba się przygotować a najważniejszym elementem wyprawki są oczywiście podręczniki. To wciąż spory koszt i poważna pozycja w domowym budżecie. W jaki sposób można oszczędzić na ich zakupie?

Zanim program rządowy obejmie wszystkie klasy można zaoszczędzić szukając tańszych podręczników na OLX. Podręcznik używany nie jest w niczym gorszy od nowego. Jeśli jest w dobrym stanie to będzie z powodzeniem służył przez kolejny rok nauki a oszczędność na zakupie może być bardzo wysoka.

Według naszych wyliczeń, kupując używane podręczniki można zaoszczędzić:


- dla podstawówki: od 120 do 230 zł
- dla gimnazjum: od 190 do 350 zł
- dla liceum: średnio 280 zł

Oszczędności są więc naprawdę duże i mogą wystarczyć na zakup pozostałych elementów szkolnej wyprawki. Jeżeli jeszcze się nie rozglądaliście za podręcznikami to warto skorzystać z naszej wyszukiwarki, poniżej odnośniki:

- podręczniki podstawówka
- podręczniki gimnazjum
- podręczniki liceum

Jeżeli chcecie podręczniki sprzedać, to mamy dla Was specjalną promocję. Przez tydzień, do 17.08 włącznie, wyróżnienie ogłoszenia z podręcznikiem będzie kosztowało 50% taniej czyli tylko złotówkę. Dodaj ogłoszenie z podręcznikiem już teraz!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz