poniedziałek, 16 listopada 2015

Nakarm Psa - znamy schroniska!

Znamy już schroniska, które wezmą udział w tegorocznej akcji "Nakarm Psa"!

Głosami internautów, którzy głosowali w naszej sondzie na Facebooku, w 8 edycji akcji wezmą udział schroniska z Sosnowca i Zabrza.

Czyli w tym roku "karmimy" Śląsk :)

Już teraz zapraszamy do klikania i polecania akcji znajomym!

6 komentarzy:

 1. Uśpić je, nie karmić, ludzie nie mają co jeść!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście potrzebujących jest wiele. Jednak nie chcemy odmawiać psom pomocy tylko dlatego, że jest ktoś kto nie ma nic do jedzenia. Niestety tak będzie zawsze - zawsze znajdą się potrzebujący ludzie. Zwierzętom jest trudniej, bo one same nie poproszą o pomoc. Dlatego zdecydowaliśmy się pomóc właśnie im.

   Usuń
  2. Ciebie palancie trzeba uśpić

   Usuń
 2. Szczerze czytając taki post jak "Anonimowy" 27listopada o 17:55 - ręce opadają... Uśpić?! Mam nadzieje, ze nie masz zwierząt, bo myśląc tak lekkomyślnie to szkoda stworzenia. Najlepiej uśpić bo nie mają na to wpływu. To też są STWORZENIA, mają uczucia!!! Zastanów się następnym razem, zanim coś napiszesz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Odzwierciedleniem inteligencji człowieka , jest Jego stosunek do zwierząt ... Więc jesteście WIELCY ..! Pozdrawiam ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak się czyta takie komentarze to człowiek dochodzi do wniosku, że lepiej pomagać zwierzętom niż ludziom. Zwierzak prędzej doceni pomoc niż człowiek... a ponoć to drugie posiada rozum. I najlepsze jest też to, że osobnik, którzy piszą takie komentarze sami w rzeczywistości nie pomogli ani człowiekowi ani zwierzakowi. Typowy troll i pies ogrodnika.

  OdpowiedzUsuń