Czy wiesz, że na OLX w kategorii „Części do maszyn rolniczych” znaleźć można na dzień dzisiejszy prawie 150 tysięcy ogłoszeń?

Od pewnego czasu zgłaszacie nam jednak, że część tych ofert dotyczy w rzeczywistości całych maszyn, co utrudnia wyszukiwanie poszczególnych części.

Zmiany

Postanowiliśmy zmienić więc zasady zamieszczania ogłoszeń w tej kategorii – od najbliższej środy (17.01.2018), w ramach bezpłatnego limitu wystawić będzie można na OLX 3 ogłoszenia dotyczące części do maszyn rolniczych. Limit wynosi więc dokładnie tyle co w kategorii „Części motoryzacyjne”.

Dla osób handlujących częściami przewidzieliśmy możliwość wykupienia pakietu ogłoszeń – koszt 30 dni emisji jednego ogłoszenia przy największym pakiecie to 1,5 zł. Szczegółowy cennik znajdziecie tutaj:

Liczba ogłoszeń Cena
20 80 zł
50 100 zł
100 150 zł

Po przekroczeniu bezpłatnego limitu, zamiast kupować pakiet, ogłoszenie dodać można także korzystając z opcji „jednego ogłoszenia ponad limit” w cenie 5 zł (lub 11,07 zł przy płatności przez SMS) za 30 dni emisji.

Poszukujący

Z perspektywy osób poszukujących tego typu części zupełnie nic się nie zmienia – nadal rejestracja, przeglądanie ogłoszeń i kontakt przez OLX są przecież zupełnie darmowe 🙂