czwartek, 13 kwietnia 2017

Nowe rasy psów na OLX

Serwis OLX od zawsze był idealnym miejscem dla psów. Świadczy o tym nasza coroczna akcja "Nakarm Psa z OLX", w której tak licznie bierzecie udział. Ale świadczą o tym także ogłoszenia, które dodajecie na OLX każdego dnia. Dzięki temu kategoria "Psy" należy do najbardziej dynamicznych kategorii w OLX.

Chcemy w dalszym ciągu rozwijać kategorię "Psy". Dlatego w odpowiedzi na Wasze sugestie dodaliśmy nowe podkategorie, czyli nowe rasy psów.

Nowe rasy dodane do OLX to:


  • Akita 
  • Cavalier King Charles Spaniel 
  • Szpic miniaturowy

Wszytko po to, żeby jeszcze łatwiej było Wam sprzedać psy, które posiadacie. I z drugiej strony kupić te, którymi się interesujecie :)

1 komentarz:

  1. Nie no, świetnie, że dla tak popularnych w Polsce ras psów utworzyliście nowe podkategorie... Tymczasem w innych, według pracowników olx zapewne zdecydowanie mniej interesujących kategoriach, jak np. Sport i Hobby, ilość podkategorii poraża - jest ich całe 12, a szukając np. nart trzeba się przekopywać przez tony ogłoszeń dotyczących łyżew, snowboardów, sanek, śniegowców itp. w Sporty zimowe. Naprawdę, gratuluję priorytetów.

    OdpowiedzUsuń