wtorek, 20 czerwca 2017

Szef Internetów ostrzega przed oszustami

Bohdan Łazuka i Michał Milowicz znów w rolach gangsterów! Tym razem jednak nie jest to kolejna komedia, ale nasza najnowsza kampania na temat bardzo ważny - bezpieczeństwa. Jednego jednak możemy być pewni - choć poruszana tematyka nie zawsze jest zabawna, okazji do śmiechu na pewno nie zabraknie. W serii filmów pod tytułem “Szef Internetów” dwójka kultowych bohaterów przypomina, jak bezpiecznie korzystać z OLX - kupując, sprzedając lub szukając pracy. To już kolejna kampania, w której poruszamy kwestię bezpieczeństwa w sieci. Po ubiegłorocznym sukcesie klipu do piosenki T-raperów znad Wisły, również w tym roku postaraliśmy się, aby nasze porady nie przybrały czysto uniwersyteckiej formy. Udział w kampanii Bohdana Łazuki i Michała Milowicza pozwolił nam osiągnąć zamierzony efekt - uczymy bawiąc i bawimy ucząc. 

“Szefa Internetów” możemy oglądać w sieci już od 19 czerwca. Pierwszy z odcinków można obejrzeć już dziś. Kolejne będą pojawiać się co 2 dni na kanale OLX w serwisie YouTube oraz w serwisie Facebook. 

Porady na temat bezpiecznego polowania na okazje w ogłoszeniach dostępne są na stronie https://www.olx.pl/bezpieczenstwo/ 

Za koncepty kreatywne i scenariusze odpowiadała agencja 23HEROES. Za produkcję i postprodukcję spotów dom produkcyjny F25.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz