środa, 26 kwietnia 2017

Wyprzedaż garażowa w Warszawie

Rozpoczynamy nowy sezon wyprzedaży garażowych w Warszawie! Już w najbliższy weekend, tj. w niedzielę 30 kwietnia, organizujemy wyprzedaż na Sadybie, w pobliżu antykwariatu "Czar PRL".

Jeśli chcesz pozbyć się rzeczy, z którymi nie wiesz co zrobić. Jeśli chcesz upolować okazję. Jeśli chcesz znaleźć coś wyjątkowego - wpadnij!Data: 30 kwietnia (niedziela), w godz. 11-15

Miejsce: antykwariat Czar PRL, tutaj na mapie

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia, czyli tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

3 komentarze:

 1. Same starocie i buble - czyli standard jak na olxa przystało. Impreza godna waszego portaliku z badziewiem.

  W ostatnim miesiącu nic nie da się znaleźć i zakupić, bo przez narzucenie tych opłat z kosmosu za dodanie ogłoszenia skutecznie wystraszaliście wszystkich konkretnych sprzedających, którzy przeszli do konkurencji. I teraz widać konsekwencję - zostało samo barachło, a ja muszę zakładać nowy profil na innych portalach by szybko kupić to czego akurat potrzebuję. A zależy mi na solidnych sprzedających i dużym wyborze towarów o dobrej jakości i konkurencyjnej cenie - kiedyś właśnie za to ceniłem olxa. A teraz doprowadziliście przez swoją głupią politykę do sytuacji, gdy na OLx już niestety nic nie można znaleźć ani zakupić, bo poszukiwanej rzeczy nie ma, albo jest w opłakanym stanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem takiego samego zdania. Bardzo dużo kosztuje zamieszczenie ogłoszenia. Teraz nikt nie zamieszcza wartościowych rzeczy do sprzedania pewnie splajtuje OLX za swoją pazerność.
   Ania

   Usuń
 2. Bardzo fajna inicjatywa, polecam następnym razem.
  pozdr. Mirat

  OdpowiedzUsuń