wtorek, 17 lutego 2015

Zmiany w kategorii Nieruchomości

Od dzisiaj wprowadzamy zmiany w kategorii Nieruchomości. Dodanie ogłoszeń w kategoriach: Mieszkania sprzedaż, Mieszkania zamiana, Domy sprzedaż, Domy zamiana, Działki sprzedaż, Działki zamiana, Biura i lokale sprzedaż, Biura i lokale zamiana, Hale i magazyny sprzedaż, Garaże i parkingi sprzedaż, Garaże i parkingi zamiana, Pozostałe nieruchomości sprzedaż, Pozostałe nieruchomości zamiana będzie odpłatne. 

Cena każdego ogłoszenia dodanego w tych kategoriach to 29,99 zł. Dodanie ogłoszenia w pozostałych kategoriach Nieruchomości jest bezpłatne.

Kupione wcześniej Pakiety ogłoszeń zachowują swoją ważność i będzie je można wykorzystać na dodanie ogłoszenia w kategoriach: Mieszkania sprzedaż, Domy sprzedaż, Działki sprzedaż, Biura i lokale sprzedaż, Hale i magazyny sprzedaż, Garaże i parkingi sprzedaż. Nie będzie możliwy zakup nowych pakietów dla tych kategorii.

270 komentarzy:

 1. To dlaczego zdezaktywowało mi dzisiaj ogłoszenie w kategorii Działki Sprzedaż (opublikowane 11 lutego) w którym wprowadziłem drobne zmiany? Za ponowną jego aktywację zaśpiewało mi w PLN.

  Dla mnie to próba naciągania. Poradzę sobie inaczej. Łaski bez... .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosimy o podanie ID ogłoszenia, wyjaśnimy sprawę.

   Usuń
  2. id=131638789

   Usuń
  3. Ogłoszenie zostało aktywowane, przepraszamy za problemy w korzystaniu z OLX.

   Usuń
  4. Dziękuję ślicznie. Mam nadzieję, że teraz bezpiecznie mogę edytować treść ogłoszenia bez obawy, że to się zdezaktywuje?

   Usuń
  5. Ogłoszenie jest aktywne do 13 marca i można je edytować.

   Usuń
  6. Zmodyfikowałem i po zapisaniu... pojawił się komunikat: " Ogłoszenie usunięte przez moderatora » Zobacz powód"

   Usuń
  7. Oczywiście sprawa nadal dotyczy id=131638789

   Swoją drogą - jeżeli planujecie wprowadzać opłaty w kolejnych kategoriach, to ten problem powinien zostać niezwłocznie rozwiązany. Inaczej będziecie mieli mnóstwo roboty z reklamacjami. Z reklamacjami, które zgodnie z Kodeksem Cywilnym będziecie musieli uwzględniać. Jest to typowa umowa cywilno-prawna zawierana pomiędzy usługodawcą - czyli olx.pl, a usługobiorcą - czyli ogłoszeniodawcą, w momencie opublikowania ogłoszenia. Do końca trwania jej emisji stosuje się regulamin obowiązujący w momencie publikacji ogłoszenia. Dotyczy to także czasu emisji oraz ceny za publikację ogłoszenia lub jej braku.

   Usuń
  8. Ogłoszenie zostało usunięte, ponieważ wykryliśmy, że jest podobne do archiwalnego ogłoszenia dodanego 17 lutego. Obecnie ogłoszenie jest aktywne. Przed dokonaniem zmian prosimy o kontakt.

   Usuń
  9. Dziękuję serdecznie za ponownie okazaną pomoc.

   Usuń
  10. Witam,mam problem.Nie można zmienič powierzchni działki.Błędnie wpisalam120, a powinno byc 320,jak mam to zmienic?

   Usuń
 2. początek końca OLX

  OdpowiedzUsuń
 3. OLX był na dobrej drodze żeby być jednym z topowych portalów szukanie nieruchomości. I właśnie szczelił sobie w nogę oddają dużą przysługę takim portalom jak np Gratka. Ceny z kosmosu. Naprawdę sądzicie że ktoś wam za to zapłaci? Od agencji nieruchomości już wcześniej chcieliście kasę, kilkakrotnie więcej niż inne portale. Pozdrawiam. Agent Nieruchomości

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak wracamy do podstaw!

   Usuń
 4. Ceny z kosmosu. Stawki znacznie większe niż za wystawienie aukcji na Allegro. Jeśli ktoś myśli, że zapłacę taka kasę za wystawienie ogłoszenia to chyba na głowę upadł. 10 takich ogłoszeń to już kilkaset złotych (290,90 jeśli dobrze liczę)!

  Czas odpuścić sobie OLX.PL i odinstalować jego aplikację ze smartfonu i tabletu, co niniejszym czynię. Za taką kasę to sam sobie zrobię stronę na której będę handlował nieruchomościami. Czyli wrócę do starego modelu sprzedaży sprzed kilku lat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Źle liczysz

   Usuń
  2. drobre! masz sto proc .racji!

   Usuń
  3. Kolega ma rację. Też jestem właścicielem małego biura nieruchomości i nie będzie mnie już stać aby co 30 dni uwaga co 30 dni, bo tylko tyle będzie widoczne ogłoszenie płacić 24,99 zł . Tych ogłoszeń obecnie mam 70 jak sobie policzę to za same ogłoszenia na olx co miesiąc będę musiał wydać ok. 2000 zł !!! Na pweno za to nie zapłacę. Wolę podjąć w to miejsce współpracę z paroma innymi portalami. Tym bardziej, że biuro mam w małej miejscowości liczącej ok. 20 tys mieszkańców, a stawki za swoje usługi mam naprawdę niziutkie, tak byle by było co gara włożyć:) Pozdrawiam

   Usuń
 5. NO TO PAPAPAPAPAPAP

  OdpowiedzUsuń
 6. nie długo każdy dział na a olx bedzie PŁATNY a szkoda bo cieszyl sie naprawde duża popularnościa... chytry dwa razy traci

  OdpowiedzUsuń
 7. Przyłączam się do kondolencji i zmieniam portal. Pa, Pa

  OdpowiedzUsuń
 8. popieram, przejscie do konkurencji, dosc juz naciagaNIA

  OdpowiedzUsuń
 9. MI też dezaktywowało ogłoszenie w kategorii Działki Sprzedaż(ogródek działkowy) w którym wprowadziłam drobne zmiany? Za ponowną jego aktywację zaśpiewało mi 19.99 PLN. zmieniam portal. Pa, Pa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosimy o podanie ID ogłoszenia.

   Usuń
  2. ID ogłoszenia: 113061219

   Usuń
  3. Ogłoszenie zostało przywrócone, jednocześnie usunęliśmy duplikat dodany w niewłaściwej kategorii. Przepraszamy za niedogodności.

   Usuń
  4. Dziękuję !!! Pozdrawiam Sylwia.

   Usuń
 10. Przypadkiem usunełam firmowe konto na OLX.pl z wykupionym pakietem ogłoszeń. Musze je przywrócic bo moge stracic prace. Prosze o pomoc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosimy o podanie adresu email konta.

   Usuń
  2. biuro@nieruchomoscicredo.pl

   Usuń
  3. Załozyłam konto na ten adres od nowa bo myslalam ze po dodaniu 2 ogloszen bedzie mozna wykupic pakiet ale juz nie ma takiej mozliwosci. prosze o pomoc

   Usuń
  4. Sprawa została przekazana do naszego IT, jutro otrzyma Pani odpowiedź.

   Usuń
 11. Zwracam się z prośba o przywrócenie mojego ogłoszenia.9 lutego zostało odświeżone,dziś po edycji ceny jest w zakładce oczekujące.
  Dodane o 09:53, 9 Lutego 2015, ID ogłoszenia: 56652897

  OdpowiedzUsuń
 12. To samo mam z drugim ogłoszeniem ID ogłoszenia: 23074097

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogłoszenia zostały aktywowane. Przepraszamy za niedogodności.

   Usuń
  2. Dziękuję i pozdrawiam.

   Usuń
 13. Moje konto zostało zablokowane, nie złapałem regulaminu, wszystko było ok a tu nagle info o blokadzie. Mój mail pk.sports@onet.pl proszę o odblokowanie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie mamy użytkownika z takim adresem. Prosimy o sprawdzenie adresu czy jest poprawny.

   Usuń
 14. zwijam się z tego olx szkoda bobyło dość fajne

  OdpowiedzUsuń
 15. Zawsze uważałem OLX za jeden z najlepszych portali do wystawiania ofert nieruchomości. Nawet ta opłata mnie tak nie zdenerwowała (chociaż uważam, jest stanowczo za wysoka w porównaniu do konkurencji) ale złodziejskie podejście serwisu do osób, które wystawiły ogłoszenia przed wprowadzeniem opłat.

  Ogłoszenie wystawiłem 16 lutego, zapłaciłem za promowanie na miesiąc a wczoraj gdy chciałem zmienić zdjęcia, ogłoszenie zostało zablokowane i zażądano dopłaty 30 zł za wystawienie ogłoszenia... Na moją prośbę o przywrócenie ogłoszenia, bo przecież wystawiałem je przed wprowadzeniem opłat, otrzymałem maila z informacją, że jak chcę żeby ogłoszenie było znów aktywne to muszę zapłacić te 30 zł... Na prawdę świetne podejście do klientów...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosimy o podanie ID ogłoszenia, jeżeli rzeczywiście tak było to ogłoszenie zostanie przywrócone.

   Usuń
  2. 132609947

   Usuń
  3. Ogłoszenie jest aktywne. Przepraszamy za utrudnienia w korzystaniu z OLX.

   Usuń
 16. Moje konto zostało zablokowane, nie złamałem zasad regulaminu, wszystko było ok a tu nagle info o blokadzie. Mój mail pk.sportshop@onet.pl proszę o odblokowanie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie było ok, konto zostało zablokowane z powodu wielokrotnego naruszenia zasad serwisu OLX i nie zostanie odblokowane.

   Usuń
  2. Proszę o podanie powodu dla którego usunęli Państwo moje konto - konkretnego punktu regulaminu,który został naruszony przez mnie. Mam firmę od początku roku, Ogłoszenie zamieszczam od samego początku i nie było żadnego problemu, nie dostałem ani razu informacji zwrotnej o naruszeniu regulaminu. Zdjęcia robię sam na tle kartonu z moim logiem ( NIP firmy 5342356139 ). Treść ogłoszeń też jest mojego autorstwa. Na allegro też mam ogłoszenia http://allegro.pl/show_user.php?uid=39118427. Proszę mi wyjaśnić tą sytuację?

   Usuń
  3. Konto zostało zablokowane ze względu na sprzedaż towarów nieoryginalnych (podrobionych). Jest to naruszenie regulaminu serwisu OLX.

   Usuń
  4. Witam,
   towary nie są podrobione, zostały zakupione w hurtowaniach posiadam na nie faktury. Nie wiem na jakie podstawie Państwo sądzą iż buty sprzedawane przeze mnie czyli użytkownika pk.sportshop@onet.pl są podrobione. Jest to nieprawda. Towar jest sprzedawany ten sam jaki jest na allegro. Proszę ponownie przeanalizować sprawę.

   Usuń
  5. Popełniliście Państwo błąd, na dododatek tego ciągle zmieniacie Państwo argumentację. Idąc tym tokiem myślenia wszystkie buty, które są na olx są zapewne podrobione...Proszę o odblokowanie konta sprawę i tak skieruję do dyrektora zarządzającego olx na Polskę ze skargą na takie traktowanie mnie jako przedsiębiorcy przez pracowników.

   Usuń
 17. Moje konto zostało zablokowane.Mój mail malysa69@wp.pl proszę o odblokowanie i informację dlaczego zostałam zablokowana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto zostało zablokowane ze względu na powiązania z innymi kontami, na których wielokrotnie naruszano zasady serwisu i nie zostanie odblokowane.

   Usuń
 18. Właściciel Alledrogo strasznie łapczywy jest. Zjadł super portal tablicę i sprowadza go na dno. Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 19. Nieruchomości to nie samochody, większość z nich sprzedaje się długo, miesiące a nawet kilka lat. Duża część w ogóle się nie sprzeda, kogo będzie stać na płacenie wam miesięcznego czynszu latami. Tu się wam nie uda tak ostro kasować jak na samochodach. Dla biur nieruchomości jest to propozycja nie do przyjęcia (np. 50 ofert x 30 zł = 1500 zł miesięcznie), skandal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się całkowicie

   Usuń
 20. Witam szanownych adminow. Dzisiaj trafiłam na informację o płatnościach. Jak już pisano ,nie stać mnie na utrzymanie za takie pieniadze ogłoszenia nieruchomości i nie chcę być zaskoczona jak przyjdzie jakaś płatność. Proszę powiedzieć czy mam zostawić ,czy zdjąć ogłoszenie o nieruchomości. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę się nie obawiać, żadna płatność nie przyjdzie. Ogłoszenie po prostu zakończy się. Przedłużenie o kolejne 30 dni będzie wymagało opłaty.

   Usuń
 21. buhahhahaa 30PLN, obśmiałem się. Zdechniecie śmiercią naturalną. OLX nie portal nieruchomości. Tak jak w przypadku działu motoryzacja zdziwicie się szybko (mniej ogłoszeń o 35tys. w niecałe 3 m-ce). Tyle co jest portali nieruchomości- doprawdy przeceniacie swoją pozycję.

  OdpowiedzUsuń
 22. edytowałem ogłoszenie zmieniłem cene i wyskakuje oplata 19.99 zapłaciłem ja ale umowa z dnia zawarcia umowy nie mówiła o opłatach za wystawienie ogłoszenia czekam na rozstrzygniecie sprawy ID ogłoszenia: 129220611

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłata została zwrócona na konto w Mój OLX. Przepraszamy za utrudnienia w korzystaniu z serwisu.

   Usuń
 23. Nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytanie z 21 lutego z 14.11. Sprawę kieruje do Pana Marcina Urbańczyka

  OdpowiedzUsuń
 24. Dziękuję za odpowiedż i chociaż przykro ,że stałego klienta traktuje się w taki sposób -może jakieś promocje powinny wejść?- ale rozumiem,biznes to biznes . Wszystko teraz szybko idzie nie tak , jakby taki osobnik jak chciał

  OdpowiedzUsuń
 25. Dzisiaj chciałam zmienić zdjęcie i nagle wyskoczyła opłata. Tak się nie robi... ID ogłoszenia: 131713361

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogłoszenie zostało aktywowane, przepraszamy za utrudnienia w korzystaniu z OLX.

   Usuń
 26. Wczoraj chciałem edytować swoje ogłoszenie i zostało przerzucone do oczekujących i że muszę zrobić opłatę,dziś wykasowałem je i próbowałem wstawić je jeszcze raz i nic najpierw OPŁATA.Nikt nie informował o żadnych opłatach.Skandal.Pięknie szanujecie klienta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O opłatach informowaliśmy w regulaminie i na blogu. Prosimy o podanie ID ogłoszenia, sprawdzimy czy opłata powinna być pobrana.

   Usuń
  2. ID 133945119

   Usuń
  3. Ogłoszenie zostało aktywowane. Przepraszamy za utrudnienia w korzystaniu z OLX.

   Usuń
 27. Przekroczyłem limit aktywnych ogłoszeń w dziale moda. Nie wiem jak wykupić pakiet ogłoszeń, nigdzie nie widzę zakładki "Pakiety ogłoszeń", po przekroczeniu nie pojawił się także stosowny komunikat w jaki sposób mam wykupić pakiet

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pakiety nie działają w kategorii Moda. Limit aktywnych ogłoszeń jest standardowy czyli 50.

   Usuń
 28. 17-02 edytowałam swoje ogłoszenie, żeby było aktywne musiałam zapłacić 14,90zł. Proszę o sprawdzenie słuszności pobrania opłaty. ID ogłoszenia: 114824109

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłata została zwrócona ponieważ nie minęło jeszcze 30 dni od wprowadzenia opłat (tyle trwa ogłoszenie w OLX). Środki są dostępne w Mój OLX.

   Usuń
 29. Witam.wczoraj zostało mi zablokowane konto.Ale sprawę już wyjaśniłem poprzez FORMULARZ ale konto jest dalej zablokowane.Proszę o zdięcie blokady,mam tam korespądencję z ludzmi co przeleli mi pieniądze,a musze im wysłać opony

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosimy o podanie adresu email do konta.

   Usuń
  2. Już wyjaśnialiśmy w innym komentarzu, konto zostało zablokowane po raz kolejny za notoryczne łamanie zasad serwisu OLX.

   Usuń
 30. Ale jakie noterycznie,Nikogo nie oszukałem,A przez waszą blokade mogę mieć problemy. Nie sprzedaję podróbek,nie zanirzam cen, nikogo nie okradłem.Jestem z wami od samego początku.Wykupuję pakiety z ogłoszeniami,.ODBLOKUJCIE MNIE zalatwiwie swoje sprawy,I wtedy wykasuję wszystke ogłoszenia i bedę rozsądnie dawał ogłoszenia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Notoryczne dodawanie ogłoszeń w wielu miastach (spamowanie serwisu) oraz dodawanie ogłoszeń jako osoba prywatna (mimo że ogłoszenia dodaje firma).

   Usuń
 31. Przepraszam bardzo,Sprzedaję opony w miejscu zamieszkania czyli IGNATKI OSIEDLE też tam mam zarejestrowaną firmę,Również posiadam wulkanizacjię w drugiej miscowaości po sasiedzku.Daję ogłoszenie w momęcie gdzie się znajduję.Nie sądziłem że to tak bardzo narusza wasz regulamin.Przecię można było napisać mi o co chodzi a nie odrazu blokować.Więc teraz ustalmy że wszystkie ogłoszenia będę dodawł jako firma i z jednej miescowości i po sprawie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto zostało warunkowo odblokowane. W przypadku kolejnych naruszeń konto zostanie trwale zablokowane.

   Usuń
 32. Zakupiłem Pakiet ogłoszeń 50szt za 200zł w dziale nieruchomości jeszcze przed Waszą zmianą regulaminu. Teraz dowiaduję się że ogłoszenie jest dodawane tylko na 30 dni. To jak to jest, podpisałem z WAMI Umowę cywilno-prawną zgadzając się na Wasze warunki (które wówczas mi odpowiadały inaczej bym WASZYM portalem sobie głowy nie zawracał) a tu nagle zmiana bez poinformowania mnie choćby czy się na to ZGADZAM to już jest OSZUSTWO z waszej strony Skoro tak to po wykorzystaniu moich pakietów REZYGNUJĘ z Waszych usług są alternatywne możliwości na pewno nie bedę korzystał z waszych usług dotyczy też allegro, otodom, otomoto ogólnie Całej Waszej grupy OSZUSTOM MÓWIĘ NIE.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogłoszenie jest zawsze dodawane na 30 dni. W przypadku ogłoszeń bezpłatnych ten termin nie jest zauważany, ponieważ ogłoszenie można bezpłatnie przedłużyć. W przypadku ogłoszeń płatnych przedłużenie kosztuje, ale można w tym celu wykorzystać Pakiet. Porównując koszty jest to opcja zdecydowanie tańsza.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź i waszą odwagę za wystawienie mojej opinii ale to nie do końca rozwiązuje mojej sprawy:

   Dlaczego jak edytuję; zdjęcie, opis, cenę w jakimkolwiek w moim ogłoszeniu, pobiera mi z pakietu ponownie? (boję się nawet przecinka dopisać) w trakcie trwania ogłoszenia.

   Czy wszystkie moje ogłoszenia pomimo wykupionego PAKIETU znikną po 30 dniach nawet te które wprowadziłem przed zmianą Waszego regulaminu?
   Czy może u was Prawo działać wstecz?

   Jak z waszą wiarygodnością? No ja wybaczcie ale ja tej wiarygodności nie czuję. (to tak jakbym podpisywał umowę cywilno-prawną z kontrahentami że macie portal cały czas za darmo dotąd aż wam się towar nie sprzeda lub nie odświeżycie do np 2 tygodni. ale jeżeli chcecie wystawiać więcej towarów na Waszym koncie to trzeba uiścić opłatę czyli wykupić pakiet 50 ogłoszeń kosztuje to 200zł. Oczywiście zgadzają się na taką umowę Jest Super, ale po pół roku zmieniam SAM nie pytając się kontrahentów UMOWĘ czy zgadzają się na to; pakiety macie wykupione przed zmianą regulaminu ale to nie ważne o teraz wszystkie Wasze ogłoszenia i pakiety działają już na nowych zasadach po 30 dniach znikają, czyli zapłać\cie za to jeszcze raz... Tak to u was wygląda jest to oczywiście przekręt bo gdybym wiedział, że zmienicie regulamin na Moją niekorzyść NIE ZAPŁACIŁBYM WAM bo jeszcze nadal są alternatywne środki przekazu informacji znacznie tańsze i też skuteczne Mocno się rozwijają i ja im w tym osobiście POMOGĘ.


   P.S.Byłem na tym portalu od samego początku jak powstawała tablica (wówczas mało znana) już wtedy wiedziałem, że to będzie to coś na rynku, udzielałem nawet swoje uwagi w prywatnych korespondencjach do nich, nawet dotyczących opłat . Jednak stało się Wasza grupa to przejęła to miałem intuicję że będzie to już równia pochyła. Czas inny portal wypromować... Bo tu czuję się oszukany.

   Usuń
  3. Pobieranie z Pakietu w przypadku edycji ogłoszenia to błąd, prosimy o podanie ID ogłoszeń w których pobrało w ten sposób.

   Jeżeli chodzi o pozostałą część wypowiedzi - Pakiety jako usługa zmieniły się wraz ze zmianą regulaminu i zmianą zasad dodawania ogłoszeń w kategorii Nieruchomości (opłata za każde dodane ogłoszenie). W tej chwili Pakiety w ogóle nie są dostępne. Nie usunęliśmy jednak dotychczas wykupionych Pakietów ale zachowaliśmy ich ważność pozwalając na "zamianę" jednostek z Pakietu na płatne ogłoszenia. Uważamy, że takie działanie jest fair, jednak rozumiemy że opinie mogą być różne, szczególnie w momencie wprowadzenia opłat.

   Usuń
  4. Jesteście oszustami i tyle !!!! Też wykupiłem 2 pakiety po 50 ogłoszeń płacąc 400 zł, kiedy zacząłem edytować ogłoszenia, zmieniając np. cena, zawsze za edycję zżerało mi 1 punkt z pakietu. Dziś ze 100 mam może jeszcze z 30 punktów, które przez wasz kompromitujący regulamin stracę w 2 tygodnie, bo mam 70 ogłoszeń za które się będzie płaciło co 30 dni ( 24,99 zł x 70 ogłoszęń ) ponad 1700 zł !!! To jakiś absurd..... Też będę żegnał się z tym olx.-em

   Usuń
  5. Prosimy o podanie ID ogłoszeń, które spowodowały pobranie jednostek z Pakietu podczas edycji.

   Usuń
 33. Nie ma to jak się sprzedać! Wystarczyło, że Allegro i Otomoto były płatne, teraz i OLX. Gratuluje. Początek końca tego portalu. Wprowadźcie opłatę za samo wchodzenie na wasz portal ;]

  OdpowiedzUsuń
 34. Już w tej sprawie do Was pisałem w prywatnej korespondencji na email pomoc@olx.pl i podawałem ID ogłoszeń.

  Widocznie Pani Joanna (nazwisk nie podajecie) która się ze mną skontaktowała nie jest nadal zainteresowana na odpisywanie na kolejne moje zgłoszenia reklamacyjne, związane z tym samym błędem (który miał być tylko chwilowy)... Dziękuję, że chociaż na pierwszą korespondencję odpisała i pozytywnie załatwiła. Jednak na kolejne zgłoszenia nikt nie reaguje i moja skrzynka nadal milczy w mojej sprawie to też jest nie fair z Waszej strony.

  Nawiązując do Waszej wypowiedzi: cyt "Nie usunęliśmy jednak dotychczas wykupionych Pakietów ale zachowaliśmy ich ważność pozwalając na "zamianę" jednostek z Pakietu na płatne ogłoszenia. Uważamy, że takie działanie jest fair,"

  No Panie i Panowie to NIE jest FAIR bo ja już za nie zapłaciłem i je traktowałem jako ogłoszenia PŁATNE. To Wy złamaliście zasadę. My którzy wykupiliśmy pakiety de facto sponsorując was.

  1Zrobię test napiszę do wielu osób, którzy mają wykupione pakiety czy Wasze zachowanie jest Fair sam jestem ciekaw odpowiedzi. Wyniki prześlę Wam do prywatnej korespondencji.Zrobimy próbę reprezentatywną na razie na 30 kontach w różnych województwach w kategorii nieruchomości i zobaczymy czy to jest Fair.

  To co zrobiliście teraz to jest Totalnie NO FAIR.

  Zgodziłbym się z Wami wówczas, gdy ja po wykorzystaniu mojego PAKIETU skorzystałbym już z nowych zasad i nie miałbym do Nikogo pretensji OK takie zachowanie jest FAIR

  P.S. Przy okazji zaczynaliście od pobieranie opłat od sprzedawców aut w końcu auta to szybka sprzedaż Super sprawa. nawet Wasza koleżanka Marta Pietranik-Pacuła, PR manager OLX.pl. Podkreśla, że serwis nie planuje wprowadzenia opłat w innych kategoriach produktowych (miała być tylko motoryzacja)... No to czyli publicznie kłamała. To też jest fair?  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wszystko nie jest FAIR. Opłacony Pakiet 100 ogłoszeń od listopada 2014 r. Już dzisiaj zostało usunięte ok. 20 ogłoszeń z informacją o ponownej opłacie...
   Pozdrawiam, Agencja Nieruchomości

   Usuń
 35. Moje ogloszenie było zdezaktywowane, napisałam email i było spowrotem zaktywowane. Problem jest ze cenę edytowałam i teraz pisze ze muszę zapłacić ponad 60zł.
  DLACZEGO???? Nr ogłoszenia 102744593

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogłoszenie zostało aktywowane. Przepraszamy za utrudnienia w korzystaniu z OLX.

   Usuń
 36. Witam moje konto jest dalej zablokowane mimo ,że pisałem tysiąc razy nikt nie pofatygował się odpisać ,i jak tu mieć sile do tego olx?bezpodstawne zablokowanie konta ,nawet szanowni admini nie skusili się krótkiego emaila dlaczego zablokowali to konto ..nie mam poprostu słów ..drugie allegro .TYLKO PŁACIĆ I NIE GADAĆ!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosimy o podanie adresu email konta albo ID ogłoszenia.

   Usuń
  2. sembro@wp.pl prosze o odpowiedz na mój adres email oraz o uzasadnienie dlaczego moje konto zostało zablokowane i dlaczego na tyle emaili co wysłałem nie mam dalej odpowiedzi na zadane przezemnie pytania

   Usuń
  3. Konto zostało zablokowane z powodu poważnego naruszenia zasad serwisu OLX i nie może zostać odblokowane. Informowaliśmy o tym w październiku.

   Usuń
  4. chyba państwo informowaliście tylko i wyłacznie samych siebie bo ja żadnej takiej wiadomości niemam ,dodatkowo niewiem jakie zasady zostały naruszone poniewaz nie otrzymałem żadnego wyjaśnienia na email ,chyba dlatego ,ze bezpodstawnie wasz system usuwał aukcje co zgłaszałem kilkakrotnie a chcieliscie uciszyć użytkownika ,żeby niewypowiadął wam błedy i zablokowaliscie konto .ot tak taka to jest prawda

   Usuń
 37. sprawdziłem, że na dzień dzisiejszy tj 3.3.2015 w dziale Nieruchomości na OLX jest 269732 ogłoszeń ( tak - prawie dwieście siedemdziesiąt tysięcy ogłoszeń )

  Policzmy - przy cenie za ogłoszenie średnio ok 20 zł to daje 5,4 mln złotych przychodu.

  Oczywiście wielu ogłoszeniodawców przy tej opłacie zrezygnuje z OLXa, ale spora część zostanie

  Gratulacje dla OLX za zwiększenie sobie przychodów.

  Moim zdaniem - obecna cena ogłoszenia w tym dziale dla mnie zdecydowanie za wysoka.

  Michał

  OdpowiedzUsuń
 38. Witam. Wyroznilem wczoraj ogloszenie nieruchomosci. Dzisiaj edytowalem to ogloszenie i system kaze mi ponownie je oplacic. Cos jest chyba nie tak. ID 79287943

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogłoszenie zostało przywrócone. Przepraszamy za problemy w korzystaniu z OLX.

   Usuń
  2. Bardzo dziekuje. Pozdrawiam!

   Usuń
 39. ciekawa lektura... daruję sobie was, bo nie ma podstawowych kategorii np. mieszkania; wynajem-poszukuiję; wynajem-oferuję

  OdpowiedzUsuń
 40. to jest zdecydowanie ZA DROGO

  OdpowiedzUsuń
 41. Zwracam się z prośbą o przywrócenie mojego ogłoszenia ID ogłoszenia: 113061219

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogłoszenie jest aktywne - prosimy o sprecyzowanie.

   Usuń
  2. Twoje ogłoszenie wkrótce wygaśnie! Przedłuż, żeby nie stracić szansy na sprzedaż: Do zapłaty 24,99

   Usuń
 42. ogłoszenia nie ma o co chodzi ? 113061219

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 113061219 Już jest aktywne . Czy mogę je edytować ? dlaczego 24,99.

   Usuń
  2. Każde ogłoszenie w OLX można edytować. Opłata jest związana ze zmianami w kategorii Nieruchomości, o których pisaliśmy tutaj: http://olx.pl/zmiany-nieruchomosci/

   Usuń
  3. 17 lutego wprowadziliście opłaty dla ogłoszeń dodanych w niektórych podkategoriach Nieruchomości OK , ale ja zamieściłam ogłoszenie 1.11.2014 roku to dlaczego mam zapłacić 24,99

   Usuń
  4. Ponieważ minęło 30 dni od wprowadzenia opłat czyli standardowy czas na jaki jest zamieszczane ogłoszenie w OLX. Więc przedłużenie ogłoszenia na kolejne 30 dni jest już związane z opłatą.

   Usuń
 43. Zwracam się z prośba o przywrócenie moich ogłoszeń,tydzień temu odświeżałam i było ok,dziś wchodzę-a tam ''przedłuż''
  ID ogłoszenia: 56652897
  ID ogłoszenia: 23074097

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opcja "Odśwież" to inna usługa niż "Przedłuż". Odświeżenie jest darmowe i dostępne raz na 14 dni dla każdego ogłoszenia. Przedłużenie to możliwość emisji ogłoszenia na kolejne 30 dni. Od 17 lutego w kategorii Nieruchomości jest to związane z opłatą 24,99 zł.

   Usuń
 44. Witam.

  Zróbcie w końcu porządek ze swoim systemem! ID ogłoszenia 97945659 - przy próbie zmiany ceny system żąda zapłaty 24,99. Zaznaczam, że ogłoszenie było aktywne - teraz trafiło do oczekujących.
  Wprowadzacie wielkie zmiany w systemie OLX, za każda ofertę w kategorii nieruchomości żądacie kolosalnych kwot i nawet nie raczyliście przetestować poprawności działania systemu. Wstyd!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z nowymi zasadami ogłoszenia w kategorii Nieruchomości są odpłatne, dlatego należy zapłacić jeśli ogłoszenie ma się dalej ukazywać.

   Usuń
  2. Chyba robicie sobie żarty, tak jak napisałem ogłoszenie id 97945659 było dziś aktywne, postanowiłem zmienić cenę i system żąda ode mnie płatności! Nie dodawałem na nowo ogłoszenia tylko edytowałem już dodane, które się wyświetla w olx po zmianie ceny ogłoszenie trafiło do oczekujących z opcją opłać. Proszę coś z tym zrobić, macie błędy w systemie i żądacie płatności po edycji oferty

   Usuń
  3. Minęło już ponad 30 dni od wprowadzenia opłat więc emisja ogłoszenia na kolejny okres 30 dni wymaga uiszczenia opłaty.

   Usuń
 45. Co się dzieje z ogłoszeniem ID ogłoszenia: 23074097 ??? Raz jest widoczne,drugim razem wcale go nie ma,zaznaczam że dziś chciałam odświeżyć a nie było takiej opcji,chociaż minęło już 2 tygodnie.Zróbcie coś z tym!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogłoszenie wymaga opłacenia emisji na kolejny okres - prosimy skorzystać z przycisku Przedłuż i opłacić ogłoszenie.

   Usuń
 46. 17 lutego wprowadziliście opłaty dla ogłoszeń dodanych w niektórych podkategoriach Nieruchomości OK , ale ja zawarłam z wami umowę 1.11.2014 .Uważam, że takie działanie jest fair, Jest to typowa umowa cywilno-prawna zawierana pomiędzy usługodawcą - czyli olx.pl, Do końca trwania jej emisji stosuje się regulamin obowiązujący w momencie publikacji ogłoszenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem emisja ogłoszenia trwa 30 dni i na taki czas jest zawierana umowa. Kolejna emisja jest już więc na nowych zasadach obowiązujących w kategorii Nieruchomości.

   Usuń
 47. Witam wczoraj mi wygasło ogłoszenie dziś rano je opłaciłam i jeszcze nie jest aktywne chciałabym się dowiedzieć kiedy się pojawi na tablicy. ID 133945119

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zarejestrowaliśmy jeszcze wpłaty dla tego ogłoszenia. W jaki sposób została dokonana opłata?

   Usuń
  2. przelewem w banku

   Usuń
  3. Ogłoszenie zostanie aktywowane jak tylko otrzymamy potwierdzenie o wpłacie z PayU.

   Usuń
 48. olox manipuluje ogłoszeniami , olx

  OdpowiedzUsuń
 49. Czy ogłoszenie które jest wykupione i jest na tablicy można każdej chwili edytować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ogłoszenia można edytować.

   Usuń
 50. hm zastanawiam się nad jednym faktem ogłoszenia typu sprzedam samochód są wystawiane do ceny 2999 aby nie płacić masakrycznej ceny za jedno ogłoszenie rozumie tych co wystawiają ogłoszenia, tylko nie rozumie dlaczego olx na to pozwala. jest to wprowadzanie w błąd potencjalnego nabywcy zróbcie jakąś symboliczną opłatę typu 1 zł a wszyscy na pewno zapłacą, a ogłoszenia staną się normalne i przede wszystkim czytelne dla odbiorcy

  OdpowiedzUsuń
 51. W niedzielę wstawiłam ogłoszenie o sprzedaży samochodu,Drugi dzień jest jako oczekujące.Dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety trudno mi powiedzieć bo nie wiem które to ogłoszenie ale prawdopodobnie ogłoszenie nie zostało opłacone. Dla pewności proszę o podanie ID ogłoszenia.

   Usuń
 52. Drogo, na pewno nie zapłace tyle. Nic, trzeba zrobic wlasny serwis z ogloszeniami.

  OdpowiedzUsuń
 53. grupa allegro.pl nie jest na szczęście monopolistą w przypadku ogłoszeń nieruchomości tak jak w przypadku ogłoszeń aut.
  Moją ofertę sprzedaży mieszkania już przeniosłem do innych portali .

  OdpowiedzUsuń
 54. Grupa allegro popełniła samobójstwo właśnie zamierzam po 10 latach współpracy wycofac się z allegro , olx śmiech tyle jest portali z ogłoszeniami nieruchomości za 1/5 tej ceny niech każdy tak zrobi a jest po nich to my klienci kształtujemy rynek nie monopolisci

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tablica już nie należy do allegro od czasu, gdy zmieniło nazwę na OLX.

   Usuń
 55. Witam !Dotychczas wystawiałem 1 mieszkanie na sprzedaż i zawsze po 2 tygodniach proszono mnie o odswież swoje ogłoszenie ale dzisiaj zakomunikowano odśwież swoje ogłoszenie i mam ogromnego stresa że każą płacić na w.pijanowskiego i niestety będę zmuszony olać OLX chociaż muszę powiedzieć że dotychczas wszystko było o.k.założę swoją strone lub są inne firmy.Pozdrawiam i żegnam OLX chociaż wolałbym by to była tablica pl. przynajmniej była dla przeciętnego Kowalskiego .Namawiam wszystkich do podjęcia takiej samej decyzji W.L

  OdpowiedzUsuń
 56. Witam !Dotychczas wystawiałem 1 mieszkanie na sprzedaż i zawsze po 2 tygodniach proszono mnie o odswież swoje ogłoszenie ale dzisiaj zakomunikowano" przedłuż" swoje ogłoszenie i mam ogromnego stresa że każą płacić na w.pijanowskiego i niestety będę zmuszony olać OLX chociaż muszę powiedzieć że dotychczas wszystko było o.k.założę swoją strone lub są inne firmy.Pozdrawiam i żegnam OLX chociaż wolałbym by to była tablica pl. przynajmniej była dla przeciętnego Kowalskiego .Namawiam wszystkich do podjęcia takiej samej decyzji W.L

  OdpowiedzUsuń
 57. Gumtree jest nadal darmowy. Ja tam przechodze. OLX staje sie płatyny, wiec niech sami sobie wystawiają. Ideą tablica.pl było darmowe wystawianie ogłoszeń lokalnych. Po wprowadzeniu opcji płatnej w segmencie motoryzacyjnym juz miałem wycofać ogłoszenia na tablicy, ale teraz to już na 100% zrobię.
  Informacja do zarządu: Pazerność nie popłaca!

  OdpowiedzUsuń
 58. Przyłączam się do głosów innych: 30 zł za wystawienie ogłoszenia w dziale nieruchomości?! Przecież takie ogloszenie musi być aktywne wiele miesięcy (jeśli nie lat), żeby coś sprzedać.
  Popularność OLX, o której piszą tu jej pracownicy, wiązała się z darmowości: każdy wrzucał ogłoszenie, bo to nic nie kosztowało. Koniec darmowości = koniec popularności.

  OdpowiedzUsuń
 59. A co zrobić w sytuacji kiedy został wykupiony pakiet 100 OGŁOSZEŃ w dziale nieruchomości i z dniem dzisiejszym usunięto już ok 20 ogłoszeń, oczywiście z informacją o ponownej opłacie! Przecież w regulaminie wyraźnie pisze "10. Pakiet Ogłoszeń jest ważny bezterminowo aż do wyczerpania."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę, że tu też można liczyć na "szybką" odpowiedź jak poprzez kontakt na Waszej stronie...

   Usuń
  2. Prawdopodobnie jednostki z Pakietu zostały pobrane na przedłużenie ogłoszeń na kolejne 30 dni. Zgodnie z nowymi zasadami za każde przedłużenie ogłoszenia pobierana jest jednostka z Pakietu.

   Usuń
 60. Witam Proszę mi odpisać Dlaczego muszę zapłacić ? Nr ID 6013467 POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mamy takiego ID. Prosimy o sprawdzenie czy jest poprawne.

   Usuń
 61. Witam Proszę mi odpisać czemu muszę zapłacić. Kwota do zapłaty to 23,37 zł. Nr ogłoszenia ID 46477243 .Przepraszam ale wcześniej wysłałem ID transakcji 6013467 Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z nowymi zasadami ogłoszenia w kategorii Nieruchomości są odpłatne. Jeżeli ogłoszenie ma się dalej ukazywać należy dokonać opłaty 24,99 zł za kolejne 30 dni emisji ogłoszenia.

   Usuń
 62. dzień dobry , od zeszłego roku zamieszczam ogłoszenie nr 106801795
  dlaczego wg was muszę płacić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak pisaliśmy wyżej: od 17 lutego ogłoszenia w kategorii Nieruchomości są odpłatne. Jeżeli ogłoszenie ma się dalej ukazywać należy dokonać opłaty 24,99 zł za kolejne 30 dni emisji ogłoszenia.

   Usuń
 63. ID ogłoszenia: 144098439 cena jest właściwa, auto do opłat, prosze o ponowne wstawienie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cena jest zaniżona w stosunku do ceny rynkowej dlatego ogłoszenie nie może się ukazać. Prosimy o podanie właściwej ceny.

   Usuń
  2. A co was to obchodzi za ile ja chce sprzedać.

   Usuń
  3. Cena wolnorynkowa to poniżej sprzedac nie moge skoro za wyższą było wystawiane auto i nikt nie kupił?

   Usuń
  4. Prosimy o podanie prawdziwej ceny za samochód.

   Usuń
  5. Mam to samo. Auto powypadkowe, zlozone aby sie trzymalo kupy a jakis palant kasuje bo niby zanizona !!

   Jeszcze troche to beda sami cene ustalac za co ktos bedzie chcial auto sprzedac

   Usuń
 64. ID ogłoszenia: 82358343 proszę o wyjaśnienie ogłoszenie jest na olx od dłuższego czasu dziś za przedłużenie chcę zł o co chodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od 17 lutego ogłoszenia w kategorii Nieruchomości są odpłatne. Jeżeli ogłoszenie ma się dalej ukazywać należy dokonać opłaty 24,99 zł za kolejne 30 dni emisji ogłoszenia.

   Usuń
  2. No to niech się wyczerpie limit czasu i Państwu podziękujemy za ogłoszenie płatne są inne portale bezpłatne .

   Usuń
 65. Witam, mam kolejny problem z dodaniem ogłoszenia. Po sfinalizowaniu płatności, moje ogłoszenie jest widoczne jedynie na serwisie otomoto (ID ogłoszenia 3946743). Proszę o dodanie ogłoszenia na pozostałych serwisach (olx oraz allegro). Przy wyborze płatności nie było opcji wyboru serwisów na których ma być ono widoczne - jak w poprzedniej wersji otomoto, więc powinno być ukazane wszędzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. poprawny ID ogłoszenia: 6000015355

   Usuń
  2. Sprawdzamy na czym polega problem, prosimy o chwilę cierpliwości.

   Usuń
  3. proszę również o ukazanie ogłoszenia jako "świeże".

   Usuń
  4. Ogłoszenie jest na OLX z dzisiejszą datą: http://olx.pl/oferta/renault-megane-1-6-8v-gaz-sekwencja-klimatyzacja-stan-bdb-CID5-ID9MHlX.html Przepraszamy za utrudnienia.

   Usuń
 66. To trzeba odinstalować Waszą aplikację z telefona bo szukałem mieszkania do zamiany, było około 200 ofert w kategorii po ustawieniu filtrów, a teraz jest 40 i nic nowego się nie pokazuje, nie dziwie się, ogłoszenie za te pieniendze? Nikt normalny nie zapłaci :) Adios olix czy jakoś tak

  OdpowiedzUsuń
 67. Ja też byłem bardzo zadowolony z OLX i rozumiem wprowadzenie opłat za ogłoszenia ale nie tak przesadnie wysokich. Mam 6 działek do sprzedania czyli co miesiąc 150 zł. dla OLX . Tak jak poprzednicy żegnam się z tym wyjątkowo drogim portalem .

  OdpowiedzUsuń
 68. Proszę uaktywnić moje ogłoszenie wczoraj zostało opłacone a dziś je usuneliście IDT 133945119

  OdpowiedzUsuń
 69. Moje ogłoszenie zostało usunięte z tablicy choć w piątek 24.04.2015 je opłaciłam proszę je uaktywnić . IDT 106823511

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od razu po zaksięgowaniu wpłaty ogłoszenie zostanie aktywowane.

   Usuń
  2. opłata była zrobiona w piątek rano w banku przelewem więc już chyba powinniście mieć wpłatę

   Usuń
  3. Nasze wpłaty obsługuje firma PayU, jak tylko dostaniemy od nich informację to ogłoszenie zostanie aktywowane.

   Usuń
  4. To jest jakaś kpina mojego ogłoszenia nadal niema na tablicy. Jaki wy macie porządek.Zaczynam poważnie się zastanawiać na zakończenie współpracy z wami i chyba nie będę jedyną osobą która się z wami pożegna!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
  5. Bardzo prosimy o kontakt z PayU i wyjaśnienie statusu płatności:

   http://www.payu.pl/kontakt/formularz-kontaktowy-dla-kupujacych

   Jeżeli posiada Pan dowód wpłaty, proszę go przesłać do nas przez formularz kontaktowy http://olx.pl/kontakt/

   Usuń
  6. nie mam możliwości wam przesłania dowodu wpłaty przez formularz kontaktowy pisałam wam poniżej że pieniądze poszły na inny nr ogłoszenia bo wy zmieniacie co miesiąc nr konta i nr ogłoszenia (nie wiem poco) możecie chyba sprawdzić numery ogłoszeń.Przecież powinniście mieć nadpłatę.Jeszcze raz piszę nr ogłoszenia na które wam wysłałam pieniądze to 106823511 a teraz powinno być 545292808

   Usuń
 70. czy ja mogę dostać nr telefonu olx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z OLX można się skontaktować tylko drogą elektroniczną.

   Usuń
  2. opłaciłam ogłoszenie w przelałam pieniądze na numer konta co miesiąc temu a nie miałam pojęcia że wy zmieniacie konto co miesiąc i nr ogłoszenia co mam zrobić bo ogłoszenia niema na tablicy i pieniądze poszły na inne konto ale do firmy PayU.Nr ogłoszenia na które wysłałam pieniądze to IdT 106823511 a powinno teraz być 545292808

   Usuń
  3. Sprawdzamy płatność, prosimy o cierpliwość. Prosimy mieć na uwadze, że codziennie mamy tysiące płatności które obsługuje inna firma. Dlatego na przyszłość prosimy za każdym razem generować nową płatność. Pozwoli to uniknąć nieporozumień.

   Usuń
  4. Przepraszam ale czy już sprawdziliście tę płatność dla mnie to jest ważne bo płacę grube pieniądze, a wy się wogóle nie śpieszycie

   Usuń
  5. Bardzo chcielibyśmy pomóc ale jedyne co możemy zrobić to oczekiwać na potwierdzenie wpłynięcia pieniędzy od PayU. W tej chwili ma Pan rozpoczęte 4 transakcje.

   Usuń
  6. Opłata została zrobiona w piątek 24 kwietnia więc już powinniście mieć wpłatę.Nie możeci się z nimi skontaktować i to wyjaśnić.A jaki są te transakcje?

   Usuń
  7. W tej sytuacji prosimy o kontakt z PayU

   http://www.payu.pl/kontakt/formularz-kontaktowy-dla-kupujacych

   ponieważ my nie mamy informacji o żadnej transakcji rozpoczętej w piątek. Wszystkie są rozpoczęte w poniedziałek.

   Usuń
 71. Ja w poniedziałek żadnych transakcji nie rozpoczynałam i mam aktywne dwa ogłoszenia, a w piątek opłacone zostało ogłoszenie a aktywacja tego ogłoszenia kończyła się w sobotę.Sprawdźcie po nr kiedy wychodziło ogłoszenie o nr 106823511.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogłoszenie jest aktywne. Mamy nadzieję, że teraz już wszystko w porządku :)

   Usuń
  2. tak aktywne bo ja kontaktowałam się z firmą PayU i to załatwiłam

   Usuń
 72. Moje ogłoszenie również zostało zdezaktywowane mimo że nic przy nim nie robiłem.Numer ogłoszenia to 49920335

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktywacja ogłoszenia na kolejne 30 dni wymaga opłaty - 24,99 zł. Prosimy skorzystać z przycisku "Zapłać".

   Usuń
 73. Logując się na konto zauważyłem brak zakupionego w zeszłym roku pakietu ogłoszeń w dziale nieruchomości. Tym samym za każde ogłoszenie portal żąda ode mnie zapłaty. Mam dowód zapłaty za pakiet ogłoszeń, posiadam również screeny z panelu OLX, w ustawieniach obecnie nie ma informacji na temat pakietu ogłoszeń, jeszcze w zeszłym tygodniu wszystko było w porządku.

  Proszę o interwencję i przywrócenie możliwości dodawania ogłszeń w ramach prawidłowego zakupionego pakietu ogłoszeń.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosimy o podanie adresu email do konta w OLX, sprawdzimy.

   Usuń
  2. mwatkowski.optima@gmail.com

   pomimo aktualnie tylko 37 wystawień(brak ogłoszeń w zakończonych, oczekujących, usuniętych itp) wyświetla Nam brak pakietu ogłoszeń.
   Zgodnie z umową powinniśmy posiadać w dalszym ciągu możliwość wystawienia 63 ogłoszeń.

   Usuń
  3. Po zmianach w kategorii Nieruchomości (od 17 lutego) z Pakietu pobierane jest nie tylko za dodanie ogłoszenia ale również za przedłużenie ogłoszenia o kolejne 30 dni.

   Usuń
  4. w takim razie:
   jedno ogloszenie dwukrotnie przedluzane, zabiera z pakietu ogloszen 3 wystawienia? Mimo że widnieje jako jedno aktywne ogłoszenie !? Dlaczego więc po jego usunięciu nie zostały przywrócone 3 pkt z pakietu??

   Usuń
  5. Punkty wykorzystane nigdy nie są przywracane, dodanie albo przedłużenie ogłoszenia zabiera jeden punkt bez względu na to, czy ogłoszenie jest aktywne 20 czy 2 dni.

   Usuń
  6. dlaczego zatem wczoraj na kilka godzin pojawił się dostępny pakiet ogłoszeń w ilości 4, obecnie ponownie pokazuje brak pakietu.

   Nabywając pakiet ogłoszeń w zeszłym roku, płaciliśmy za pakiet aktywnych ogłoszeń w limicie do 100, po zakończeniu ogłoszenia pakiet miał być uznawany odpowiednią wartością(1pkt).
   Pakiet ogłoszeń który nabyliśmy jest bezterminowy a dopiero jego przekroczenie miało powodować opłaty. Aby nie przekroczyć limitu aktywnych ogłoszeń powinno się redukować listę wystawień. W tej chwili tłumaczycie się Państwo zupełnie inaczej , a zamówioną usługę przekształcacie w jednorazowe wystawienia.

   Usuń
  7. Wczoraj na koncie były przedłużane ogłoszenia, np. ogłoszenie 143946365. Każde przedłużenie pobiera jednostkę z pakietu.

   Pakiety działają w inny sposób, niż Pan to opisuje. Pakiety działają na podobnej zasadzie jak np. pakiet minut. Każda wykorzystana minuta powoduje "zejście" z pakietu aż do jego wyczerpania. Tak działał Pakiet od samego początku, tzn każde dodanie ogłoszenia powodowało redukcję pakietu. Od lutego również każde przedłużenie na kolejne 30 dni.

   Usuń
 74. Dlaczego nie moge zmienic piwierzchni dzialki? Zamiast 320, wpisalam 120. Prosze o pomoc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosimy o podanie ID ogłoszenia.

   Usuń
  2. Id 153626581

   Usuń
  3. Ogłoszenie zostało usunięte, przyznaliśmy zwrot opłaty. Proszę teraz dodać nowe ogłoszenie z poprawnym metrażem.

   Usuń
  4. Dziekuje,juz poprawionw i dodane na nowo :)

   Usuń
 75. Usunelam nie chcący ogłoszenie i chciałam dodać je na nowo ale pisze ze ogloszenie zostało zdezaktywowane. Proszę o przywrócenie ogłoszenia.

  OdpowiedzUsuń
 76. Dzień dobry, dodałam ogłoszenie jednak wybrałam złą opcje do zapłaty (chciałam przelew internetowy) i teraz nie mogę odszukać danych do przelewu. ID ogłoszenia 150547429 proszę o podanie danych na który mam zrobić przelew

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogłoszenie zostało poprawnie opłacone i jest aktywne. Jeżeli masz inny problem z ogłoszeniem prosimy o info :)

   Usuń