czwartek, 13 kwietnia 2017

Nowe rasy psów na OLX

Serwis OLX od zawsze był idealnym miejscem dla psów. Świadczy o tym nasza coroczna akcja "Nakarm Psa z OLX", w której tak licznie bierzecie udział. Ale świadczą o tym także ogłoszenia, które dodajecie na OLX każdego dnia. Dzięki temu kategoria "Psy" należy do najbardziej dynamicznych kategorii w OLX.

Chcemy w dalszym ciągu rozwijać kategorię "Psy". Dlatego w odpowiedzi na Wasze sugestie dodaliśmy nowe podkategorie, czyli nowe rasy psów.

Nowe rasy dodane do OLX to:


 • Akita 
 • Cavalier King Charles Spaniel 
 • Szpic miniaturowy

Wszytko po to, żeby jeszcze łatwiej było Wam sprzedać psy, które posiadacie. I z drugiej strony kupić te, którymi się interesujecie :)

3 komentarze:

 1. Nie no, świetnie, że dla tak popularnych w Polsce ras psów utworzyliście nowe podkategorie... Tymczasem w innych, według pracowników olx zapewne zdecydowanie mniej interesujących kategoriach, jak np. Sport i Hobby, ilość podkategorii poraża - jest ich całe 12, a szukając np. nart trzeba się przekopywać przez tony ogłoszeń dotyczących łyżew, snowboardów, sanek, śniegowców itp. w Sporty zimowe. Naprawdę, gratuluję priorytetów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda tylko ze jak dzwonie okazuje sie ze pieski nie sa za darmo a trzeba placic

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze gdy OlX-iaki mówią, że "w trosce o klienta" rozwijają daną kategorię, to zaraz pazerne rączki olx-owych menadżerków się wydłużają i wprowadzają opłaty z kosmosu za dodanie ogłoszenia.

  Także właściciele psów strzeżcie się rzekomych udogodnień i rozwijania tej kategorii bo zaraz obarczą was złodziejskimi opłatami za nic.

  A ja NIE JESTEM RASISTĄ - BO PRZYJACIELE SIĘ NIE KUPUJE!!! ANI Z KATALOGU, ANI Z PORTALIDŁA INTERNETOWEGO - TO ŻYWE I CZUJĄCE ISTOTY TAK JAK LUDZIE. JESZCZE TROCHĘ A PRZEZ SWOJA PAZERNOŚĆ OLX ZACZNIE ZACHĘCAĆ DO HANDLU DZIEĆMI - BYLE TYLKO SIĘ NACHAPAĆ. WSTYD OLXIE PROPAGOWAĆ HANDEL ŻYWYM TOWAREM!!!

  OdpowiedzUsuń