wtorek, 19 sierpnia 2014

Unikaty na OLX

Szybkie samochody od zawsze budzą szybsze bicie serca prawdziwych fanów motoryzacji. Wyniki typu 5 s do setki, może nawet 4s - to robi wrażenie. Są jednak samochody, które mimo skromniejszych wyników przyspieszenia i dość dużego wieku są nadal ogromnym obiektem pożądania. Do takich z pewnością zalicza się Mercedes W100.

Dla tych, którzy nie słyszeli o tym modelu - to poprzednik słynnej klasy S. Mercedes zdecydował się na budowę luksusowego auta po wypadku Mercedesa 300 SLR w słynnym 24-godzinnym wyścigu Le Mans. W100 zyskał sprzedażową nazwę "600" i był produkowany w latach 1964-81. 

Na OLX można spotkać unikalny egzemplarz z 1969 roku. Unikalny jest w zasadzie każdy, ponieważ zostało ich ok. 1000 szt. na świecie.

Wyposażony w silnik V8 o mocy 250 KM, który rozpędza ten nielekki przecież samochód (ok. 3 t) w czasie mniej niż 10 sekund! To nie wszystko - samochód posiada wyjątkowy jak na swój wiek system hydrauliczny sterujący szybami, otwieraniem dachu, domykaniem drzwi i klapy bagażnika, ustawieniem przednich foteli i tylnej kanapy, a także sztywnością amortyzatorów.

Zainteresowanych tym pięknym autem zapraszmy do ogłoszenia na OLX.


2 komentarze:

  1. Ile kosztuje taka reklama ogłoszenia na blogu?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie pobieramy opłat za taką reklamę, promujemy ogłoszenia które są w jakiś sposób oryginalne, np. rzadkie modele samochodów.

      Usuń