piątek, 10 lutego 2017

Nowość - zapłać na koniec miesiąca!

Nowość! Teraz za wszystkie płatne usługi OLX, czyli ogłoszenia oraz promowania możesz zapłacić raz - na koniec miesiąca! Koniec z mnóstwem transakcji i faktur w każdym miesiącu.Jak włączyć usługę? Zaloguj się na swoje konto i w zakładce Ustawienia > Dane do faktury zaznacz opcję "Chcę rozliczać się raz w miesiącu...". Link do zakładki tutaj

Możesz też ustawić limit swoich wydatków tak, by wartość faktury nie przekroczyła zaplanowanego budżetu. 

Po akceptacji wniosku możesz dodawać ogłoszenia i wyróżnienia na swoim koncie OLX, a na koniec danego miesiąca dostaniesz od nas jedną fakturę, którą opłacisz jednym przelewem. 

W razie pytań skontaktuj się z nami poprzez formularz.

8 komentarzy:

 1. Dlaczego nie moge sie polaczyc z olx korzystajac z vpn??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosimy o kontakt w tej sprawie przez nasz formularz na stronie https://www.olx.pl/kontakt/

   Usuń
 2. No jasne tylko płać i płacz nieszczęsny kliencie pazernego OLx. Bo gdy chcesz zgodnie z regulaminem skorzystać z puli darmowych ogłoszeń to jakiś niedorozwinięty i niedouczony "moderator" który nie posiadł "trudnej" sztuki czytania ze zrozumieniem w języku polskim specjalnie będzie ci kasował ogłoszenia z puli darmowej pod byle wydumanym i nieprawdziwym pretekstem (gdy zgodnie z regulaminem sprzedajesz w ramach 1 ogłoszenia dwie rzeczy które fabrycznie są zestawem i są nierozdzielne ustalając łączną cenę za oferowany zestaw, a taki niedouczony "moderator" będzie się upierał że to dwie rzeczy i żebyś sprzedawał osobno- no paranoja - zniszcz przedmiot, rozkawałkuj bo moderator twierdzi że masz sprzedawać w kawałkach (ale zapomina że to już będzie rzecz nie do użytku). Oczywiście chodzi o intencjionalne kasowanie takich ogłoszeń przez "moderatorów" z Bożej łaski by zmusić klienta do zakupu ogłoszeń ponad limit i to po lichwiarskich cenach. O nie skończyło się i nie ze mną takie numery Bruner!!! Od dziś kończę z OLX i przechodzę na sprzedajemy.pl gdzie jest darmowo, fachowo i uczciwie wobec klienta - chcę to płacę za wybrane opcje płatne, a umowa zawsze jest dotrzymywana i nikt nie próbuje mnie oszukiwać czy zabierać darmowych puli czy bonusów pod wydumanym, nieprawdziwym pretekstem. A ogłoszenia mają podobną liczbę odwiedzin zatem portal fajnie się rozkręcił i jest super opcją dla tych co poszukują uczciwych rozwiązań i unikają lichwy.
  A to tylko kolejna z wielu chorych i nielegalnych akcji OLx - bo sami łamią regulamin oraz przepisy - swój numer zastrzeżony podałam tylko do weryfikacji konta- a tu za 1 dzień dzwonią do mnie liczni ankieterzy i telesprzedawcy - i to nie przypadek bo wcześniej nikt taki nie wydzwaniał a numer był poufny, ale ktoś w OLX ma marną gaże i sobie dorabia bawiąc się naszym kosztem w nielegalny handelek danymi osobowymi- bardzo brzydko - sprawa dla UKOiK.

  OdpowiedzUsuń
 3. po co mam kontaktowac sie z śmiesznym OLX przez jakiś formularz i tak olewają potencjalnych klientów

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy e-maile Krzysztof OLX
  Są z portalu??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, są to wiadomości wysyłane przez nas czyli przez OLX :)

   Usuń
  2. jak teraz jest u was jeśli chodzi o ogłoszenia wyróżnione?Zawsze wyróżniam na 30 dni.i co 7 dni ogłoszenie wi się odnawiało.a teraz tak nie jest.

   Usuń
  3. Prosimy o podanie ID ogłoszenia, sprawdzimy.

   Usuń