poniedziałek, 22 grudnia 2014

Nakarm Psa - fotorelacja

Po dwóch tygodniach klikania i wspólnego karmienia nastał w końcu wielki dzień - Dzień Przekazania Karmy do schronisk :) Oto mała relacja z naszej wizyty w Oświęcimiu i Busku-Zdroju.

Najpierw pojechaliśmy do Oświęcimia. Przywitała nas Pani kierownik z Kizią na rękach - Kizia też brała udział w akcji i dostała od nas 20 kg karmy dla kota :)


 
Po przywitaniu przekazaliśmy "oficjalnie" karmę od OLX - 800 kg karmy którą "wyklikaliście" + 200 kg karmy w prezencie od OLX + 200 kg karmy dla 10 kotów (na zdjęciu tylko kilka worków, reszta została przeniesiona do magazynu):Pierwszy do miski dorwał się Oskar - bardzo silny pies, który byłby idealnym stróżem domu :)Karmy chciała też spróbować Darshan. Pamiętacie ją? Bardzo przeżywa pobyt w schronisku i wciąż czeka na nowego właściciela:Nie wszystkie psy były obecne, bo kilka z nich... znalazło nowych właścicieli. Bardzo się cieszymy, "ich" karma zostanie przekazana dla pozostałych psów. Wiecie że przekazana przez nas karma wystarczy schronisku aż na 3 miesiące?

Schronisko w Oświęcimiu właśnie przechodzi prace remontowe:Dlatego nie przeszkadzaliśmy i pojechaliśmy dalej, do Buska-Zdroju.

Schronisko w Busku jest znacznie większe i niestety boryka się z wieloma problemami materialnymi, dlatego nasza akcja była dla nich tak ważna.Karma przyjechała wcześniej i czekała na psy w gabinecie weterynaryjnym:Wiara chciała spróbować czy karma jest w porządku :) Pamiętacie jej historię? Została odebrana interwencyjnie wraz z maluszkami właścicielom, którzy się nad nią znęcali. Początkowo nikomu nie ufała, nie pozwalała się do siebie zbliżyć. Dlatego nazwali ją Wiara - bo od samego początku wierzyli w to, że ta wspaniała sunia się otworzy i pozwoli odmienić swój los. I udało się!Do spróbowania karmy nie dała się namówić Basia - bardzo płochliwa sunia. Do tej pory obawia się wychodzić poza schronisko jakby się bała, że za murami schroniska znów zostanie skrzywdzona:Obsługa schroniska to bardzo ciężka praca i mieliśmy okazję przekonać się o tym na miejscu:Dlatego podziwiamy wszystkich pomagających schronisku: wolontariuszy i pracowników schronisk.

Dziękujemy też Wam, bo dzięki Waszej pomocy schroniska mają odrobinę lepiej w tym trudnym zimowym okresie. I nie chodzi tylko o klikanie, ale realne pieniądze jakie przesłaliście dla schronisk i przedmioty (w tym karmę).

Ogromnie Wam dziękujemy i już teraz zapraszamy do kolejnej edycji akcji "Nakarm Psa" w 2015 roku!

14 komentarzy:

 1. Ja też dziękuję ludziom dobrego serca i życzę sobie na święta, żeby jak najwięcej piesków dostało nowy lepszy dom. Ja na
  pewno przygarnę następnego pieska ze schroniska.

  OdpowiedzUsuń
 2. piękna co roczna akcja i zwierzęta nie będą głodne chociaż przez jakiś czas:) wielki szacunek dla Organizatorów!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna akcja, piękny gest. Macie wielkie serduszka i organizatorzy i ludzie którzy przyłączyli się do akcji! Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. CHCĘ WIĘCEJ TAKICH AKCJI !!! A NIE TYLKO RAZ W ROKU !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przydałaby się taka akcja choć raz na każdy kwartał roku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniała akcja kolejny rok !
  Dziękuję wam z całego serca za wsparcie zwierzątek !
  Jesteście kochani !
  <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Przytulisko w Busku, czyli ponad 200 merdających ogonków, serdecznie dziękuje organizatorom i klikającym w akcji za wsparcie!!! Dzięki Wam psiaki mają zapewniony miesiąc wyżywienia, co znaczy bardzo wiele w trudnym zimowym okresie. DZIĘKUJEMY !!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Do poklikania za rok :) Dobrych, spokojnych świąt Kochani, a Ogoniastym oczywiście życzenia domności. Pozdrawiam. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 9. Popieram razem z całą "mtywatornią" Waszą akcję!:) Dziękujemy!

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękujemy OLX !!! Jesteście naprawdę cudowni! Co my byśmy bez Was zrobili? :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wspaniała akcja, jak tylko się pojawia zaraz klikam.
  Kocham zwierzaki, Jarusz85 :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Więcej takich akcji.conajmniej 3 razy w roku by pieski i kotki jadły cały rok.Nie będziemy obojętni.:DDD

  OdpowiedzUsuń