piątek, 24 lipca 2015

Wyróżnij ogłoszenie za darmo!

Nasza promocja darmowego wyróżniania cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego powtarzamy ją - już za kilka dni! Jak w poprzedniej edycji wyróżniamy za darmo każde ogłoszenie dodane przez dowolną aplikację OLX. Wyróżnienie na 7 dni. 

Czym jest wyróżnienie? To sposób na szybszą sprzedaż. Twoje ogłoszenie zyska specjalne żółte tło na liście a oprócz tego będzie wyświetlane na górze listy - w sekcji ogłoszeń wyróżnionych. 

Jakie są warunki? W zasadzie tylko dwa: 


 • ogłoszenie musi być dodane przez aplikację mobilną OLX (jedną z trzech dostępnych tutaj)
 • ogłoszenie musi być nowe (nie odświeżane, nie zakończone kiedyś) 

Uwaga: nie wyróżniamy ogłoszeń dodanych przez wersję "i", czyli OLX w przeglądarce telefonu. Tylko aplikacja!

Więcej szczegółów na stronie akcji

Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej promocji!

19 komentarzy:

 1. Bardzo fajna akcja :) polecam każdemu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 2. Jak długo potrwa jeszcze aktualizacja pomijając fakt, że trwa chyba od miesiąca :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualizacja zakończona, przepraszamy za utrudnienia.

   Usuń
 3. to nie jest reklama ani prośba zęby ktoś od mnie kupował tylko chciałbym prosić was o rade czemu od mnie nikt nie kupuje może jaki błąd robię mam nadzieje ktoś mi pomoże i pewnego dnia będzie taka osoba która kupi to ja sprzedaje bardzo mi na tym zależy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powodów może być kilka, jednym z najczęściej popełnianych błędów jest podawanie zbyt wysokiej ceny - nie mającej odzwierciedlania w sytuacji rynkowej. Trzeba też pamiętać o dobrych zdjęciach i opisie przedmiotu, tak żeby zainteresowani mieli jak najmniej pytań. Warto też wyróżnić ogłoszenie: wtedy będzie na górze listy dłużej. Więcej o wyróżnianiu: http://olx.pl/platnosci/dlaczego-warto-promowac/

   Usuń
  2. moze podam link moimi ogłoszeniami i sami zobaczycie to ja robie złe

   Usuń
  3. kiedy daje za darmo to czasami dostaje odpowiedzi ale jak podaje cene to nie ma nikogo

   Usuń
 4. Ja was tylko proszę żebyście nie wrócili do praktyki że każde ogłoszenie które się dodawalo to usuwaliscie bez powodu, teraz np. jak sprzedaję sb telefon to widzę ze ogłoszenie przechodzi bez problemu, i tak trzymać, a będzie fajnie, bo nie każdy jest jakimś oszustem przecież. Pozdrawiam. Agnieszka ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z wami to trzeba krótko bo inaczej się nie da, gdzieś macie ludzi którzy wypromowali ten portal, jak ktoś to już trafnie ujął, z byle powodów blokujecie konta, usuwacie ogłoszenia itp. Odkąd tablice przejęła spółka allegro, wszystko zeszło na psy, za wszystko praktycznie trzeba płacić, nie jest to już portal darmowy. A kiedyś na tej właśnie podstawie, że nie było problemów z zamieszczeniem ogłoszenia i wszystko było za free ten serwis zdobył popularność, a teraz gdy każdy się już tu przyzwyczaił i nie ma de facto innego popularnego serwisu ogłoszeń to wy na tym żerujecie i blokujecie konta a kontakt z wami jest beznadziejny poprostu. nic tylko zakładać konta na zmienione adresy MAC, i Ip oraz nowe numery email i tel i da się was obejść, ale po co to wszystko skoro można normalnie, tylko wy musicie to zmienić, dużo jest o was negatywnych opini, gdy dalej będziecie prowadzić taką politykę powstanie w końcu inny serwis i stracicie użytkowników. Nie pozdrawiam modów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram, prawda!!!!

   Usuń
  2. Powodem blokady konta jest zawsze naruszenie zasad OLX. Nie blokujemy kont bez powodu. Nie zgadzamy się, że trzeba płacić za wszystko. W ponad 90% podkategorii dodawanie ogłoszeń jest darmowe.

   Usuń
 6. Witam, proszę o odblokowanie konta pawel.durczok@ oraz aktywowanie ogłoszeń. Pisze na pomoc olx i na moich 10 maili otrzymałem tylko jednego po całym dniu a deklarujecie odp w ciągu kilku godzin. Zgodnie z wysyłana korespondencja brat usunął ogłoszenia z konta sports@. Jeszcze raz podkreślam iż były to ogłoszenia brata nie moje. Był podawany ten sam numer gdyż jest to numer biura. Przeniose je na swoje konto. Proszę o jego odblokowanie mam tam adresy klientów pod które mam wysłać zamówienia! Tak nagle blokowanie konta zaburza prace zwykłego szarego użytkownika, nie można pracować. Bardzo proszę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blokady konta nie wyjaśniamy na blogu, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

   Usuń
 7. Witam, piszę do Państwa poprzez formularz i dostałam jedynie lakoniczną, automatyczną odpowiedź o powodzie blokady konta, że zaistniało PODEJRZENIE, że naruszyłam regulamin. Przedmioty wystawiłam wyłącznie używane już jakiś czas przeze mnie, z rzetelnym opisem, ze zdjęciami mojego autorstwa. Pewnie napiszecie tu, że na blogu nie wyjaśniacie takich spraw. Ale gdzie mam napisać jeszcze, aby ktoś mi odpowiedział??? Poza tym to jest bardzo jednostronne działanie. Dlaczego nie wysyłacie Państwo ostrzeżenia/ zapytania, jeśli zachodzi owe podejrzenie o naruszeniu regulaminu, tylko od razu jest blokada. W sytuacji, kiedy kontakt jest tak utrudniony, taki sposób postępowania zabezpiecza interesy tylko jednej ze stron - porlalu olx. A co z nami użytkownikami? Mój adres mailowy to izazalas@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Szanowni użytkownicy , zalecam a nawet namawiam składać skargi do UOKiK oraz rzecznika. są to instytucje które jedyne potrafią zrobić porządek z portalem Allegro i OLX, są tak drastycznie wysokie kary że odechciewa się moderatorowi w ogóle wstawać do pracy, ponadto po gruntownej kontroli mogą być powody do zamknięcia portalu lub zostanie oflagowany przez instytucje i poddawany regularnym kontrolom.
  Pamiętajcie- nikt nie może wam narzucać że za mało wystawiliście cenę za swój samochód lub inne bzdury. jest to celowe nagminne wyłudzanie. Dla tego proszę o składanie skarg, to nic nie kosztuje a satysfakcja gwarantowana.
  Ja właśnie dziś dostałem odpowiedź bardzo zadowalająca od UOKiK.


  OdpowiedzUsuń
 9. wkurza mnie ta aktualizacja co chwile kiedyś była to fajna strona teraz jest coraz bardziej męcząca

  OdpowiedzUsuń
 10. Wysłałem smsa na wyróżnienie smsa. Kasę mi pobralo a ogłoszenia nie wyroznilo. Poproszę o zwrot pieniędzy!!!

  OdpowiedzUsuń