wtorek, 6 grudnia 2016

Nakarm Psa - już 10 psów nakarmionych!

Świetna wiadomość! Już po 5 dniach akcji aż 10 psów jest nakarmionych! Mimo, że w tym roku akcja działa tylko w aplikacjach mobilnych, karmienie idzie świetnie.


Jeżeli będzie karmić tak dalej, to na pewno nakarmimy wszystkie psy przed końcem akcji. I kto wie, może jeszcze dorzucimy nowe :)

Jak karmić? Pobierz aplikację, kliknij w zielony baner, wybierz psa i nakarm!

Karmimy do 14 grudnia!

6 komentarzy:

 1. dokonam weryfikacji konta,ale obiecuje że napisze nawet do rzecznika praw obywatelskich, jeśli ktoś.. ktokolwiek zadzwoni,wyśle sms ,z telemarketingu, hogw

  OdpowiedzUsuń
 2. Dlaczego można karmić psy tylko przez aplikacje mobilne?
  Jak ktoś nie ma smartfona to już nie może brać udziału w akcji?
  Jakaś dyskryminacja czy co?
  Poza tym to działa na szkodę psiaków, bo na pewno dużo więcej zostałoby nakarmionych , gdyby mogli brać udział wszyscy a nie tylko posiadacze aplikacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karmienie jest w aplikacjach mobilnych i idzie całkiem nieźle - jak na razie wykarmionych jest 80 psów i kotów, w kolejce czeka kolejne 10 psów. Tak więc wynik podobny do tego z zeszłego roku, a może będzie jeszcze lepszy :)

   Usuń
 3. Nic się nie zmieniło od czasu jak pisałam z ilością wyświetlanych telefonów.Np dzisiaj 2 wyswietlenia nowego ogłoszenia a 7 telefonów przez kilka minut i tak jest często.Telefonów jest więcej niz odsłon w wielu ogłoszeniaach.
  Skończyło się ,ze napisaliście sprawdzimy,a na pewno jest więcej niż miesiąc.Chyba robicie to celowo,zeby sie ludzie cieszyli

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie są nieprawidłowości w wynikach liczby odsłon numeru telefonu. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.

   Usuń
 4. niektóre komentarze znikają np .na temat szybkiej odpowiedzi i przesyłania wiadomości na pocztę po 2 godzinach.
  czy to ma być to wyjaśnienie moderatora o które prosiłam.

  OdpowiedzUsuń