poniedziałek, 20 lutego 2017

Eksportuj swoje ogłoszenia na Ukrainę!


Polacy chętnie zatrudniają pracowitych sąsiadów ze wschodu. Według różnych szacunków w ubiegłym roku pracowało u nas blisko milion obywateli Ukrainy. Liczba ukraińskich pracowników rośnie dynamicznie. W 2010 roku stanowili oni 35 proc. spośród pracowników zza granicy, którzy otrzymali odpowiednie zezwolenia. W 2016 roku było to już 60 proc. Szczególnie poszukiwani są kandydaci do pracy na budowie i przy remontach, oraz w gastronomii i produkcji

Dostrzegamy ten trend, dlatego od połowy lutego proponujemy naszym klientom wystawianie ogłoszeń o pracę na Ukrainie. Użytkownicy posiadający pakiet ogłoszeń mogą bezpłatnie eksportować swoje ogłoszenia rekrutacyjne w aż 15 podkategoriach, takich jak: 

Hostessa, Magazynier, Obsługa/Call Center, Zdrowie i opieka, Budowa/remonty, Hotelarstwo, Fryzjer/kosmetyczka, Kasjer/ekspedient, Produkcja, Ochrona, Sprzątanie, Gastronomia, Kierowca, Mechanik/blacharz, Wykładanie towaru.

Podczas dodawania ogłoszenia w kategorii Praca, należy zaznaczyć opcję "Obcokrajowcy", dostępną tuż pod polem na opis ogłoszenia:Po dodaniu ogłoszenie będzie widoczne w kategorii Работа за рубежом (Praca za granicą) w ukraińskiej wersji OLX. Bezpośredni link tutaj.

Opcja jest dostępna dla wszystkich użytkowników, którzy zakupili pakiet ogłoszeń w kategorii Praca. Więcej o pakietach w kategorii Praca tutaj.

6 komentarzy:

 1. Przydatne rozwiązanie kiedy szukamy pracowników z Ukrainy .Podejrzewam że tam takie ogłoszenia rodem z polski będą rozchwytywane .

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe ilu ukraińców zostanie nabitych w butelkę przez firmy "pośredniczące", które za odpowiednią opłatą załatwia pracę wraz z zakwaterowaniem w PL?

  OdpowiedzUsuń
 3. a inne kategorie kiedy? np. usługi informatyczne (praca zdalna), IT?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za sugestię. Aktualnie analizujemy eksport w dotychczasowych kategoriach, możliwe że będą zmiany.

   Usuń
 4. Witam ogłoszenia motoryzacyjne na Słowacje

  OdpowiedzUsuń
 5. Mamy olbrzymi problem z grafikami. Przydała by się kategoria Biuro / IT / Reklama , czy coś w tym stylu.

  OdpowiedzUsuń