czwartek, 23 lutego 2017

OLX liderem w Pracy

Kategoria Praca w serwisie OLX rozwija się bardzo dynamicznie. Potwierdzają to ostatnie wyniki badania internetu.

Wg danych PBI Gemius, w styczniu 2017 nasz serwis odwiedziło prawie 3,5 mln osób szukających pracy. To najlepszy wynik wśród polskich serwisów, ale także zagranicznych, jak np. LinkedIn.

OLX jest również liderem w liczbie ogłoszeń z ofertami pracy. W dniu badania, tj. 21.02.2017 w serwisie OLX było aktywnych prawie 84 tys. ogłoszeń od pracodawców. Drugi z kolei serwis miał ich niemal połowę mniej, tj 44 tys. 

Poniżej szczegółowe dane:To świetne wyniki, ale nie poprzestajemy na nich. Pracujemy nad dalszym rozwojem serwisu - chcemy, żeby nasza kategoria była jeszcze bardziej popularna, a korzystanie z OLX jeszcze łatwiejsze. Np. w ostanim czasie przygotowaliśmy specjalny serwis dla pracodawców, dostępny pod adresem praca.olx.pl
8 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sam nie raz szukałem pracy na olx i wiem że tu po prostu najszybciej je się znajduje i są aktualne . W oporowaniu do niektórych portali nawet tych typowo o prace rożnie to bywa czasem na 12 cv wysłanych potrafiłem dostać odpowiedz dziękujemy ale rekrutacja została już 2 tygodnie temu zakończona .
  Wiec nie dziwie się że jesteście liderami brawo wy !!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dynamika zauważalna jest także w pozostałych kategoriach!

  OdpowiedzUsuń
 4. "Dynamika zauważalna jest także w pozostałych kategoriach!"

  Administracja widzę wzięła się na sposób i pisze sobie sama pozytywne komentarze, bo w ostatnich tematach na blogu ostatnio przelało się za dużo prawdy, więc teraz mydlą oczy jaki to prężny portal.

  Haha dobre, niedługo napiszcie jeszcze że wszystko u Was jest darmowe, to pęknę ze śmiechu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz absolutna rację. żałosny do bólu jest ten pazerny olx w tych swoich próżnych przechwałkach, które nijak nie mają odzwierciedlenia w prawdzie - teraz podniósł opłaty do horrendalnego kuriozum - lichwa to już ich drugie imię -w kategoriach praca, motoryzacja, nieruchomości i rolnictwo -ALE TYM TO PAZERNY OLX SIĘ NIE POCHWALIŁ- tylko wyssaną z palca rzekomą "dynamiką portalu". Ja się pytam gdzie ona jest. Macie w niemal każdej kategorii o wiele mniej ogłoszeń oraz odwiedzających niż całkowicie darmowy portal SPRZEDAJEMY.PL A oni sukcesami jakoś się nie chwalą tylko z tygodnia na tydzień zyskują nową falę fanów na facebooku i przede wszystkim mają całą masę ogłoszeń - o tym możecie tylko pomarzyć np. ponad 705 tys. w kategorii motoryzacja, ponad 245 w kategorii nieruchomości i blisko 68 tys. w kat Biznes oraz 55 tys. w kat. rolnictwo. No to jest coś – TO JEST DYNAMIKA PORTALU. A poza tym jest Darmowo i Fachowo. A opcja płatne tylko gdy chcesz coś ekstra- np. wyróżnienie i poczatek listy. OLX jesteście w tej swojej „dynamice” 100 lat za Sprzedajemy.pl A z tego co zauważyłam mam 3-4 razy więcej odwiedzeni i kontaktów od zainteresowanych klientów niż na olx więc ja się pytam za co ma wam płacić pazerny olx i to jeszcze podwojone stawki.

   Usuń
 5. A co komu przeszkadza że napiszą sobie to czy owo pozytywnego o swoim serwisie. Najważniejsze że dopracowują to co można żeby dało się z niego korzystać w sposób właściwy. Nie da się tylko poprzestać na OLX, ale fakt że w niektórych miastach jest on kluczowym narzędziem wymiany Informacji o usługach.

  OdpowiedzUsuń
 6. "Najważniejsze że dopracowują to co można żeby dało się z niego korzystać w sposób właściwy"

  Problem w tym, że ostatnimi czasy wszystko psują, a nie dopracowują. Ale są ludzie co lubią żyć w iluzji, a ja nie mam ochoty ich z niej wyprowadzać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń